www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 05
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2005
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky : 17.58
2B nástřik : 20.47
3B sklopky : 20.33
3B nástřik : 24.88
Ženy
sklopky : 25.66
nástřik : 28.53
Sezóna 2005
Datum Místo soutěže Název
28.5.2005 Sedlec oslavy 115. výročí založení SDH Sedlec
4.6.2005 Nezvěstice I.kolo v požárním sportu - Okrsková soutěž
11.6.2005 Chválenice II. ročník memoriálu Míry Šebka ve Chválenicích
18.6.2005 Libákovice II. ročník
19.6.2005 Krašovice Západočeská liga
25.6.2005 Štěnovice Štěnovický kanec
25.6.2005 Šťáhlavice 6. ročník pohár firmy FENESTRY
2.7.2005 Letiny VII.ročník Memoriál J. Vraného a poháru starosty SDH Letiny
3.7.2005 Lhůta Soutěže O pohár starosty obce
23.7.2005 Nekmíř Západočeská liga
23.7.2005 Střížovice O pohár starosty obce
30.7.2005 Chlum O pohár starosty obce
6.8.2005 Kout na Šumavě O pohár SDH
7.8.2005 Starý Klíčov 11. ročník O pohár SDH
13.8.2005 Mokrouše O pohár obce Morkouše 11. ročník
20.8.2005 Nevřeň O pohár starosty obce
20.8.2005 Starý Plzenec O putovní pohár městského úřadu, 125 let založení
27.8.2005 Vlčice O pohár starosty obce
3.9.2005 Louňová 100. let založení sboru
10.9.2005 Plzeň - Božkov 100. let založení sboru
10.9.2005 Šťáhlavy O putovní pohár starosty obce 10. ročník
17.9.2005 Vrbno-Hubenov 80. a 75. let založení sborů
24.9.2005 Nejdek 12.ročník o plaketku Svatého Floriána
1.10.2005 Nezvěstice O pohár starosty obce 4.ročník
8.10.2005 Chlumčany O pohár starosty obce
5.11.2005 Plzeň-Bolevec Poslední káď
vyhodnocení sezóny 2005
Sedlec 28.5.Foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 41.87
2. Sedlec A 55.87
3. Nezvěstice 58.08
4. Oplot 59.81
5. Obora 68.70
6. Šťáhlavy 72.29
7. Sedlec B 79.67
8. Šťáhlavice 85.99
9. Robčice 90.28
10. Chválenice 90.82
výstup družstva z auta, stříkačka na zakladně a savce, v 15 metrech kladina, terč: sud se musel proudem vody dopraven do branky, široké hadice
Nezvěstice - okrsek 4.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta 4x100 útok celkový čas
1. Mokrouše 68.18 25.24 93.42
2. Lhůta 67.93 25.53 93.46
3. Nezvěstice 72.52 31.25 103.77
4. Sedlec 83.25 46.01 129.26
5. Chválenice 88.37 45.87 134.24
6. Želčany 80.27 55.71 134.98
7. Šťáhlavice 88.74 51.96 140.70
8. Nezbavětice - 67.47 -
9. Šťáhlavy 86.68 - -
Družstva žen
1. Chválenice 68.93 25.73 94.66
2. Mokrouše 90.23 29.96 120.90
3. Šťáhlavice 97.86 34.27 132.13
4. Šťáhlavy 98.12 50.58 148.70
muži: 3B; nastřikovací terče, široké hadice
ženy: 2B; nastřikovací terče, široké hadice
Chválenice - 11.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 18.34
2. Lhůta 18.78
3. Nezvěstice 23.23
4. Chlum 23.40
