www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 06
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2006
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky : 16.13
2B nástřik : -
3B sklopky : 18.89
3B nástřik : 26.14
Ženy
sklopky : 23.58
nástřik : 26.64
Sezóna 2006
Datum Místo soutěže Název
6.5.2006 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
13.5.2006 Příchovice O pohár starosty obce
27.5.2006 Seč O pohár starosty obce Seč
10.6.2006 Malinec O pohár starosty obce Malinec
11.6.2006 Horní Lukavice ZČHL
17.6.2006 Šťáhlavy XI. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
17.6.2006 Bučí ZČHL
18.6.2006 Krašovice ZČHL
24.6.2006 Šťáhlavice Soutěž hasičských družstev o pohár Fenestry - VII. ročník
1.7.2006 Nevřeň Memoriál pana Václava Rajšla
5.7.2006 Lhůta XI. ročník soutěže o putovní pohár starosty obce + 110. výročí založení SD
6.7.2006 Seč ZČHL
15.7.2006 Žákavá memoriál V. Balvína V. Šnebergra
22.7.2006 Uherce Extraliga a ZČHL
29.7.2006 Dolní Hradiště Pohár Dolního Hradiště (ZČHL)
30.7.2006 Nekmíř ZČHL
5.8.2006 Kout na Šumavě ZČHL
12.8.2006Mokrouše Soutěž družstev SDH o pohár obce Mokrouše – XII. ročník
12.8.2006 Strážov ZČHL
13.8.2006 Bílenice-Dražovice ZČHL
26.8.2006 Starý Plzenec Soutěž SDH o putovní pohár městského úřadu
2.9.2006 Horní Hradiště ZČHL
3.9.2006 Hůrky ZČHL
23.9.2006 Trnová O pohár obce
30.9.2006 Nezvěstice Soutěž SDH o pohár starosty obce – V. ročník
7.10.2006 Kamenný Újezd Memorial A. Blechy
14.10.2006 Chlumčany Memoriál Vlastimila Reitspiese
4.11.2006 Plzeň-Bolevec Poslední káď
vyhodnocení sezóny 2006
Nezvěstice 6.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.štafeta 2.štafeta útok celkem
1. Lhůta 69.24 26.71 95.95
2. Nezvěstice A 64.87 71.12 31.47 96.34
3.Mokrouše A 73.51 69.79 32.12 101.91
4.Mokrouše P 87.42 78.42 35.89 114.31
5. Šťahlavice A 78.57 39.26 117.83
6. Nezvěstice B - 76.98 41.95 118.93
7. Želčany 80.62 42.23 122.85
8. Sedlec A 76.13 58.02 134.15
9. Sedlec B 79.38 60.41 139.79
10. Šťahlavice B 92.59 53.29 145.88
11. Šťahlavy 90.81 60.51 151.32
12. Losiná - 85.07 67.50 152.57
13. Nezbavětice - 81.28 -
14. Chválenice 76.21 - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 70.53 26.91 97.44
2. Šťahlavice 85.69 32.62 118.31
3. Šťahlavy 94.34 62.48 156.82
muži: 3B, široké hadice, nástřiky
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky
Příchovice 13.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Vřeskovice 17.51 -
2. Příchovice 18.90 19.53
3. Ves Touškov 24.31 20.65
4. Kbel 20.76 -
5. Zálesí 23.90 21.05
6.Mokrouše P 23.85 23.95
7. Chlumčany - 26.97
8. Šlovice 29.59 -
9. Kucíny - 37.77
10. a 11.Malinec, Bolkov - -
muži: 2B, široké hadice, sklopky, nejlepší čas
Seč 27.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 20.13
2. Letiny 22.18
3. Seč 23.58
4. Louňová 23.74
5. Nezvěstice 25.77
6. Libákovice 30.76
7. Únětice 30.97
8.-10. Chlum, Kbel, Žákavá -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 27.05
2. Únětice 27.06
3. Libákovice 29.24
4. Seč 35.22
5. Žákavá -
muži: 3B, široké hadice, sklopky, přetlakový ventil
