www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 08
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2008
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky : 16.20
2B nástřik : 21.41
3B sklopky : 18.39
3B nástřik : 24.79
Ženy
sklopky : 24.47
nástřik : 36.48
Datum Místo soutěže Název
3.5.2008 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
10.5.2008 Seč
24.5.2008 Nezbavětice Soutěž SDH o pohár starosty obce – II. ročník
31.5.2008 Horní Lukavice ZČHL
1.6.2008 Seč ZČHL
14.6.2008 Šťáhlavy XIII. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
21.6.2008 Šťahlavice Soutěž hasičských družstev o pohár Fenestry -IX. ročník,, konaná v rámci oslav 110. výročí založení sboru
21.6.2008 Bučí ZČHL
22.6.2008 Krašovice ZČHL
28.6.2008 Poděvousy ZČHL
5.7.2008 Lhůta XIII. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
12.7.2008 Žákava Memoriálu V. Balvína a V. Šneberka
19.7.2008 Střížovice Pohár starosty obce Střížovice 12.ročník
19.7.2008 Janovice nad Úhl. ZČHL
20.7.2008 Stážov ZČHL
26.7.2008 Nekmíř ZČHL
27.7.2008 Dolní Hradiště ZČHL
2.8.2008 Kout na Šumavě ZČHL
2.8.2008 Bílenice-Dražovice Noční soutěž
3.8.2008 Bílenice-Dražovice ZČHL
9.8.2008 Mokrouše XIII. ročník soutěže o pohár obce
16.8.2008 Nezvěstice Brdská liga
30.8.2008 Horní Hradiště ZČHL
31.8.2008 Bezděkov pod TřemšínemZČHL
6.9.2008 Losiná Soutěž SDH v PÚ -II. ročník
13.9.2008 Hůrky ZČHL
27.9.2008 Nezvěstice Soutěž SDH o pohár starosty obce – VII. ročník + memoriál Antonína Černého
4.10.2008 Louňová Memoriál Ladislava Lindy
11.10.2008 Chlumčany Memoriál Reispiese
8.11.2008 Plzeň-Bolevec Poslední káď
vyhodnocení sezóny 2008
Nezvěstice 3.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1. Nezvěstice A 25.37 24.39
2.Mokrouše 24.74 25.14
3. Lhůta 27.83 -
4. Nezvěstice B 37.94 28.42
5. Chválenice 33.07 31.10
6. Želčany 34.54 35.09
7. Šťáhlavice 34.82 34.37
8. Nezbavětice 39.35 39.65
9. Šťáhlavy 40.52 -
10. Losiná 44.11 50.19
11. Sedlec 51.17 47.80
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 25.08 25.54
2. Šťahlavice 32.56 31.99
3. Šťahlavy 41.22 54.61
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Seč 10.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1.Mokrouše 18.42 18.84 37.26
2. Hůrky 19.27 18.82 38.09
3. Seč 20.58 20.82 41.40
4. Letiny 21.94 22.25 44.19
5. Louňová 25.17 21.30 46.47
6. Žákava 28.80 18.54 47.34
7. Kornatice 28.68 18.72 47.40
8. Chlum 38.34 27.14 65.48
9. Vřeskovice 18.12 - 138.12
10. Únětice 25.65 - 145.65
11. Chocenice - 28.94 148.94
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 24.21 21.43 45.64
2. Seč 20.65 25.17 45.82
3. Chlum 26.24 23.72 49.96
4. Letiny 26.76 - 146.76
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Nezbavětice 24.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1.Mokrouše 21.41 22.96 44.37