5. Šťáhlavice B 24.66
6. Chválenice 26.91
7. Želčany 27.46
8. Doubravka 29.11
9. Obora 30.65
10. Šťáhlavice A 31.30
11. Sedlec 54.76
12. Losiná 65.20
13. Šťáhlavy -
2B; elektrické terče-sklopky, široké hadice
Libákovice - 18.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok2. útok
1.Mokrouše 26.46 31.19
2. Žákava 34.39 27.35
3. Louňová 33.12 29.71
4. Letiny 31.25 36.86
5. Ves Touškov - 31.59
6. Štěnovice 45.26 32.41
7. Libákovice C 32.51 -
8. Chocenice 39.82 35.26
9. Libákovice B 46.97 36.36
10. Libákovice A 54.54 42.18
11. Unětice - 43.89
12. Nezvěstice 48.56 56.46
3B; elektrické terče-nástřiky; nejlepší čas, široké hadice
Krašovice - 19.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Kopidlo 19.17
2. Hůrky 19.38
3. Bučí 19.99
4. Kout na Šumavě 20.43
5. Brodeslavy 20.80
6. Chrášťany 21.56
7. Dolní Hradiště 22.37
8. Kamenný Újezd 22.80
9. Seč 24.01
10. Hubenov 24.57
11. Strážov 24.65
12. Krašovice 24.71
13. Dobříč 24.92
14. Obora 26.43
15. Němčovice 26.63
16. Bolevec 26.81
17. Bílenice 27.55
18. Štichovice 28.43
19. Horní Lukavice 30.47
20. Nekmíř 33.26
21. Holoubkov 33.85
22. Cekov 34.25
23. Trnová 36.08
24. Horní Hradiště 60.53
25.-27. Dolní Hradiště, Úherce, Mokrouše
3B; elektrické terče-sklopky, uzké hadice
Štěnovice - 25.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1. Seč 18.34 17.47
2.Mokrouše 18.51 17.58
3. Louňová 19.00 18.67
4. Bolkov 18.12 19.06
5. Letiny 19.45 20.85
6. Malinec 17.90 -
7. Kbel 19.50
8. Ves Touškov 20.71
9. Žákavá 20.87
10. Libákovice 21.31
11. Štěnovice 22.40
12.-13. Útušice, Štěnovický Borek
2B; elektrické terče-sklopky, finále od znova, široké hadice
Šťáhlavice - 25.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok2. útok celkový čas
1. Šťáhlavice A 26.89 27.40 54.30
2. Lhůta 27.95 28.19 56.14
3. Kornatice 36.05 32.83 68.88
4. Kobylí 42.65 38.62 81.27
5. Želčany 60.42 43.75 104.17
6. Šťáhlavice B 32.74 71.77 104.52
7. Nezbavětice 88.20 49.27 137.48
8. Šťáhlavy 41.83 101.56 143.39
9. Nezvěstice 33.57 - -
10. Mokrouše G - 34.04 -
11. Sedlec 40.01 - -
12. Mokrouše 27.35 mimo soutěž
Družstva žen
1. Chválenice 27.56 25.26 52.82
2. Šťáhlavice A 29.09 25.71 54.81
3. Mokrouše 35.04 29.47 64.52
4. Šťáhlavice B 36.85 33.06 69.91
5. Šťáhlavy 74.59 137.13 211.73
muži: 3B; nastřikovací terče, široké hadice
ženy: 2B; nastřikovací terče, široké hadice
Letiny - 2.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1. Mokrouše 24.88 26.53
2. Letiny A 28.28 28.95
3. Letiny B 30.42 31.80
4. Únětice 32.68 36.16
5. Louňová 30.98 36.80
6. Libákovice B 33.39
7. Štěnovice 37.24
8. Střížovice 56.19
9. Neurazy 65.19
10. - 11. Červený Újezd, Libákovice A
3B; nastřikovací terče, finále od znova, široké hadice