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, přetlakový ventil
Malinec 10.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Letiny 16.97 21.14
2. Žákavá 18.13 17.59
3. Malinec 17.93 17.72
4. Vřeskovice 17.73 17.79
5. Únětice 17.98 18.35
6. Libákovice 19.19 23.45
7. Kbel 19.32 19.24
8. Lasselsberger - 19.25
9.Mokrouše 20.16 34.00
10. Stropčice - 21.06
11. Ves Touškov 23.44 -
12. Nezvěstice 24.25 -
13. Zálesí - 24.60
14. Dolce 25.83 25.96
15. Chlum 34.26 26.40
16. Horšice 35.16 28.06
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 28.73
2. Letiny 29.86
3. žákavá 49.54
4. Červené Pořičí -
muži i ženy: 2B, široké hadice, sklopky, přetlakový ventil, nejlepší čas
Horní Lukavice 11.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strýčkovice 19.18
2. Bučí A 19.20
3. Kout na Šumavě 19.32
4.Mokrouše 19.91
5. Kornatice 20.28
6. Kopidlo 20.51
7. Dolní Hradiště 21.07
8. Horní Lukavice 21.11
9. Nekmíř 21.15
10. Vřeskovice 21.73
11. Brodeslavy 21.75
12. Bučí B 22.31
13. Nezvěstice 22.52
14. Štěpánovice 22.66
15. Holoubkov 22.77
16. Bolkov 23.08
17. Lhůta 23.74
18. Cekov 23.77
19. Seč 24.14
20. Horní Hradiště 27.95
21. Strážov 28.03
22. Uněšov 28.13
23. Hubenov-Vrtbo 29.05
24. Štichovice 30.06
25. Bílenice-Dražovice31.40
26. Únětice 34.46
27. Hůrky 37.93
28. -31. Krašovice, Letiny, Uherce, Horní Kamenice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strýčkovice 19.38
2. Uherce 20.02
3. Bučí 20.42
4. Mrtník 21.10
5. Chválenice 25.44
6. Rybnice 27.46
7. Brodeslavy 41.84
8. - 9. Seč, Horní Hradiště -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Šťahlavy 17.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Nezvěstice A 28.43 23.49 51.92
2. Šťáhlavice A 25.70 32.13 57.83
3.Mokrouše 26.55 32.22 58.77
4. Nezvěstice B 27.92 31.66 59.61
5. Šťáhlavice B 32.54 31.10 63.64
6. Ves Touškov 34.90 31.19 66.09
7. Šťahlavice C 29.76 38.57 68.33
8. Šťahlavy 37.84 35.84 73.68
9. Losiná 52.86 55.65 108.51
10. Nezbavětice 41.65 69.93 111.58
11. Sedlec - 33.97 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 32.17 29.47 61.64
2.Mokrouše 35.76 30.49 65.25
3. Šťáhlavy 36.08 79.37 115.45
muži i ženy: 2B, široké hadice, nástřiky
Bučí 17.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 18.06
2. Krašovice 19.39
3. Bílenice-Dražovice 19.59
4.Mokrouše 19.77
5. Kornatice 20.03
6. Kout na Šumavě 20.19
7. Brodeslavy 20.49
8. Vrtbo-Hubenov 20.95
9. Bučí A 21.07
10.Horní Hradiště 21.22
11.Doubravka 21.64
12.Únětice 21.66
13.Holoubkov 22.55
14.Nekmíř 22.67
15.Dolní Hradiště 23.13
16.Hůrky 23.56
17.Dobříč 24.00
18.Bučí B 27.19
19.Kopidlo 28.16
20.Seč 50.48
21. - 25. Bolkov, Bučí C, Cekov, Strážov, Uherce -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí 19.95
2. Horní Hradiště 20.80
3. Mrtník 22.55
4. Uherce 28.92
5. Brodeslavy, Seč -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Noční soutěž v Krašovicích
2. Mokrouše 18.21
muži i ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 18.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 18.17
2. Horní Lukavice 18.22
3. Uherce 18.25
4. Kout na Šumavě 18.34
5. Krašovice 18.87
6. Bezděkov pod Třem. 18.90
7.Mokrouše 19.10