2 Šťáhlavice 24.62 28.87 53.49
3. Nezbavětice 34.73 40.52 75.25
4. Chválenice 49.47 30.32 79.79
5. Losiná 33.40 65.18 98.58
6. Želčany 29.50 - -
7. Šťáhlavy 37.59 - -
8. Nezvěstice - - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 35.78 30.62 66.40
2.Mokrouše 36.48 37.14 73.62
3. Šťáhlavy 36.59 41.41 78.00
2B, široké hadice, nástřik, součet, ruční měření času
Horní Lukavice 31.5. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Strážov 17.64
2. Brodeslavy 17.65
3. Malinec 18.58
4. Vřeskovice 18.64
5. Hubenov 18.65
6. Krašovice 18.69
7. Bezděkov pod Třem. 18,70
8. Poděvousy 18,90
9. Strýčkovice 19,07
10. Únětice 19,11
11. Horní Kamenice 19.15
12. Hůrky 19.17
13. Žákavá 19.35
14. Mokrouše 19.45
15. Kornatice 19.63
16. Bučí 19.86
17. Kout na Šumavě 19.87
18. Louňová 20.37
19. Nekmíř 20.64
20. Bílenice&Dražovice 20.72
21. Seč 21.24
22. Štichovice 22.34
23. Strážov 2 22.76
24. Dolní Hradiště 23.32
25. Svaté Pole 23.62
26. Obora 30.49
27. Doubravka, Kopidlo, Horní Lukavice -
3B, úzké hadice, sklopky
Seč 1.6. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 17.22
2. Uherce 17.37
3. Vřeskovice 17.76
4. Brodeslavy 17.92
5. Strážov 17.92
6. Krašovice 18.25
7. Nezvěstice 18.31
8. Bučí 18.89
9.Mokrouše 18,90
10. Hůrky 19,08
11. Kopidlo 19.21
12. Dolní Hradiště 19.21
13. Horní Kamenice 19.37
14. Kout na Šumavě 19.45
15. Holoubkov 19.46
16. Strýčkovice 19.57
17. Kornatice 19.57
18. Bílenice&Dražovice 19.66
19. Strážov 2 19.76
20. Louňová 19,80
21. Malinec 20.65
22. Nekmíř 21.43
23. Horní Lukavice 22.51
24. Bolevec 22.84
25. Štichovice 25.23
26. Bystřice 30,01
27. Němčovice, Obora, Žákavá, Únětice, Seč, Doubravka, Poděvousy, Dolní Hradiště 2, Hubenov -
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 14.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Nezvěstice A 23.15 20.91 44.06
2Mokrouše 22.03 22.72 44.75
3. Ves Touškov 25.57 22.38 47.95
4. Šťáhlavice A 25.95 26.47 52.42
5. Nezvěstice B 29.65 29.24 58.89
6. Losiná 29.90 29.07 58.97
7. Sedlec 33.00 30.43 63.43
8. Nezbavětice 33.83 34.68 68.51
9. Božkov 36.27 34.68 70.95
10. Šťáhlavy B 38.40 37.06 75.46
11. Šťáhlavice B 48.51 31.74 80.25
12. Šťáhlavy A 41.53 42.27 83.80
13. Chocenice - 31.83 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 34.63 31.29 65.92
2. Šťáhlavy 40.81 38.16 78.97
2B, široké hadice, nástřik, součet, ruční měření času
Šťáhlavice 21.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Nezvěstice A 21.48
2. Neuměř A 23.80
3.Mokrouše 24.90
4. Šťáhlavice B 26.60
5. Šťáhlavice A 26.66
6. Želčany 28.41
7. Losiná 28.95
8. Finsko 30.93
9. Nezbavětice 33.79
10. Šťáhlavice C 33.85
11. Neuměř B 35.87
12. Šťáhlavy 36.20
13. Sedlec 37.28
14. Nezvěstice B 37.85
15. Borovno 50.26
