www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 07
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2007
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky : 16.50
2B nástřik : -
3B sklopky : 19.00
3B nástřik : 28.19
Ženy
sklopky : 27.04
nástřik : 30.89
Sezóna 2007
Datum Místo soutěže Název
5.5.2007 Plzeň Globus Cup
6.5.2007 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
26.5.2007 Nezbavětice Soutěž SDH o pohár starosty obce – I. ročník
26.5.2007 Seč O pohár starosty obce Seč - VIII. ročník
27.5.2007 Horní Lukavice ZČHL
16.6.2007 Šťáhlavy XII. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
16.6.2007 Bučí ZČHL
17.6.2007 Krašovice ZČHL
23.6.2007 Šťahlavice Soutěž hasičských družstev o pohár Fenestry - VIII. ročník
30.6.2007 Chválenice Memoriál Miroslava Šebka - III. ročník
1.7.2007 Poděvousy ZČHL
5.7.2007 Lhůta ZČHL
6.7.2007 Seč ZČHL
14.7.2007 Mokrouše 80 let SDH Mokrouše
28.7.2007 Dolní Hradiště ZČHL
29.7.2007 Nekmíř ZČHL
4.8.2007 Kout na Šumavě ZČHL
11.8.2007 Bílenice-Dražovice ZČHL
12.8.2007 Strážov ZČHL
1.9.2007 Horní Hradiště ZČHL
8.9.2007 Losiná Soutěž SDH v PÚ - I. ročník
22.9.2007 Hůrky ZČHL
29.9.2007 Nezvěstice Soutěž SDH o pohár starosty obce – VI. ročník + memoriál Antonína Černého
13.10.2007 Chlumčany VII.ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
3.11.2007 Plzeň-Bolevec Poslední káď
vyhodnocení sezóny 2007
Plzeň - Globus Cup 5.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Úherce 15.77
2. Bezděkov pod Třem.15.90
3. Krašovice 17.36
4. Brodeslavy 17.70
5. Únětice 18.89
6.Mokrouše 19.24
7. Prapořiště 19.58
8. Hubenov 19.74
9. Nezvěstice A 20.49
10. Horní Kamenice 21.03
11. Poděvousy 25.67
12. Všeruby 29.15
13. Nezvěstice B 32.10
14. Nekmíř 33.66
15. Horní Lukavice 39.82
16.-20. Obytce, Kopidlo, Chotíkov, Malinec, Dolní Hradiště -
muži: 2B, úzké hadice, sklopky
Nezvěstice 6.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.štafeta 2.štafeta útok celkem
1. Nezvěstice A 64.42 27.97 92.39
2. Lhůta 70.43 27.12 97.55
3.Mokrouše 71.74 28.19 99.93
4. Nezvěstice B 74.13 34.61 108.74
5. Sedlec 80.43 34.66 115.09
6. Želčany 81.27 36.53 117.80
7. Losiná 84.32 88.45 36.63 120.95
8. Nezbavětice 88.58 56.84 145.42
9. Šťáhlavice - 33.92 -
10. Chválenice - 34.26 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 75.83 26.76 96.65
2.Mokrouše 88.37 30.89 119.26
3. Šťahlavy 95.26 37.15 132.41
4. Šťahlavice 92.17 52.12 144.29
muži: 3B, široké hadice, nástřiky
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky
Nezbavětice 26.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Nezvěstice A 25.31
2.Mokrouše 27.82
3. Chválenice 28.09
4. Želčany 32.58
5. Šťáhlavice 35.53
6. Losiná 35.97
7. Nezvěstice B 36.59
8. Šťáhlavy 40.74
9. Sedlec 42.33
10. Nezbavětice 103.20
muži: 2B, široké hadice, nástřiky
Seč 26.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Unětice 19.60 20.19 39.79
2.Mokrouše 20.58 21.22 41.80
3. Seč 26.01 20.92 46.93
4. Libákovice A 23.86 23.72 47.58