8. Bílenice-Dražovice 19.66
9. Bučí B 19.98
10.Nekmíř 20.24
11.Dolní Hradiště 20.26
12.Hůrky 20.28
13.Únětice 20.88
14.Hubenov-Vrtbo 21.08
15.Kopidlo 21.22
16.Kornatice 21.58
17.Brodeslavy 22.88
18.Štichovice 23.16
19.Dobříč 23.19
20.Holoubkov 23.60
21.Obora 24.67
22.Bolevec 24.67
23.Seč 27.41
24. - 27.Horní Hradiště, Bučí, Štepánovice, Cekov-
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí 18.67
2. Uherce 18.97
3. Horní Hradiště 20.07
4. Mrtník 21.10
5. Brodeslavy 21.15
6. Seč 24.84
7. Bolevec 26.32
8. Obora 31.22
9. Rybnice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Šťahlavice 24.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Kobylí A 26.27 27.24 53.93
2. Nezvěstice 23.36 34.95 58.31
3. Chocenice B 33.07 27.24 60.57
4. Šťáhlavice B 34.54 30.14 65.44
5.Mokrouše 33.07 35.36 68.43
6. Šťáhlavice A 35.45 35.73 71.43
7. Želčany 38.06 35.58 73.69
8. Chocenice A 31.50 49.12 80.62
9. Šťáhlavy 46.00 42.20 88.20
10. Sedlec 41.99 50.21 92.21
11. Losiná 74.13 38.92 113.06
12. Nezbavětic 74.55 48.51 123.06
13. Kobylí B 32.87 - -
14. Šťáhlavice C 52.49 - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice A 27.36 27.48 54.85
2.Mokrouše 26.64 29.16 55.81
3. Šťáhlavice B 29.28 28.78 58.06
3. Šťáhlavy - 42.95 -
muži: 3B, široké hadice, nástřiky
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky
Nevřeň 1.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mokrouše 44.04
2. Horní Bříza I 60.69
3. Trnová 62.52
4. Ledce 63.68
5. Stýskaly 64.01
6. Lhotka 65.42
7. Nevřeň I 68.56
8. Horní Bříza II 77.32
9. Nevřeň II 78.24
10.Všeruby 86.73
11.Chotíkov 89.88
12.Cebiv 90.37
13. - 15.Pernarec, Úněšov, Příšov -
24. - 27.Horní Hradiště, Bučí, Štepánovice, Cekov-
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nevřeň 78.91
2. Chotíkov 80.56
3. Příšov -
2B, plechovky , široké hadice, levý proud stříká z bariéry, pravý skrz okno v 10 metrů o d trojáku, prostřední proud koza 10 m od trojáku, celé družstvo si muselo z věšáku sundat a obléct helmu a opasek
Lhůta 5.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 18.66
2. Pňovice 18.77
3. Strážov 19.19
4. Bučí A 19.86
5. Kout na Šumavě 19.88
6.Mokrouše 19.92
7. Nekmíř 20.75
8. Horní Hradiště 21.33
9. Lhůta 21.40
10. Kornatice 21.42
11. Dolní Hradiště 21.62
12. Krašovice 21.95
13. Štěpánovice 22.05
14. Kopidlo 22.24
15. Holoubkov 22.34
16. Žákavá 22.51
17. Hubenov 22.97
18. Bezděkov pod Třem.23.17
19. Bučí B 23.29
20. Seč 23.30
21. Šťáhlavice 23.81
22. Bílenice-Dražovice24.06
23. Únětice 24.36
24. Cekov 24.44
25. Dobříč 25.76
26. Brodeslavy 31.68
27. Letiny 32.78
28. Nezvěstice 45.65
29. Hůrky 50.97
30. Štichovice 53.47
31. Sedlec 67.22
32. - 35. Úherce, Strýčkovice, Bolevec, Horní Kamenice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Úherce 18.78
2. Mrtník 22.10
3. Chválenice 22.64
4. Seč 22.92
5.Mokrouše 23.58
6. Horní Hradiště 29.55
7. Bučí 34.06
8. Rybnice 35.07
9. Brodeslavy 42.18
10. Strýčkovice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Seč 6.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí A 18.65
2. Uherce 18.82
3.Mokrouše 18.89
4. Horní Kamenice 18.99