16. Ves Touškov -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 29.34 30.70 60.04
2. Neuměř 32.86 29.77 62.63
3. Šťáhlavy 37.63 35.41 75.28
2B, široké hadice, nástřik, součet
Bučí 21.6. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Uherce 17.52
2. Poděvousy 17.66
3. Strážov 18,05
4. Krašovice 18,07
5. Únětice 18.14
6. Hubenov 18.32
7. Bučí 18.74
8. Horní Lukavice 18.89
9. Dolní Hradiště 19.18
10.Mokrouše 19.36
11. Hůrky 19.48
12. Louňová 19.57
13. Dobříč 19.64
14. Vřeskovice 19.93
15. Horní Kamenice 20.39
16. Seč 20.82
17. Bezděkov pod Třem. 21,00
18. Obora 21,30
19. Žákavá 21.55
20. Kornatice 21,80
21. Štichovice 22.68
22. Doubravka 32.70
23. Dolní Hradiště 2 32.89
24. Brodeslavy, Kout na Šumavě, Bolevec, Kopidlo, Strýčkovice, Holoubkov, Strážov 2, Bílenice&Dražovice, Bučí 2, Kbel -
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 22.6. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Strážov 17.58
2. Horní Lukavice 17.63
3. Dolní Hradiště 17.83
4. Brodeslavy 17.92
5. Únětice 17.98
6. Poděvousy 18.18
7. Hubenov 18.29
8.Mokrouše 18.39
9. Horní Kamenice 18.56
10. Kornatice 18.71
11. Bezděkov pod Třem. 18.71
12. Krašovice 18.75
13. Strážov 2 18.84
14. Hůrky 18.97
15. Louňová 19,40
16. Malinec 19.74
17. Bílenice&Dražovice 19.86
18. Žákavá 20.64
19. Janovice nad Úhlavou 20.65
20. Seč 21,09
21. Obora 21.84
22. Doubravka 22.38
23. Kopidlo 23.59
24. Holoubkov 26.45
25. Krašovice 2 38.07
26. Štichovice 46.26
27. Vřeskovice, Bučí, Dobříč, Kout na Šumavě, Strýčkovice, Bolevec, Uherce -
3B, úzké hadice, sklopky
Poděvousy 28.6. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Poděvousy 17.61
2. Bezděkov pod Třem. 17.72
3. Únětice 17.94
4. Strážov 18,12
5. Horní Lukavice 18,30
6. Horní Kamenice 18.32
7. Krašovice 18.58
8. Louňová 18,80
9. Brodeslavy 18,90
10. Vřeskovice 19,11
11.Mokrouše 19.21
12. Hůrky 19.95
13. Malinec 19.98
14. Strážov 2 21,06
15. Doubravka 21.59
16. Kornatice 23,08
17. Kout na Šumavě 24,40
18. Bolevec, Bílenice&Dražovice, Strýčkovice, Bučí, Dobříč, Žákavá, Krchleby, Mračnice, Dolní Hradiště -
3B, úzké hadice, sklopky
Lhůta 3.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1. Únětice 21.30 19.14
2. Hůrky 19.38 21.04
3.Mokrouše 19.41 19.60
4. Pňovice - 20.46
5. Lhůta - 21.49
6. Kornatice 21.83 22.26
7. Šťáhlavice 24.69 38.51
8. Želčany 27.17 44.54
9. Nezvěstice 50.25 28.88
10. Nezbavětice 37.46 59.51
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 18.30 18.75
2. Únětice 22.72 21.51
muži: 3B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
Žákava 12.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1. Žákava 18.47 17.62
2.Mokrouše A 18.68 18.43
3. Nezvěstice A 19.65 -
4. Doubravka 21.53 21.78
5. Nezvěstice B 22.62 37.67
6. Louňová 24.30 -
7.Mokrouše P 33.49 -