5. Louňová 24.65 24.19 48.84
6. Chlum 26.02 24.44 50.46
7. Kbel 21.88 - -
8. Chocenice 31.73 - -
9. Libákovice B - - -
muži: 3B, široké hadice, sklopky
Horní Lukavice 27.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 18.70
2. Bezděkov pod Třem.19.18
3. Bílenice&dražovice19.23
4. Strážov A 19.24
5. Poděvousy 19.79
6. Uherce 19.92
7. Brodeslavy 20.02
8. Horní Kamenice 20.30
9. Nezvěstice 20.46
10. Krašovice 20.52
11. Hubenov 20.71
12. Strážov B 20.84
13. Holoubkov 21.37
14. Bučí A 21.53
14. Seč 21.53
16. Nekmíř 21.74
16. Vřeskovice 21.74
18. Kout na Šumavě 21.97
19. Doubravka 22.18
20. Únětice 22.26
21. Horní Hradiště 22.33
22. Kornatice 23.16
23.Mokrouše 23.21
24. Dobříč A 23.47
25. Dobříč B 23.57
26. Bolkov 25.31
27. Štěpánovice 26.92
28. Cekov 28.31
29. Malinec 30.39
30. Libákovice 33.60
31. Obora 40.61
32. Bolevec 48.74
33.-41. Dolní Hradiště, Stýčkovice, Kopidlo, Bučí, Srbice, Obytce, Žákava, Hůrky, Kbel -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Šťahlavy 16.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Nezvěstice A 26.25 22.60 45.85
2. Šťahlavice A 25.53 24.94 50.47
3. Honezovice 25.64 28.17 53.81
4.Mokrouše 28.47 28.03 56.50
5. Nezvěstice B 30.16 30.23 60.39
6. Losiná 32.17 29.68 61.85
7. Želčany 31.47 33.40 64.87
8. Hradčany 34.87 33.25 68.14
9. Sedlec 31.86 37.03 68.89
10. Ves Touškov 31.67 38.32 69.99
11. Šťahlavy 38.47 34.59 73.06
12. Chválenice 47.57 37.34 84.91
13. Nezbavětice 75.29 51.93 127.22
14. Šťahlavice B 109.51 29.12 138.63
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 34.77 39.47 74.24
2. Šťáhlavy 40.91 37.15 78.06
3.Mokrouše 35.25 59.34 94.59
4. Honezovice 68.12 32.52 100.64
muži: 3B, široké hadice, nastřiky
ženy: 2B, široké hadice, nastřiky
Bučí 16.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 18.45
2. Poděvousy 18.60
3. Dolní Hradiště 18.67
4. Bezděkov pod Třem. 18.87
5. Krašovice 18.92
6. Hubenov 19.13
7. Vřeskovice 19.37
8. Strýčkovice 19.42
9. Bílenice&Dražovice 19.47
10. Strážov B 19.86
11. Nekmíř 19.87
12. Kout na Šumavě 20.36
13. Obora 20.43
14. Horní Kamenice 20.46
15. Horní Hradiště 21.37
16. Kornatice 21.62
17. Štichovice 21.78
18.Mokrouše 21.93
19. Kopidlo 22.45
20. Bučí B 22.88
21. Seč 23.38
22. Strážov 23.66
23. Mrtník 25.34
24. Hůrky 25.40
25. Bučí 25.71
26. Dobříč 27.16
27. Bučí C 28.43
28. Brodeslavy 33.63
29. Holoubkov 34.96
30. Bolevec 46.54
31. Němčovice 63.97
32.-37. Malinec,Dolní Hradiště B,Doubravka,Kbel,Cekov,Žákavá
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 17.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Poděvousy 17.32
2. Horní Kamenice 18.21
3. Brodeslavy 18.32
4. Horní Lukavice 18.67
5. Malinec 19.21
6. Hůrky 19.31
7. Nekmíř 19.55
8. Bučí 19.71
9. Žákavá 19.92
10.Mokrouše 20.14
11. Vřeskovice 20.23
12. Horní Hradiště 20.30
13. Hubenov 20.44
14. Dobříč 20.57
15. Bílenice&Dražovice 20.73
16. Dolní Hradiště 20.82
17. Cekov 22.23
18. Kbel 22.62
19. Doubravka 23.61
20. Němčovice 23.61
21. Seč 25.72
22. Bolevec 26.53
23. Bezděkov pod Třem. 26.82