Lhůta - 3.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí 22.65
2. Hůrky 22.76
3. Uherce 23.15
4. Lhůta 24.69
5. Horní Hradiště 25.56
6.Mokrouše 25.76
7. Pňovice 26.60
8. Kopidlo 27.20
9. Brodeslavy 27.46
10. Letiny 28.15
11. Nezvěstice 28.29
12. Kout na Šumavě 28.83
13. Seč 28.89
14. Nekmíř 29.74
15. Zálužany C 31.28
16. Kornatice 31.73
17. Kamenný Újezd 32.53
18. Holoubkov 33.23
19. Šťahlavice 33.44
20. Chválenice 33.75
21. Bolevec 34.33
22. Zálužany B 38.86
23. Němčovice 40.06
24. Pňovice B 40.44
25. Losiná 40.68
26. Dolní Hradiště 43.41
27. Strážov 44.55
28. Sedlec 46.28
29. Štichovice 46.92
30. Želčany 51.84
31.-35. Krašovice, Bílenice, Zálužany A, Horní Lukavice, Radětice
Družstva žen
1. Chválenice 22.88
2. Bučí 24.27
3. Mrtník 25.34
4. Horní Hradiště 26.20
5.Mokrouše 30.36
6. Šťáhlavice 34.56
7. Kamenný Újezd 42.05
8. Seč 45.83
9. Šťáhlavy 62.26
muži: 3B; nastřikovací terče, uzké hadice
ženy: 2B; nastřikovací terče, uzké hadice
Nekmíř - 23.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Štrbice 18.34
2. Brodeslavy 19.53
3. Hůrky 19.53
4. Bučí 19.64
5. Kopidlo 20.16
6. Horní Lukavice 20.42
7. Dolní Hradiště 20.89
8. Hubenov 21.23
9. Seč 22.51
10. Horní Hradiště 22.57
11. Nekmíř 2 23.76
12. Kornatice 24.47
13. Bílenice 28.46
14. Holoubkov 29.44
15. Nekmíř 1 29.50
16. Kout na Šumavě 30.99
17.Mokrouše 35.23
18. Trnová 38.05
19. Krašovice 38.56
20. Štichovice 39.13
21. Němčovice 53.13
22.-26. Strážov, Horní Bříza, Dobříč, Úněšov, Chrášťany
3B; elektrické terče-sklopky, uzké hadice
Střížovice- 23.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Žákavá 26.58
2. Vřeskovice 30.14
3. Malinec 31.53
4. Louňová 33.04
5. Chocenice 33.32
6. Unětice 35.38
7. Robčice 40.01
8. Štěnovice A 40.23
9. Libákovice 40.32
10.Mokrouše G 40.81
11. Štěnovice B 45.70
12. Letiny A 47.77
13. Přeštice 49.93
14. Nebílovy 54.91
15. Vlčice 55.64
16. Netunice 58.68
17. Zdemyslice 81.49
18. Střížovice -
Družstva žen
1. Žákavá 33.32
2.Mokrouše 35.60
3. Letiny 41.35
4. Seč 44.59
5. Libákovice 44.85
6. Zdemyslice 45.27
7. Únětice 47.24
8. Střížovice 49.00
9. Chlum -
2B; nastřikovací terče, široké hadice
Chlum - 30.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1. Žákavá 18.18 18.38
2. Louňová 18.41 18.50
3.Mokrouše 18.74 18.95
4. Letiny 19.14 20.61
5. Štěnovice 19.64 20.91
6. Kornatice 19.83 21.81
7. Nezvěstice 19.96
8. Chlum 23.16
9. Chválenice 25.13
10. Libákovice 1 25.45
11.Mokrouše G 25.49
12. Želčany 26.33
13. ves Touškov 2 27.34
14. Střížovice 27.51
15. Libákovice 2 27.52
16. Unětice 27.71
17. Robčice 35.79
18. Zdemyslice 54.85
19. Ves Touškov 1 -
Družstva žen
1. útok2. útok
1. Chlum 23.02 27.26
2. Žákavá 23.45 33.90
3. Letiny 24.00 25.29
4. Libákovice 25.32 27.57