3B, úzké hadice, el. sklopky, lepší čas
Střížovice 19.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Robčice 40.12 40.03 80.15
2.Mokrouše P 61.25 64.75 126.00
3. H. Lhotka 73.28 111.35 184.63
4. Střížovice 75.55 116.35 191.90
2B, široké hadice, součet, osmička mašina, nasávání
Janovice nad Úhlavou 19.7. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.86
2. Strážov 17.91
3. Poděvousy 18.24
4. Mokrouše 19,02
4. Malinec 19,02
6. Vřeskovice 19,03
7. Žákavá 19,11
8. Krašovice 19.13
9. Hubenov 19.37
10. Bezděkov pod Třem. 19.45
11. Únětice 19.62
12. Louňová 20,11
13. Nekmíř 20.14
13. Dolní Hradiště 20.14
15. Seč 20.49
16. Nýrsko 2 20.89
17. Brodeslavy 20.91
18. Holoubkov 22.19
19. Bílenice&Dražovice 22.98
20. Strýčkovice 26,06
21. Hůrky 57.34
22. Strážov 2,Nýrsko, Horní Kamenice, Obora, Janovice nad Úhlavou, Kout na Šumavě, Bystřice -
3B, úzké hadice, sklopky
Strážov 20.7. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17.46
2. Únětice 17.58
3. Bezděkov pod Třem. 17,90
4. Poděvousy 17.91
5. Hubenov 18.14
6. Strážov 18.21
7. Horní Kamenice 18.43
8. Dolní Hradiště 18.61
9. Žákavá 18.86
10. Strýčkovice 18.98
11.Mokrouše 19,04
12. Malinec 19,12
13. Nekmíř 19.91
14. Bílenice&Dražovice 20.51
15. Strážov 2 20.54
16. Doubravka 20.78
17. Nýrsko 21.16
18. Nýrsko 2 21.51
19. Holoubkov 22.96
20. Štěpanovice 2 23.48
21. Obora 24.83
22. Louňová 26.53
23. Bystřice 28.67
24. Hůrky 30,05
25. Krašovice 34.83
26. Horní Lukavice, Brodeslavy, Janovice nad Úhlavou, Seč, Štěpanovice, Kout na Šumavě -
3B, úzké hadice, sklopky
Nekmíř 26.7. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 17.58
2. Brodeslavy 17.73
3. Únětice 18,03
4. Horní Kamenice 18.15
5. Žákavá 18.23
6. Horní Lukavice 18,30
7. Hůrky 18.74
8. Krašovice 18.84
9. Louňová 18,90
10. Bílenice&Dražovice 19,01
11. Poděvousy 19.21
12. Dolní Hradiště 19.23
13. Seč 19.37
14. Dobříč 19.47
15. Malinec 19.47
16. Hubenov 19.75
17. Bučí 20.49
18. Vřeskovice 20.59
19. Nekmíř 20.72
20. Strážov 22.87
21. Chotíkov 23,04
22. Strýčkovice 24.25
23. Kopidlo 27.23
24. Kornatice 35.86
25. Strážov 2,Holoubkov, Mokrouše, Uherce, Kout na Šumavě -
3B, úzké hadice, sklopky
Dolní Hradiště 27.7. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17,09
2. Horní Lukavice 17.35
3. Bezděkov pod Třem. 17.82
4. Strážov 18.18
5. Louňová 18.69
6. Nekmíř 18.73
7. Krašovice 18.88
8. Malinec 18.99
9. Únětice 19,07
10. Poděvousy 19.19
11. Horní Kamenice 19.31
12. Žákavá 19.81
13. Vřeskovice 19.89
14. Hůrky 20.17
15. Dobříč 20.21
16. Seč 20.26
17. Obora 21.85
18. Dolní Hradiště 21.87
19. Hubenov 26.13
20. Bučí 27.47
21. Strýčkovice 28,11
22.Mokrouše 28.44
23. Bílenice&Dražovice 30.22
24. Uherce, Kout na Šumavě, Dolní Hradiště 2, Kopidlo, Strážov 2, Kornatice -
3B, úzké hadice, sklopky