24. Krašovice 28.57
25. Strýčkovice 31.73
26. STRÁŽOV B 35.34
27. Bučí B 35.92
28. Kopidlo 37.04
29. Holoubkov 39.96
30. Holýšov 63.20
31.-36. Obora, Štichovice, Strážov, Kout na Šumavě, Kornatice, Mrtník
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Šťahlavice 23.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Únětice 23.39 24.11 47.50
2.Mokrouše 28.94 27.89 56.83
3. Nezvěstice A 24.49 39.01 63.50
4. Šťáhlavice B 33.12 30.69 63.81
5. Losiná 32.87 33.75 66.62
6. Nezvěstice B 36.15 34.59 70.74
7. Chválenice 32.98 45.03 78.01
8. Šťahlavice A 48.25 38.12 86.38
9. Nezbavětice A 40.46 46.25 86.72
10. Želčany 42.12 49.07 91.19
11. Šťáhlavy - 42.23 -
12. Nezbavětice B - 46.87 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice B 30.45 36.26 66.71
2.Mokrouše 33.15 - -
3. Šťáhlavy - 88.40 -
4. Šťáhlavice A - - -
muži: 3B, široké hadice, nástřiky
ženy: 2B, šíriké hadice, nástřiky
Chválenice 30.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1.Mokrouše 21.11 22.14
2. Losiná 26.57 30.49
3. Šťahlavice 28.42 27.66
4. Nezvěstice 27.84 28.01
5. Sedlec 28.97 40.44
6. Chválenice - 31.06
7. Želčany 66.63 33.04
8. Nezbavětice 46.64 44.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 19.93 20.45
2.Mokrouše 31.27 31.15
muži: 3B, široké hadice, sklopky, lepší čas
ženy: 2B, šíriké hadice, sklopky, lepší čas
Poděvousy 1.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Uherce 17.00
2. Bezděkov pod Třem. 17.46
3. Poděvousy 17.70
4. Brodeslavy 17.84
5. Strážov A 17.88
6. Nekmíř 18.98
7. Vřeskovice 19.04
8. Kopidlo 19.14
9. Kout na Šumavě 19.41
10. Únětice 19.58
11. Krašovice 19.72
12. Dobříč 19.91
13.Mokrouše 20.56
14. Malinec 20.68
15. Bílenice&Dražovice 21.05
16. Bučí B 21.83
17. Bučí A 21.99
18. Štichovice 22.89
19. Hubenov 23.78
20. Horní Kamenice 24.36
21. Žákava 26.18
22. Strážov B 31.38
23. Pasečnice 33.07
24. Horní Lukavicee 36.25
25. Hůrky 38.97
27. Obora, Srbice, strýčkovice, Kornatice, Horní Hradiště, Obytce, Dolní Hradiště -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Lhůta 5.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 18.79
2. Pňovice 19.47
3. Poděvousy 19.50
4. Horní Kamenice 19.57
5. Brodeslavy 19.66
6. Hubenov 19.86
7. Malinec 19.96
8. Kopidlo 20.11
9. Dolní Hradiště 20.20
10. Nekmíř 20.29
11. Strážov B 20.34
12. Krašovice 20.48
13. Strýčkovice 20.78
14. Letiny 21.04
14. Žákava 21.32
16. Dobříč 21.40
16. Bílenice&Dražovice21.43
18. Bezděkov pod Třem.22.09
19. Seč 22.41
20. Cekov 22.89
21.Mokrouše 23.11
22. Horní Hradiště 23.92
23. Kornatice 24.29
24. Hůrky 25.57
25. Obora 25.82
26. Holoubkov 27.72
27. Rozsedly 27.77
28. Lhůta 27.95
29. Losiná 28.34
30. Strážov A 32.77
31.-37. Janovice nad Úhlavou, Bučí, Vřeskovice, Kbel, Únětice, Nezvvěstice, Kout na Šumavě -
Družstva žen
1. Chválenice 19.27
2. seč 20.26
3. Mrtník 20.35
4. Poděvousy 20.50
5. Horní Hradiště 21.83
6. Strýčkovice 22.90
7. Uherce 23.60
8. Strážov 28.55