5. Mokrouše26.47 29.96
6. Únětice 29.07 -
7. Seč 31.48 33.40
8. Zdemyslice 38.06 38.57
9. Střížovice 48.85 59.68
10. Chlum 2 53.38 -
2B, el. sklopky široké hadice
muži finále od znova, ženy lepší čas
Kout na Šumavě - 6.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 17.4
2. Bučí 17.99
3. Kout na Šumavě 18.01
4. Prapořiště 18.65
5. Krašovice 18.99
6. Česká Kubice 19.09
7. Uherce 19.27
8. Horní Hradiště 19.34
9. Horní Lukavice 19.53
10.Mokrouše 20.33
11. Kornatice 20.49
12. Brodeslavy 21.35
13. BÍLENICE 21.36
14. Seč 21.84
15. Bučí 2 22.80
16. Hůrky 22.83
17. Kopidlo 24.87
18. Únětice 27.71
19. Němčovice 29.79
20. Bolevec 30.72
21.-24. Nekmíř, Letiny, Poděvousy, Pasečnice
3B, el. sklopky, úzké hadice
Starý Klíčov - 7.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 17.72
2. Kout na Šumavě 18.31
3. Brodeslavy 18.69
4. Kopidlo 19.25
5. Strýčkovice 19.36
6. Krašovice 19.43
7. Kornatice 19.55
8. Hůrky 19.57
9. Horní Kamenice 19.70
10. Dolní Hradiště 19.96
11. Horní Lukavice 20.73
12. Česká Kubice 21.12
13. Nekmíř 21.96
14. Pasečnice 22.80
15. Letiny 23.25
16. Němčovice 24.15
17. Seč 24.35
18. Horní Hradiště 24.67
19.Mokrouše 36.31
20. Únětice 42.71
21.-24. Prapořiště, Bučí A, Bučí B, Úherce
3B, el. sklopky, úzké hadice
Mokrouše - 13.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 18.697
2. Žákavá 19.729
3. Šťáhlavice 22.032
4.Mokrouše G 22.953
5. Nekmíř 23.674
6. Únětice 24.606
7. St. Plzenec 27.359
8. Sedlec 27.860
9. Robčice 28.000
10. Nezvěstice 30.814
11. Vřeskovice 32.226
12. Nevřeň 33.318
13. Želčany 33.449
14. Spálené Poříčí 34.019
15. Libákovice 34.590
16. Ves Touškov 38.054
17. Veselá 38.335
18. Chválenice 38.656
19. Luby u Klatov 47.930
20. Šťáhlavy 56.241
21.Benzina Junior Team Mokrouše (P)30.232 - mimo soutěž
Družstva žen
1.Mokrouše 27.641
2. Šťáhlavice -
2B, el. sklopky, široké hadice, levý proud stříká z klece, pravý skrz okno
Nevřeň - 20.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 39.18
2. Nevřeň 50.06
3. Ledce 50.32
4. Nevřeń 63.91
5. Dýšiná 66.04
6. Pláň 67.53
7. Horní Bříza 67.63
8. Chotíkov 68.16
9. Příšov 75.04
10. Lhotka 78.50
11. Všeruby 85.75
12. Trnová 92.40
13. Pernarec 94.47
14. Cebiv -
2B, plechovky , široké hadice, levý proud stříká z bariéry, pravý skrz okno v 10 metrů o d trojáku, prostřední proud koza 10 m od trojáku, celé družstvo si muselo z věšáku sundat a obléct helmu a opasek
Starý Plzenec - 20.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Spálené Pořičí 24.21 23.40 47.61
2. Sedlec 30.30 29.60 59.90
3.Mokrouše P 36.13 31.11 67.24
4. Chválenice 47.00 26.55 73.55
5. Starý Plzenec 50.63 27.72 78.35
Družstva žen
1.Mokrouše 28.02 54.00 82.02
2. Šťáhlavice 63.00 30.31 93.31