Kout na Šumavě 2.8. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 16,80
2. Bezděkov pod Třem. 17,03
3. Únětice 17.64
4. Vřeskovice 17.73
5. Malinec 17.84
6. Poděvousy 17.92
7. Hubenov 18.27
8. Strážov 2 18.34
9. Louňová 18.68
10. Bílenice&Dražovice 18,70
11. Krašovice 18.92
12.Mokrouše 19.24
13. Seč 19.68
14. Strýčkovice 20,04
15. Strážov 20,11
16. Bučí 20.64
17. Hůrky 22,06
18. Žákavá 22,11
19. Nýrsko 2 22.49
20. Cekov 26,40
21. Kout na Šumavě 30.95
22. Nekmíř 47.44
23. Kornatice, Dolní Hradiště, Horní Lukavice, Prapořiště, Horní Kamenice -
3B, úzké hadice, sklopky
Dražovice 2.8. Noční soutěž foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. TGV 16.78
2.Mokrouše 16.99
3. Horní Kamenice 17.39
4. Krašovice 17.47
5. Žákava 17.62
6. Konkord 17.65
7. Louňová 17.84
8. Bílenice&Dražovice 18.07
9. Brodeslavy 18.40
10. Cekov 20.11
11. Rozsedly 21.56
12. Dolní Hradiště 25.42
13. Rozsedly2 30.12
14. Velké Hydčice 47.88
15. Kout na Šumavě 20.15
16. Čimice2, Nekmíř, Únětice, Kornatice -
2B, úzké hadice, sklopky, tma
Dražovice 3.8. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Kamenice 18.13
2. Horní Lukavice 18.19
3. Žákavá 18,30
3. Nekmíř 18,30
5. Poděvousy 18.52
6. Bílenice&Dražovice 18.57
7. Malinec 18.58
8. Brodeslavy 18.69
9. Bezděkov pod Třem. 18.81
10. Louňová 18.89
10.Mokrouše 18.89
12. Dolní Hradiště 19,04
13. Kornatice 19.22
14. Seč 19.75
15. Kout na Šumavě 20.15
16. Krašovice 20.22
17. Únětice 21.19
18. Strážov 29.74
19. Cekov 30,11
20. Vřeskovice, Hubenov, Strýčkovice, Bučí -
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 9.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.Mokrouše A 17.36
2. Louňová 18.41
3. Neuměř 18.75
4. Hubenov 19.71
5. Nezvěstice 19.86
6.Mokrouše P 19.89
7. Štěnovický Borek 20.81
8. Šťáhlavice 21.80
8. Chlum 21.80
10. Božkov 24.19
11. Želčany 25.09
12. Štěnovice 25.19
13. Losiná 34.67
14. Záluží 52.43
15. Šťáhlavy 107.85
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 24.47
2. Štěnovický Borek 25.93
3. Štěnovice A 27.28
4. Chlum 29.15
5. Šťáhlavy 36.37
6. Štěnovice B -
2B, široké hadice, sklopky
Nezvěstice 18.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
základní kolo semi čtvrt finale
1. Nezvěstice 16.46 15.78 16.16 16.07
2. Radětice 15.93 15.97 16.25 16.47
3. Sloup 16.22 16.82 - 15.97
4.Mokrouše A 16.81 16.42 17.26 16.62
5. chrást 18.94 16.08
6. Bezděkov B 17.77 18.11
7. Líchovy 17.26 19.89
8. Chotilsko 18.38 -
9. Horní Hbity 20.86
10. Namnice 20.93
11. Štěnocivký Borek 21.17
12. Zalužany 21.21
13.Mokrouše P 37.67
14. Starý Rožmitál, Louňová -
2B, úzké hadice, sklopky, vyřazovák- barevně jsou rozdělny dvojice
Horní Hradiště 30.8. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.51
2. Bezděkov pod Třem. 17.59
3. Brodeslavy 17.77