9.-10. Bučí, Mokrouše -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Seč 6.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Strážov A 17.27
2. Horní Lukavice 17.41
3. Brodeslavy 17.73
4. Krašovice 18.28
5. Hůrky 18.50
6. Bezděkov pod. Třem.18.55
7. Kout na Šumavě 18.90
8.Mokrouše 19.00
9. Bílenice&Dražovice19.09
10. Malinec 19.30
11. Strýčkovice 19.32
12. Dobříč 19.36
13. Kornatice 19.64
14. Holoubkov 19.64
14. Horní Hradiště 19.83
16. Žákava 19.89
16. Seč 19.93
18. Štichovice 19.96
19. Letiny 20.07
20. Únětice 21.87
21. Hubenov 21.99
22. Obora 22.11
23. Kalenice 22.95
24. Cekov 22.96
25. Dolní Hradiště 23.33
26. Strážov B 23.88
27. Vřeskovice 23.90
28. Němčovice 27.40
29. Losiná 28.34
30. Srbice 28.99
31.-37. Bučí, Obytce, Kopidlo, Kbel, Horní Kamenice, Poděvousy -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 14.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1.Mokrouše A 22.35 21.86 44.31
2. Šťahlavice 23.95 22.49 46.44
3.Mokrouše P 26.34 24.79 53.13
4. Nezvěstice 34.72 40.03 74.75
5. Losiná 43.19 39.56 82.75
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 38.61 90.45 129.06
muži: 2B, široké hadice, sklopky,3 krátké savice, levý proud-klec, pravý proud-okno v 60 m od základny
ženy: bez okna na pravém proudu
Dolní Hradiště 28.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17.92
2. Strážov A 17.95
3. Horní Lukavice 17.99
4. Horní Kamenice 18.77
5. Nekmíř 18.94
6. Krašovice 19.11
7.Mokrouše 19.14
8. Malinec 19.72
9. Louňová 19.74
10. Bílenice&Dražovice19.81
11. Bučí 19.87
12. Strýčkovice 20.26
13. Štichovice 20.95
14. Seč 21.10
15. Holoubkov 23.95
16. Dolní Hradiště 28.99
17. Žákava 30.90
18. Kout na Šumavě 31.66
19. Únětice 36.92
20. Bolevec 55.98
21. Horní Hradiště, Kornatice, Bezděkov pod Třem., Strážov B, Obora,
Pňovice, Dobříč, Poděvousy, Cekov, Hůrky, Kopidlo, Vřeskovice, Kbel, Hubenov
-
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Nekmíř 29.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.51
2. Bezděkov pod Třem.17.54
3. Strážov A 17.59
4. Krašovice 17.71
5. Hůrky 18.45
6. Pńovice 18.48
7. Bučí 19.22
8. Bílenice&Dražovice19.26
9. Hubenov 19.32
10. Malinec 19.62
11.Mokrouše 19.63
12. Poděvousy 19.80
13. Nekmíř 19.83
14. Seč 20.13
15. Kornatice 20.50
15. Vřeskovice 20.50
17. Louňová 20.72
18. Žákava 20.98
19. Janovice nad Úhl.21.41
20. strýčkovice 23.45
21. Únětice 24.59
22. Kout na Šumavě 25.85
23. Holoubkov 25.87
24. Němčovice 29.06
25. Dolní Hradiště 29.18
26. Horní Kamenice 29.83
27. Štichovice 34.07
28. Strážov B 35.72
29. Kopidlo 36.36
30. Obora 41.63
31. Cekov 51.64
32.-36. Kbel, Dobříč, Horní Hradiště, Brodeslavy, Bolevec -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Kout na Šumavě 4.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Strážov A 16.87
2. Horní Lukavice 17.29
3. Hubenov 17.56
4. Poděvousy 17.99
5. Brodeslavy 18.38
6. Hůrky 18.46
7. Krašovice 18.62
8. Strážov B 19.14
9. Bílenice&Dražovice19.25
10. Horní Kamenice 19.50
11. Seč 19.62
12. Žákava 19.63
13. Bučí 19.75
14. Kbel 19.91
15. Kornatice 19.98
