www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 09
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2009
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky : 16.02
2B nástřik : 20.22
3B sklopky : 18:14
3B nástřik : 27:00
Ženy
sklopky : 26.43
nástřik : 30.62
Datum Místo soutěže Název
8.5.2009 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
23.5.2009 Nezbavětice Soutěž SDH o pohár starosty obce – III. ročník
30.5.2009 Horní Lukavice ZČHL
31.5.2009 Seč ZČHL
6.6.2009 Želčany Oslavy 80. výročí založení sboru
13.6.2009 Šťáhlavy XIV. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
20.6.2009 Šťáhlavice Soutěž hasičských družstev o pohár Fenestry -XII. ročník
20.6.2009 Bučí ZČHL
20.6.2009 Krašovice ZČHL
27.6.2009 Chválenice IV. ročník memoriálu Miroslava Šebka
5.7.2009 Lhůta XIII. ročník soutěže hasič. družstev o putovní pohár starosty obce
11.7.2009 Chlum
18.7.2009 Bílenice&Dražovice ZČHL
19.7.2009 Strážov ZČHL
1.8.2009 Kout na Šumavě ZČHL
2.8.2009 Poděvousy ZČHL
8.8.2009 Mokrouše XIV. ročník soutěže o pohár obce
15.8.2009 Louňová ZČHL
16.8.2009 Bezděkov pod Třemšínem ZČHL
29.8.2009 Horní Hradiště ZČHL
30.8.2009 Hůrky ZČHL
5.9.2009 Losiná Soutěž SDH v PÚ -III. ročník
12.9.2009 Nekmíř ZČHL
13.9.2009 Dolní Hradiště ZČHL
19.9.2009 Louňová Memoriál L. Lindy
26.9.2009 Nezvěstice Soutěž SDH o pohár starosty obce – VIII. ročník
3.10.2009 Nejdek Svatý Florián - 16. ročník
10.10.2009 Chlumčany Memoriál Vlastimila Reitspiese
7.11.2009 Poslední káď Memoriál Miloslava Pytlíka
vyhodnocení sezóny 2009
Nezvěstice 8.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta II. štafeta pořadí útok pořadí
1.Mokrouše 73.49 - 3. 27.00 1.
2. Nezvěstice B 69.49 - 2. 28.97 2.
3. Lhůta 68.71 - 1. 30.29 3.
4. Nezvěstice A N 76.26 4. 30.35 4.
5. Chválenice 77.03 80.28 5. 33.45 5.
6. Nezbavětice 77.86 - 6. 33.70 6.
7. Želčany 80.42 - 9. 35.66 7.
8. Šťáhlavice A 78.11 - 7. N 9.
9. Šťáhlavice B 89.69 - 10. 56.40 8.
10. Sedlec 79.27 - 8. N 10.
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 69.39 67.62 1. 25.89 1.
2.Mokrouše N - 3. 30.62 2.
3. Šťahlavice 90.32 - 2. N 3.
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí (nikoliv časů)
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí (nikoliv časů)
Nezbavětice 23.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1.Mokrouše 23.54 22.68 46.22
2. Kornatice 23.23 27.29 50.52
3. Nezvěstice 27.17 27.89 55.06
4. Losiná 29.68 27.59 57.27
5. Šťáhlavice 24.68 34.12 58.80
6. Želčany 26.53 34.61 61.14
7. Chválenice 30.38 31.09 61.47
8. Nezbavětice 52.93 26.33 79.26
9. Šťáhlavy 48.75 32.65 81.40
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 33.53 70.35 103.88
2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Horní Lukavice 30.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.32
2. Vřeskovice 18.42
3. Horní Kamenice 18.45
4.Mokrouše 18,90
4. Žákavá 18,90
4. Nekmíř 18,90
7. Únětice 19.29
8. Louňová 19.47
9. Strýčkovice 20.43
10. Seč 20.86
11. Hubenov 20.98
12. Bezděkov pod Třem. 22.39
13. Dolní Hradiště 25.19
14. Brodeslavy 25.25
15. Obora 26.52
16. Kopidlo 27,60
17. Bílenice&Dražovice 31.77
18. Bučí 37.44
19. Dublovice 40.75
20. Hůrky, Malinec, Krašovice, Strážov, Poděvousy, Bolkov -
3B, úzké hadice, sklopky
Seč 31.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.48
2. Malinec 17.49
3. Horní Lukavice 17.59
4. Brodeslavy 17.96
5. Krašovice 18,20
6. Bezděkov pod Třem. 18.33
7. Louňová 18.34
8. Hůrky 18.56
9. Vřeskovice 18.88
10. Nekmíř 19.37
11. Hubenov 19.54
12. Seč 19.68
13. Bučí 19.75
14.Mokrouše 19.84
15. Strýčkovice 19.96
16. Bolkov 20,03
17. Žákavá 21,08
18. Holoubkov 21.58
19. Štichovice 23.59
20. Chotíkov, Kopidlo, Uherce, Poděvousy, Strážov,
Dolní Hradiště
-
3B, úzké hadice, sklopky
Želčany-Chouzovy 6.6. foto
Družstva mužů 9.okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí útok pořadí
1.Mokrouše 87.49 1. 21.29 1.