4. Poděvousy 17.82
5. Horní Kamenice 18,11
6. Vřeskovice 18.27
7. Únětice 18.62
8. Bučí 18.91
9. Louňová 19.44
10.Mokrouše 19.62
11. Obora 19.75
12. Kornatice 19.92
13. Seč 20,06
14. Nekmíř 20,10
15. Doubravka 20.34
16. Kbel 20.56
17. Bílenice&Dražovice 20.76
18. Hůrky 20.82
19. Strýčkovice 21.13
20. Dolní Hradiště 31.46
21. Horní Hradiště 33.82
22. Strážov 2,Hubenov, Strážov, Žákavá, Malinec, Manětín, Kopidlo, Krašovice, -
3B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třemšínem 31.8. ZČHL foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 18.24
2. Únětice 18.45
3. Brodeslavy 18.71
4. Horní Lukavice 18.74
5. Poděvousy 19,10
6. Hubenov 19.42
7. Louňová 19,50
8. Líchovy 19.74
9. Krašovice 19.84
10. Dublovice 19.95
11. Seč 20,04
12. Strýčkovice 20.44
13. Strážov 20,70
14. Nezvěstice 20.76
15. Obora 20.95
16. Hůrky 21,00
17.Mokrouše 21,40
18. Bučí 22.33
19. Radětice 24.77
20. Dolní Hradiště 24.83
21. Horní Kamenice 25.49
22. Bílenice&Dražovice 29.66
23. Nekmíř 31.92
24. Kornatice 32.17
25. Pňovice 34.89
26. Chrást 42.71
27. Bezděkov pod Třem. 2, Uherce, Kbel, Vřeskovice, Strážov 2, Holoubkov, Žákavá, Malinec -
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 6.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1. Nezvětice A 19.99 19.38
2. Kornatice 19.94 -
3. Doubravka 21.04 21.15
4. Šťahlavice 23.34 22.69
5. Louňová 23.34 23.07
6.Mokrouše 23.56 28.23
7. Nezvěstice B 27.63 26.64
8. Želčany 27.90 29.61
9. Sedlec 28.79 -
10. Losiná 32.68 29.60
11. Nezbavětice 30.26 30.76
12. Třebonice - 31.36
13. Borovno 34.33 40.48
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Třebonice 34.55 26.42
2. Šťahlavice 32.41 30.92
muži: 3B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
Hůrky 13.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Poděvousy 17.37
2. Bezděkov pod Třem. 17.48
3. Brodeslavy 18,07
4. Hubenov 18.51
5. Dolní Hradiště 18.54
6. Krašovice 18.77
7. Holoubkov 19,12
8. Nekmíř 19.18
9. Únětice 19.27
10. Kornatice 19.53
11. Bílenice&Dražovice 19,70
12. Hůrky 19.95
13. Seč 19.97
14. Žákavá 20.19
15. Kout na Šumavě 20.48
16. Louňová 20.89
17.Mokrouše 21.74
18. Malinec 21.84
19. Bučí 22,09
20. Strýčkovice 22.47
21. Doubravka 23.21
22. Obora 32.68
23. Horní Lukavice, Cekov, Volduchy, Horní Kamenice, Vřeskovice -
muži: 3B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, el. sklopky, lepší čas
Nezvěstice 27.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Žákavá A 18.90 18.63 37.53
2. Louňová 20.12 20.34 40.46
3.Mokrouše 20.35 20.16 40.51
4. Starý Rožmital 20.06 21.24 41.30
5. Nezvěstice A 20.71 20.74 41.45
6. Kornatice 21.00 22.47 43.44
7. Bolkov 22.67 23.08 45.75
8. Žákava B 24.25 24.01 48.26
9. Štěnovický Borek 22.98 25.53 48.54
10. Šťáhlavice 24.70 25.57 50.27