15. Dolní Hradiště 20.21
17. Nekmíř 20.49
18.Mokrouše 20.55
19. Kout na Šumavě 20.61
20. Horní Hradiště 20.77
21. Obytce 21.21
22. Malinec 21.60
23. Vřeskovice 27.04
24. Kopidlo, Vřeskovice, Únětice, Bezděkov pod Třem. -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Bílenice-Dražovice 11.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17,60
2. Uherce 18.19
3. Poděvousy 18.44
4. Brodeslavy 19,01
5. STRÁŽOV 19,06
6. Kout na Šumavě 19.43
7. Žákavá 19.65
8. Krašovice 19.67
9. Horní Kamenice 19.72
10. Malinec 19.92
11. STRÁŽOV B 19.97
12. Louňová 20,11
13. BÍLENICE&DRAŽOVICE 20.16
14. Kalenice 20.17
15.Mokrouše 20.38
16. Seč 20.48
17. Sudoměř 20.52
18. Horní Hradiště 20,80
19. Dolní Hradiště 20.87
20. Vřeskovice 20.88
21. Bučí 21,05
22. Strýčkovice 21,12
23. ROZSEDLY 23.55
24. Holoubkov 27,08
25. ŠTĚPANICE 29.44
26. Hůrky 30,01
27. Kornatice 30.32
28. Únětice, JANOVICE nad Úhlavou, Dolany, Hubenov, Nekmíř, Nišovice, Bezděkov pod Třem. -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Strážov 12.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17.44
2. Uherce 17.65
3. Horní Kamenice 18.43
4. Poděvousy 18.44
5. Vřeskovice 18.93
6. Nekmíř 19,09
7. STRÁŽOV B 19.18
8. Malinec 19.52
9. Strýčkovice 19.84
10. BÍLENICE&DRAŽOVICE 19.96
11.Mokrouše 20.57
12. Horní Lukavice 20.74
13. Holoubkov 21.66
14. STRÁŽOV 21.91
15. SRBICE 23,01
16. Bezděkov pod Třem. 23.15
17. JANOVICE nad Úhl. 23.46
18. Bučí 23.55
19. NÝRSKO 23.95
20. Žákavá 24.16
21. Kout na Šumavě 24.54
22. Únětice 25.19
23. ŠTĚPÁNOVICE 25,4
24. Louňová 26.68
25. Seč 34.22
26. Hubenov 36.42
27.-32. Kornatice, Kbel, Dolní Hradiště, Hůrky, Obora, Krašovice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Horní Hradiště 1.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17.87
2. Poděvousy 18.61
3. Dolní Hradiště 18.82
4. Hubenov 18.94
5. Horní Kamenice 19,04
6. Strýčkovice 19.14
7. BÍLENICE&DRAŽOVICE 19.95
8. Únětice 20.15
9. Seč 20.52
10. Nekmíř 20.67
11. Kout na Šumavě 20.71
12.Mokrouše 20.73
13. Štichovice 20.90
14. Obora 21.14
15. Hůrky 21.45
16. Vřeskovice 23.38
17. Malinec 25.40
18. Bučí 25.80
19. STRÁŽOV 28.98
20. Krašovice 30.44
21. Žákavá 31.35
22. Němčovice 34.76
23. Bezděkov pod Třem. 37.00
24. Manětín 42.08
25.-30. Kornatice, Horní Hradiště, Dobříč, Kopidlo, Horní Lukavice, Horní Hradiště B -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 8.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Honezovice 21.31 24.33 45.64
2. Losiná A 27.79 27.46 55.25
3. Dobravka 22.08 35.92 58.00
4. Ves Touškov 29.49 29.76 59.25
5. Trnová 29.66 34.00 63.66
6. Černice 31.19 35.54 66.73
7. Nezbavětice B 40.92 33.51 74.43
8. Mokrouše 21.53 57.06 78.59
9. Losiná B 43.01 38.29 81.30
10. Nezbavětice A 30.37 54.65 85.02
11. Chválenice - - -
muži: 3B, široké hadice, sklopky
Hůrky 22.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. STRÁŽOV 16.96
2. Brodeslavy 17.98
3. Hubenov 18.25
4. Poděvousy 18.68
5. Kornatice 19,02
6. Žákavá 18,09
7. Horní Kamenice 19.44
8. Bučí 19.45