2B, plechovky, široké hadice, levý proud stříká vleže, pravý z bariéry
Vlčice - 27.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1.Mokrouše 20.47 21.10
2. Žákavá 20.62 21.83
3. Malinec 22.74 23.33
4. Seč 23.37 27.68
5. Letiny 20.88 28.92
6. Louňová 24.69
7. Libákovice A 25.19
8. Unětice 25.50
9. Nezvěstice 26.99
10. Chocenice 29.50
11. Přeštice 55.36
12. St. Plzenec 58.41
13. Vlčice -
Družstva žen
1. Libákovice 28.82 26.20
2. Letiny 36.13 26.75
3. Žákavá 32.82 28.04
4.Mokrouše 31.03 28.53
5. Únětice 53.13 57.10
2B, el. nastřik, široké hadice, muži finále od znova , ženy lepší čas
Louňová - 3.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1. Malinec 17.43 17.65
2. Letiny 19.32 18.78
3. Žákavá 19.88 19.36
4. Nezvěstice 19.23 20.06
5. Bolkov 20.27 24.23
6. Seč 18.16 27.84
7.Mokrouše 20.54
8. Louňová 20.67
9. Libákovice A 21.25
10. Libákovice B 22.54
11. Louňová- Junioři23.10
12.Mokrouše P 23.50
13. Ves Touškov 23.90
14. Chlum 24.57
15. Chocenice 31.54
16. Hradišťská Lhotka38.56
17. Sedlec 51.73
18. Přešín 58.08
19. Vřeskovice -
Družstva žen
1. Žákavá 23.58
2.Mokrouše 25.66
3. Letiny 27.09
4. Seč 27.49
5. Libákovice 29.68
6. Šťahlavy 32.65
7. Chlum 42.47
2B, el. sklopky, široké hadice, muži finále od znova
Božkov- 10.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Doubravka 29.72
2. Božkov 52.24
3. Mokrouše P 59.63
2B; širiké hadice, atypický útok
Šťahlavy - 10.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Louňová 23.62 23.92 47.54
2.Mokrouše 23.70 26.48 50.18
3. Šťáhlavice A 27.66 27.16 54.82
4. Žákavá 26.80 36.04 62.84
5.Mokrouše P 34.63 29.31 63.94
6. Ves Touškov 33.04 32.14 65.18
7. Nezvěstice 31.25 41.79 73.04
8. Vřeskovice 43.67 29.60 73.27
9. Šťahlavy 38.95 35.93 74.88
10. Starý Plzenec 45.49 30.73 76.22
11. Nezbavětice 42.29 40.95 83.24
12. Šťáhlavice B 62.07 32.26 94.83
13. Hradišská Lhotka39.73 71.10 110.83
14. Chválenice B - 37.05 -
15. Chválenice A 53.17 - -
Družstva žen
1. Šťáhlavice B 30.30 37.72 68.02
2.Mokrouše 37.19 31.11 68.30
3. Šťáhlavice A 30.95 43.23 74.18
4. Šťáhlavy 36.77 54.52 91.29
5. Žákavá 32.20 - -
2B,nástřik, široké hadice
Vrbno-Hubenov - 17.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Krašovice 17.68 17.66 35.34
2. Bučí B 18.00 19.56 37.56
3. Vrbno-Hubenov 20.56 20.62 40.18
4. Nekmíř 19.27 38.01 57.28
5.Mokrouše 18.42 46.55 64.97
6. Úněšov 22.52 - -
7. Horní Bělá 29.53
8. Lité 33.11
9. Dolní Bělá 33.21
10. Nečtiny 33.31
11. Hůrky-Zahrádky 33.42
12. Trnová 44.73
13. Lhotka 59.31
14. Bučí A -
2B, el. sklopky, úzké hadice, součet
Nejdek - 24.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1.Mokrouše 25.02 22.13
2. Dalovice 25.05 24.41
3. Kraslice 27.08 24.94
4. Nejdek 1 26.20 26.58
5. Nejdek 2 30.16 30.12