5. Kout na Šumavě 19.01
6. Horní Lukavice 19.34
7. Nekmíř 19.61
8. Strýčkovice 19.69
9. Kornatice 20.66
10. Horní Hradiště 20.75
11. Brodeslavy 20.85
12. Holoubkov 21.16
13. Dolní Hradiště 21.17
14. Hubenov 21.78
15. Bolkov 21.79
16. Štěpánovice 21.95
17. Letiny 23.56
18. Louňová 23.96
19. Bezděkov pod Třem.24.28
20. Štichovice 24.81
21. Dobříč 24.97
22. Krašovice 26.42
23. Cekov 26.91
24. Bílenice-Dražovice29.00
25. Žákavá 31.19
26. Hůrky 35.95
27. -31. Seč, Strážov, Únětice, Kopidlo, Pňovice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Uherce 18.10
2. Bučí 19.26
3. Mrtník 20.61
4. Strýčkovice 20.62
5. Seč 21.07
6. Brodeslavy 21.88 ;
7. Únětice 32.23
8. - 9. Horní Hradiště, Letiny -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Žákava 15.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nezvěstice A 26.30 24.58
2. Letiny 25.93 25.46
3. Únětice 25.96 29.91
4.Mokrouše 29.80 26.14
5. Malinec - 26.51
6. Žákava 39.44 26.61
7. Louňová 37.39 28.00
8. Nezvěstice B 49.03 33.75
9. Dnešice 43.27 39.37
10. Štěnovice 40.51 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 28.48
2. Žákava A 28.62
3. Žákava B 31.76
4. Letiny -
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky
Úherce 22.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nevcehle 17.18
2. Čechtín 17.51
3. Úherce 17.57
4. Bezděkov pod Třemšínem17.75
5. Štrbice A 17.78
6. Strážov 17.85
7. Bolatice 17.90
8. Žďár 17.97
9. Urbanov 18.05
10. Lestkov 18.10
11. Krašovice 18.21
12. Horní Lukavice 18.22
13. Plumlov 18.55
14. Srbice 18.80
15. Džková 18.95
16. Hůrky 19.15
17. Horní Hradiště 19.44
18. Petrovice 19.68
19. Kout na Šumavě 19.90
20. Hrobce 20.15
21.Mokrouše 20.19
22. Kopidlo 20.23
23. Seč 20.27
24. Radíkov 20.32
25. Bučí 20.77
26. Únětice 20.87
27. Dolní Hradiště 21.28
28. Sloup A 22.71
29. Štrbice B 23.00
30. Brodeslavy 23.11
31. Přechovice 23.62
32. Měrunice 27.19
33. Nekmíř 27.25
34. Sloup B 43.17
35. - 45.Chrášťany, Letohrad-Kunčice, Vacenovice, Dolany,
Bašnice, Sychrov, Pravčice, Pňovice, Horní Kamenice,
Světec, Chrást
-
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Konovice 17.09
2. Úherce 18.32
3. Strýčkovice 18.61
4. Mrtník 19.00
5. Bučí 19.02
6. Lhotky 19.79
7. Seč 20.39
8. chválenice 20.61
9. Bezděkov pod Třemšínem20.63
10. Loukov 24.60
11. Horní Hradiště 28.40
12. Nevcehle 31.30
13. Chrášťany -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Dolní Hradiště 29.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 17.99
2. Bezděkov pod Třemšínem18.00
3. Kopidlo 19.13
4. Krašovice 19.35
5. Horní Lukavice 19.48
6.Mokrouše 19.77
7. Dolní Hradiště 20.21
8. Bílenice-Dražovice20.46
9. Horní Kamenice 20.50
10. Seč 20.77
11. Kornatice 20.90
12. Brodeslavy 21.24
13. Horní Hradiště 21.29
14. Únětice 21.36
15. Neknmíř 21.98
16. obora 22.30
17. Holoubkov 22.67
18. Cekov 23.67
19. Štichovice 24.56
20. Pňovice 24.57
21. Bolevec 26.96
22. Kamenný Újezd 39.59
23. - 27.Dobříč, Němčovice, Hubenov, Úherce, Kout na Šumavě -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí 19.07
2. Uherce 19.35
3. Strýčkovice 19.70
4. Mrtník 20.67
5. Seč 22.75
6. Horní Hradiště 29.74