9. Štichovice 19.54
10. Strýčkovice 19,6
11. Louňová 19.64
12. Nekmíř 19.72
13. Malinec 19.73
14.Mokrouše 19.98
15. Krašovice 20,06
16. Únětice 20.15
17. BÍLENICE&DRAŽOVICE 20.21
18. Seč 20.51
19. Doubravka 21.43
20. Bezděkov pod Třem. 21.57
21. Obora 22,00
22. Hůrky 25.21
23. Bolevec 28.53
24. Pňovice 28.96
25. STRÁŽOV B 39.03
26. Volduchy 76.43
27. Uherce, Horní Lukavice, Horní Hradiště -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Nezvěstice 29.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útokfinálesoučet
1. Žákava 20.62 19.45 40.07
2. Louňová 20.27 20.24 41.51
3. Vřeskovice 21.24 21.79 43.03
4. Starý Rožmitál 23.17 23.57 46.74
5.Mokrouše 20.40 27.37 47.77
6. Nezvěstice A 19.82 29.70 49.52
7. Raděti 23.25
8. Seč 24.26
9. Chrást 26.97
10. Šťahlavice 28.75
11. Sedlec 29.80
12. Chválenice 32.19
13. Nezbavětice 32.36
14. Želčany 32.85
15. Nezvěstice B 36.56
15. Chotíkov 38.59
17. Losiná 57.35
18. Bolkov -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice A 26.45 25.03 51.48
2. Seč 22.10 31.39 53.49
3. Chlum 25.70 44.57 70.27
4.Mokrouše 27.04
5. Šťáhlavy 30.32
muži: 3B, široké hadice, sklopky
ženy: 2B, široké hadice, sklopky
Chlumčany 13.10. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2. útok
1. Květinov 16.60 15.32
2. Urbanov 15.56 15.43
3. Poděvousy 15.53 19.02
4. Sedlatice - 15.60
5. Krašovice 16.44 15.63
6. vřeskovice A 15.65 -
7. Brodeslavy 17.91 15.99
8. Žďár 15.85 16.28
9. Nevcehle 15.86 18.69
10. Malinec 15.89 16.35
11. Strýčkovice - 16.12
12. Bezděkov pod Třem. - 16.12
13. Prapořiště 19.60 16.14
14. Kopidlo 16.24 -
15. Janovice 16.28 -
16. Horní Lukavice - 16.31
17.Mokrouše 16.50 17.08
18. Dolní Hradiště - 16.66
19. Bolkov 16.82 19.06
20. Únětice 16.95 17.88
21. Pňovice 17.14 -
22. Honezovice 19.20 20.54
23. Zalužany B 17.84 18.65
24. Lasselsberger 22.60 19.85
25. Radětice 22.48 18.13
26. Obytce 18.54 -
27. Zálesí 20.99 19.60
28. Kvíčovice 27.58 20.28
29. Merklín 20.36 22.07
30. Vřeskovice B 30.17 21.94
31. Holoubkov - 21.94
32. Bystřice 23.98 -
33. Strážov, Kbel, Zálužany A, Srbice - -
muži: 2B, úzké hadice, sklopky
Plzeň-Bolevec 3.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útokfinálesoučet
1. Víteň 21.20 21.85 43.05
2.Mokrouše 22.41 21.01 43.42
3. Nekmíř 23.94 21.63 45.57
4. Únětice 24.64 23.67 48.31
5. Brodeslavy 24.67 24.19 48.86
6. Doubravka 25.62 24.06 49.68
7. Lhůta 26.54
8. Štěnovice 27.35
9. Obora 28.03
10. Bystřice nad Úhlavou29.44
11. Chomutov 33.66
12. Bílá Hora 33.87
13. Chotíkov 36.97
14. Bolevec 44,18
15. Tlučná 44.38
15. Merklín 45.63
17. Božkov 52.38
18. Litice 52.56
19. Donlí Hradiště 65.15
20.-22. Malesice, Kostelec, Červený Hrádek -
muži: 2B, široké hadice,4 savce, sklopky
Vyhodnocení sezóny 2007
Muži Ženy Kluci (P)
1. 2x 1. 1x 2. 1x
2. 3x 2. 3x 3. 1x
3. 1x 3. 1x
4. 1x 4. 1x
5. 1x 9. 1x
6. 1x 9. okrsek 1.
7. 1x
8. 2x
10. 1x
11. 3x
12. 1x
13. 1x
14. 1x
15. 1x
17. 1x
18. 2x
21. 1x
23. 1x
ZČHL 15.
9. okrsek 1.
24 soutěží + 2 ligy 7 soutěží + 1 liga 2 soutěže