6. Hroznětín 29.39 39.73
7. Potůčky 31.49
8. Pozorka 33.88
9. Zralí Muži HZS Karlovy Vary34.12
10. Žlutice 35.09
11. Chodov 35.92
12. Mezirolí 36.28
13. Mírová 36.30
14. Jirkov 37.10
15. Věšín 37.35
16. Vlachovo Březí 38.50
17. Nová Role 2 38.98
18. Vojkovice 42.80
19. Kyselka 44.29
20. Nová Role 1 46.52
21. Velichov 55.12
22. Pozorka 1 55.89
23. Bošov 56.39
24. Jáchymov 60.36
25. Boží Dar 68.19
2B, el. nastřik, široké hadice, finále od znovu, krátky start 4m,
pravý proud stříka skrz okno, levý vleže
Nezvěstice - 1.10.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.Mokrouše 21.37 21.60 42.97
2. Bolkov 23.09 21.83 44.92
3. Žákavá 24.30 23.29 47.59
4. Nezvěstice 24.94 24.44 49.38
5. Louňová 24.01 32.15 56.16
6.Mokrouše P 26.27 44.72 70.99
7. Šťahlavice B 30.60
8. Šťahlavice A 33.87
9. Sedlec 37.04
10. Útušice 38.41
11. Stod 45.41
12. Borovno 52.66
13. Nezbavětice 64.74
14.-15. Louňová B, Chválenice-
3B, el. sklopky, široké hadice, součet
Chlumčany - 8.10.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Strážov 15.33
2. Chrášťany 15.42
3. Štrbice 15.66
4.-5. Obytce, Kout na Šumavě 15.96
6. Pňovice 16.01
7. Poděvousy 16.06
8. Hůrky 16.08
9. Srbice 16.35
10. Bezděkov 16.41
11. Petrovice 16.61
12. Strýčkovice 16.74
13. Horní Kamenice 16.84
14. Kopidlo 16.89
15. Nekmíř 17.04
16. Malinec 17.18
17. Krašovice 17.28
18. Únětice 17.54
19. Kvíčovice 17.84
20.Mokrouše 18.15
21. Seč 18.16
22. CHKZ 18.48
23. Uherce-ženy 18.69
24. Bolkov 18.85
25. Mrtík 19.44
26. Strýčkovice-ženy20.36
27. Zálesí 20.39
28. Vřeskovice 21.04
29. Doubravka 22.45
30. Chlumčany 28.41
31.-32. Libákovice,Stod -
2B, el. sklopky, úzké hadice, nejlepší čas
bohužel mám k dispozici pouze nejlepší časy
Plzeň-Bolevec - 5.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Víteň 22.62 19.90 42.52
2.Mokrouše 22.94 22.93 45.87
3. Hůrky 22.73 24.13 46.86
4. Úněšov 24.58 26.90 51.48
5. Nekmíř A 26.20 27.99 54.19
6. Horní Hradiště 26.23 - -
7. Štěnovice B 26.34
8. Janovice 26.66
9. Kostelec 26.89
10. Dolní Hradiště 28.78
11. Štěnovice A 28.94
12. Dešenice 29.55
13. Lhůta 31.39
14. HZS OK ÚOPM 31.95
15. Doubravka 32.95
16. Litice 35.83
17. Bolevec 36.08
18. Manětín 36.56
19. Úterý 41.17
20. Kozí 41.77
21. Nekmíř B 42.10
22. Luby 42.76
23. ISŠE Chomutov 44.18
24. Chotíkov 46.41
25. Obora 84.77
26.-29. Tlučná,Božkov,Červený Hrádek, Strašice -
2B, 4 savice, el. sklopky, široké hadice, součet
Vyhodnocení sezóny 2005
Team A Team G Team P Ženy
1. 10x 3. 1x 3. 2x 1. 2x
2. 3x 10. 2x 5. 1x 2. 4x
3. 1x 11. 1x 6. 1x 3. 1x
5. 1x 12. 1x 4. 1x
6. 1x mimo soutěž1x 5. 2x
7. 1x
10. 1x
17. 1x
19. 1x
20. 1x
26. 1x
mimo soutěž1x
23 soutěží 4 soutěže 6 soutěží 10 soutěží
Vyhráli jsme soutěž "O pohár 9. okrsku"