7. - 9. Bolevec, Chválenice, Brodeslavy -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Nekmíř 30.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Úherce 17.60
2. Strážov 17.70
3. Horní Lukavice 18.30
4. Pňovice 18.64
5. Kout na Šumavě 18.71
6. Dolní Hradiště 19.42
7. Hůrky 19.51
8. Únětice 19.56
9. Nekmíř 20.45
10. Bílenice-Dražovice20.60
11. Horní Kamenice 20.60
12. Kopidlo 20.89
13. Štichovice 21.54
14. Brodeslavy 21.71
15. Krašovice 22.59
16.Mokrouše 22.72
17. Strýčkovice 22.75
18. Holoubkov 22.90
19. Kornatice 23.05
20. Horní Hradiště 30.10
21. Poděvousy 32.56
22.- 27.Hubenov, Obora, Štrbice, Seč, Dobříč,
Bezděkov pod Třemšínem
-
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 19.88
2. Horní Hradiště 22.33
3. Seč 23.71
4. Brodeslavy 27.31
5. Mrtník 30.43
6. Bučí 31.31
7. Strýčkovice 44.31
8. Úherce -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Kout na Šumavě 5.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 17.46
2. Kout na Šumavě 17.79
3. Obytce 18.50
4. Pasečnice 18.86
5. Brodeslavy 19.17
6. Únětice 19.44
7. Horní Hradiště 19.52
8.Mokrouše 19.64
9. Seč 19.93
10. Kopidlo 20.29
11. Strýčkovice 20.39
12. Bílenice-Dražovice20.50
13. Krašovice 21.83
14. Horní Kamenice 23.41
15. Bučí 24.99
16. Nekmíř 30.15
17. Dolní Hradiště 30.94
18. Hubenov 32.24
19. Kbel 38.19
20. - 25.Horní Lukavice, Hůrky, Vřeskovice, Kornatice, Poděvousy, Prapořiště, -
26. Srbice-mimo soutěž24.25
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strýčkovice 18.55
2. Bučí 18.75
3. Brodeslavy 21.11
4. Horní Hradiště 22.29
5. Česká Kubice 25.60
6. Seč 48.43
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 12.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše A 19.608
2. Nezvěstice 22.802
3.Mokrouše B 23.113
4. Ves Touškov A 24.075
5. Ves Touškov B 24.084
6. Štěnovice 24.695
7. Šťáhlavice 24.726
8. Chválenice 25.266
9. Losiná 26.458
10. Starý Plzenec 26.638
11. Lisov 28.341
12. Chotíkov 30.264
13. Sedlec 30.874
14. Chlum 37.504
15. Šťáhlavy 38.595
16. Božkov 46.497
17. Spálené Pořičí 62.299
18. Letiny -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 29.693
2. Spálené Pořičí 37.082
3. Šťáhlavy 45.305
4. Šťáhlavice 46.637
5. Chlum 51.634
muži i ženy: 2B, šikoké hadice, sklopky, levý proud stříká z klece, pravý skrz okno
Strážov 12.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 17.89
2. Kout na Šumavě 18.35
3. Poděvousy 18.69
4. Nekmíř 19.07
5. Únětice 19.16
6. Bučí 19.41
7. Brodeslavy 19.72
8. Bezděkov pod Třemšínem19.79
9. Prapořiště 19.85
10. Krašovice 20.24
11. Seč 20.63
12. Horní Hradiště 20.67
13. Horní Lukavice 20.80
14. Bílenice-Dražovice21.60
15. Hlohovčice 22.30
16. Doubravka 23.01
17. Mokrouše 23.89
18. Kopidlo 29.62
19. Hubenov 29.74
20. Štěpánovice 29.75
21. Kornatice 34.04
22. Hůrky 39.95
23. - 28.Dolní Hradiště, Vřeskovice, Němčovice, Horní Kamenice, Obytce, Strýčkovice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bučí 19.96
2. Strýčkovice 20.39
3. Mrtník 21.93
4. Horní Hradiště 25.73
5. Seč 27.11
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Bílenice-Dražovice 13.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 18.14