11. Nezvěstice B 24.33 29.61 53.94
12. Milínov 32.46 30.32 62.78
13. Nezbavětice 32.17 - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 24.93 25.45 50.38
2. Štěnovice B 26.65 35.23 61.88
3. Štěnovice B 46.96 26.27 73.23
4. Chlum - 23.54 -
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, součet
Louňová 4.10. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Unětice 20.82 19.21 40.03
2. Louňová 19.79 20.79 40.58
3. Bolkov 21.12 21.18 42.30
4.Mokrouše 21.56 21.27 42.83
5. SDH Les Řáholec (Nezvěstice) 20.93 27.51 48.44
6. Žákava A 23.29 28.78 52.07
7. Chotíkov 27.35 25.60 52.95
8. Chlum 24.73 29.16 53.89
9. Štěnovický Borek 23.77 30.29 54.06
10. Hrad. Lhotka 36.38 37.42 73.80
11. Borovno 40.55 36.83 77.38
12. Milínov 85.74 28.13 113.87
13. Žákava B 37.99 - -
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet
Chlumčany 11.10. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok
1. Brodeslavy 15.09 -
2. Vřeskovice 15.31 16.41
3. Unětice 15.51 16.65
4. Krašovice 16.19 15.59
5. Bezděkov pod Třem.18.97 15.69
6. Kbel 16.27 15.75
7. Bílenice-Dražovice15.94 16.43
8. Hubenov 15.98 16.83
9. Horní Kamenice - 16.03
10. Chrášťany 17.39 16.09
11. Poděvousy - 16.19
12.Mokrouše 16.20 25.03
13. Horní Lukavice 16.32 -
14. Malinec 19.21 16.46
15. Strýčkovice 18.19 16.54
16. Zalužany 17.74 16.57
17. Obytce 16.64 16.93
18. Seč 17.32 16.81
19. Radětice 16.96 17.01
20. Dehtín - 17.05
21. Krasonice 20.43 17.28
22. Strážov-Dehtín 18.52 17.84
23. Dolní Hradiště - 18.09
24. Chotíkov 18.23 19.27
25. Holoubkov 20.36 18.23
26. Bolkov 19.16 20.03
27. Lasselsberger 19.69 19.24
28. Bystřice 19.86 28.76
29. Štěpánovice 23.42 20.20
30. Zálesí 20.96 24.65
31. Sedlatice - 22.61
32. Srbice - -
2B, úzké hadice, el. sklopky, lepší čas, beton
Poslední káď 8.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Brodeslavy 21.35 21.95 43.30
2. Kostelec 21.52 22.20 43.72
3. Dehtín 25.27 25.90 51.17
4. Chotíkov 23.05 28.73 51.78
5.Mokrouše 21.69 120(21.20) 141.69
6. Únětice 23.69 120.00 143.69
7. Štěnovický Borek 1.25.38
8. Louňová 26.11
9. Bystřice nad Úhlavou27.29
10. Úněšov 28.32
11. Štěnovický Borek 2.29.15
12. Dolní Hradiště 29.60
13. Doubravka 32.09
14. Tlučná 34.16
15. Černice 36.01
16. Obora 36.22
17. Všeruby 36.80
18. Bolevec 39.12
19. Litice 45.72
20. Červený Hrádek 1 53.16
21. Štěnovice, Malesice, Horní Bělá, Červený Hrádek 2 -
2B, 4 krátké savice, široké hadice, sklopky, součet,
Vyhodnocení sezóny 2008
Muži Ženy Piškoti
Soutěže
1. 3x 1. 1x 2. 1x
2. 4x 2. 1x 3. 1x
3. 2x 6. 1x
4. 3x 7. 1x
5. 1x 13. 1x
6. 1x
8. 1x
9. 1x
10. 3x
11. 2x
12. 2x
14. 1x
17. 2x
22. 1x
25. 1x
Ligy
ZČHL 13. 9. okrsek 4.
9. okrsek 1.
28 soutěží + 2 ligy 2 soutěže + 1 liga 5 soutěží
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 30 soutěží!