2. Krašovice 18.66
3. Únětice 19.04
4. Brodeslavy 19.20
5. Kout na Šumavě 19.26
6.Mokrouše 19.27
7. Bílenice-Dražovice19.39
8. Bučí 19.89
9. Seč 19.94
10. Nekmíř 20.00
11. Horní Kamenice 20.21
12. Dolní Hradiště 20.33
13. Vřeskovice 20.35
14. Strážov 20.55
15. Kornatice 22.24
16. Strýčkovice 24.00
17. Štěpánovice 25.19
18. Horní Hradiště 28.27
19. Hubenov 29.52
20. Dobříč A 30.98
21. Poděvousy 40.59
22. Hůrky, Dobříč B, Kopidlo, Kalenice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strýčkovice 19.13
2. Mrtník 20.11
3. Seč 20.78
4. Horní Hradiště 25.48
5. Bučí 38.94
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Starý Plzenec 26.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Mokrouše 17.30 17.30 34.60
2. Nezvěstice 20.40 21.35 41.75
3. Starý Plzenec 21.00 23.40 44.40
4. Losiná 24.49 27.45 51.94
5. Spalené Pořičí 37.63 22.38 60.01
6. Sedlec 41.70 26.45 68.15
7. Šťáhlavy 30.50 40.68 71.18
8. Chválenice 56.30 27.45 83.75
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 26.45 25.50 51.95
2. Šťáhlavy 104.70 29.35 134.05
muži i ženy: 2B, široké hadice, plechovky,
pravý proud skrz okno, levý proud na položené bariéře
Horní Hradiště 2.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Strážov 18.31
2. Kout Na Šumavě 18.62
3.Mokrouše 19.07
4. Bučí 19.08
5. Horní Lukavice 19.32
6. Dolní Hradiště 19.72
7. Unětice 19.82
8. Strýčkovice 19.94
9. Bílenice-Dražovice20.17
10. Nekmíř 20.34
11. Kornatice 20.53
12. Holoubkov 20.77
13. Hubenov 20.80
14. Štěpánovice 20.95
15. Seč 21.04
16. Cekov 21.28
17. Dobríč A 22.01
18. Kopidlo 22.31
19. Poděvousy 23.48
20. Hůrky 29.27
21. - 24.Štichovice, Krašovice, Brodeslavy, Horní Hradiště -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mrtník 18.31
2. Chválenice 18.50
3. Úherce 19.12
4. Strýčkovice 20.29
5. Horní Hradiště 20.56
6. Seč 22.87
7. Brodeslavy 28.45
8. Bučí 29.46
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Hůrky 3.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Úherce 17.49
2. Horní Lukavice 18.11
3. Poděvousy 18.78
4. Strážov 18.89
5. Únětice 19.23
6. Krašovice 19.37
7. Kornatice 19.43
8. Bílenice-Dražovice19.76
9.Mokrouše 19.81
10. Štichovice 19.84
11. Seč 20.31
12. Štěpánovice 21.82
13. Doubravka 22.03
14. Cekov 22.12
15. Bučí 22.23
16. Kout na Šumavě 22.38
17. Dobříč A 23.02
18. Hubenov 23.06
19. Holoubkov 24.01
20. Hůrky 25.49
21. Brodeslavy 26.64
22. Horní Hradiště 27.98
23. Dolní Hradiště 29.96
24. Dobríč B 30.28
25. Bolevec 40.79
26. - 29.Vřeskovice,Kopidlo, Strýčkovice, Nekmíř -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Trnová 23.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Bučí 19.56 16.36 35.92
2. Nekmíř 19.76 16.33 36.09
3.Mokrouše 19.65 17.87 37.52
4. Krašovice 28.77
5. Trnová 34.39
6. Zahrádky 36.28
7. Chotíkov 37.39
8. Losiná 38.21
9. Obora 38.62
10. Ledce 38.81
11. Horní Bříza 57.68
12. Nevřeň 57.90
13.-15. Dolní Hradiště, Hubenov, Všeruby -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Mrtník 19.17 21.01 40.18
2. Nekmíř 23.30 26.17 45.76
3. Obora 26.17 25.06 51.23
4. Horní Hradiště 41.09
4. Trnová 46.17
5. Bučí -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále 2B
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Nezvěstice 30.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Nezvěstice A 19.43 19.39 38.82
2. Žákavá A 21.82 19.99 41.81
3. Únětice 21.32 22.91 44.23
4. Starý Rožmitál pod Třem.22.6121.83 44.44
5.Mokrouše 21.08 30.03 51.11
6. Bolkov 22.02 - -
7. Vřeskovice 23.22
8. Seč 23.27
9. Holoubkov 24.81
10. Šťahlvice B 26.20
11. Losiná 26.47
12. Merklín 26.77
13. Nezvěstice B 27.17
14. Louňová A 28.05
15. Hůrky 29.15
16. Chrást 29.34
17. Chválenice 30.21
18. Sedlec B 33.74
19. Želčany 36.83
20. Sedlec A 37.17
21. Žákavá B 40.52
22. Šťahlavy 42.10
23. Šťahlavice A 47.01
24. Borovno 49.82
25. Buková A 50.45
26. Buková B 53.28
27. Nezbavětice 61.05
28. - 30.Louňová B, Kbel, Obytce -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Seč 23.98
2. Žákava 24.06
3. Šťahlavice 36.18
4. Šťahlavy 37.89
4. Unětice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále 2B
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Kamenný Újezd 7.10.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1.Mokrouše 19.06 19.39
2. Krašovice - 19.19
3. Dolní Hradiště 19.34 21.06
4. Holoubkov 20.28 -
5. Cekov 26.19 21.72
6. Kamenný Újezd 25.00 23.78
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, nejlepší čas
Chlumčany 14.10.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nevcehle 15.51 14.80
2. Poděvousy - 15.42
3. Malinec 15.93 15.49
4. Prapořiště 15.76 16.10
5. Sedlatice 15.91 15.83
6.Mokrouše 16.13 19.59
7. Hůrky 17.00 16.24
8. Vřeskovice 16.77 16.39
9. Krašovice 16.40 16.65
10. Srbice 18.08 16.67
11. Obytce 16.70 18.85
12. Nekmíř 29.16 16.84
13. Bolkov 17.03 17.69
14. Bezděkov pod Třemšínem17.03 -
15. Unětice 17.36 17.06
16. Urbanov 17.13 17.21
17. Chrášťany 17.27 20.07
18. Strážov I 17.70 -
19. Zalužany 17.76 18.78
20. Horní Kamenice 23.81 17.99
21. Lasselsberger 18.06 20.78
22. Strýčkovice-ženy24.55 18.31
23. Strýčkovice 18.65 21.43
24. Honezovice A - 18.69
25. Kbel - 18.94
26. Seč 19.19 23.15
27. Holoubov 20.70 19.20
28. Honezovice B 21.00 20.47
29. Mrtník-ženy 21.58 20.87
30. Ves Touškov A 21.03 21.53
31. Zálesí 21.10 21.86
32. Poděvousy-ženy 21.85 23.44
33. Soustov 29.77 23.01
34. Ves Touškov B - 23.73
35. Merklín - 24.33
36. Soustov - ženy 26.97 -
37. Hůrky - ženy - 27.90
38. Honezovice-ženy - 43.76
39.- 40.Brodeslavy, Strážov II - -
muži: 2B, úzké hadice, sklopky, nejlepší čas
Bolevec 4.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Víteň 24.07 20.56 44.63
2. Kostelec 24.32 21.46 45.78
3. Hůrky 26.70 21.59 48.29
4. Únětice 25.87 27.82 53.69
5. Doubravka 26.76 27.43 54.19
6. Úněšov 27.95 32.70 60.65
7. Štěnovice A 29.44
8. Bolevec 31.89
9. Chotíkov 33.28
10. Tlučná II 35.06
11. Tlučná 35.27
12. Nekmíř 42.17
14. Losiná 46.26
15. Úterý 51.20
16. Merklín 53.15
17. Mokrouše, Chomutov,
Štěnovice B, HZS ČD Plzeň, Úterý II
-
muži: 2B, úzké hadice, sklopky, nejlepší čas
Vyhodnocení sezóny 2006
Muži Ženy
1. 5x 1. 3x
2. 1x 2. 2x
3. 6x 5. 1x
4. 4x
5. 2x
6. 5x
7. 1x
8. 1x
9. 1x
16. 1x
17. 2x
21. 1x
30 soutěží 6 soutěže