2. Šťáhlavice 94.21 4. 24.88 2.
3. Nezvěstice 94.67 5. 25.38 3.
4. Chválenice 93.38 3. 28.01 6.
5. Milínov 89.72 2. 29.88 7.
6. Želčany 105.47 8. 26.10 4.
7. Šťáhlavy 103.62 7. 27.27 5.
8. Losiná 100.07 6. 31.71 8.
9. Chlum N 10. 32.99 9.
10. Nezbavětice 128.18 9. 38.29 11.
11. Střížovice N 11. 34.76 10.
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 109.92 2. 24.50 2.
2. Želčany 98.02 1. 40.61 3.
3. Chlum 120.13 4. 23.60 1.
4. Střížovice 117.51 3. 49.19 4.
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet pořadí (nikoliv časů)
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, součet pořadí (nikoliv časů)
štafeta 7x50m : hydrant, okno, bariéra (příčmé břevno), kladina, hasicí přístroj, roura, hadice
Šťáhlavy 13.6. foto
Družstva mužů 9.okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Louňová 23.48 26.45 49.93
2.Mokrouše 30.88 20.22 51.10
3. Šťáhlavy A 25.09 26.70 51.79
4. Štěnovický Borek 27.04 25.23 52.27
5. Šťáhlavice B 26.00 27.53 53.53
6. Nezbavětice 27.87 27.17 55.06
7. Želčany 27.98 27.69 55.67
8. Nezvěstice 34.88 27.39 62.16
9. Božkov 39.09 29.20 68.29
10. Šťáhlavice A 24.83 45.19 70.02
11. Mílinov 48.41 28.84 77.25
12. Šťáhlavy G 32.59 45.27 77.86
13. Šťáhlavy B 34.32 55.93 90.25
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavy 34.30 34.00 68.30
2. Božkov 44.37 36.45 80.82
3. Štěnovický Borek 118.07 33.86 151.93
4. Šťáhlavice - 30.20 -
2B, široké hadice, nástřikové terče, součet časů
Šťáhlavice 20.6. foto
Družstva mužů 9.okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Mokrouše 23.67 23.37 47.04
2. Nezvěstice B 24.53 24.60 49.14
3. Šťáhlavice A 24.12 24.85 49.27
4. Kornatice 23.98 27.93 51.91
5. Želčany 29.40 24.38 53.78
6. Neuměř A 22.09 32.43 54.52
7. Nezvěstice A 26.50 29.39 55.90
8. Šťahlavice B 28.33 29.33 57.67
9. Dolní Kamenice 35.56 28.53 64.10
10. Nezbavětice 38.88 28.27 67.15
11. Šťáhlavy A 27.14 42.18 69.33
12. Ves Touškov 25.61 43.83 69.44
13. Chocenice 36.22 33.56 69.79
14. Chválenice 41.75 29.38 71.13
15. Šťáhlavy G 45.27 31.20 76.48
16. Sedlec 37.30 41.25 78.55
17. Neuměř B 53.40 34.10 87.51
18. Ultra Brutal Team29.40 - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 30.38 28.24 58.63
2.Mokrouše 44.38 34.83 79.22
2B, široké hadice, nástřikové terče, součet časů
Bučí 20.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17.76
2. Žákavá 18.29
3. Vřeskovice 18.31
4. Únětice 18.37
5.Mokrouše 18.45
6. Malinec 18.48
7. Horní Kamenice 18.51
8. Poděvousy 18.68
9. Louňová 19.36
10. Bučí 19.76
11. Hubenov 19.79
12. Strýčkovice 20.14
13. Obora 20,70
14. Doubravka 20.93
15. Horní Lukavice 21.17
16. Bezděkov pod Třem. 21.67
17. Seč 22.19
18. Dobříč 22.65
19. Štichovice 25.21
20. Dolní Hradiště 25.91
21. Krašovice 37.45
22. Uherce, Nekmíř -
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 21.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 17.66
2. Brodeslavy 17.69
3. Strýčkovice 18.17
4. Horní Lukavice 18.32
5. Žákavá 18.69
6. Únětice 18.69
7. Hubenov 18.91
8. Malinec 19.18
9. Dolní Hradiště 19.22
10. Louňová 19.28
11. Bučí 19.29
12. Horní Kamenice 19.41
13. Krašovice 19.49
14. Obora 19,60
15. Seč 19.73
16.Mokrouše 19.74
17. Vřeskovice 19.79
18. Štichovice 19.88
19. Doubravka 19.94
20. Uherce 21,07
21. Poděvousy 22,11
22. Holoubkov 24.33
23. Chotíkov 31.37
24. Strážov, Dobříč, Bolkov, Nekmíř -
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 27.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 19.34 18.36
2. Šťáhlavice 20.61 22.66
3. Chlum 21.46 22.18
4. Šťáhlavy A 21.74 23.28
5. Želčany 23.26 22.29
6. Chválenice 24.35 30.51
7. Nezbavětice 36.82 24.73
8. Losiná 26.38 26.82
9. Nezvěstice B 40.15 38.27
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 20.10 19.28
2.Mokrouše 26.76 24.19
3. Chlum 34.39 -
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Lhůta 5.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok čas
1. Lhůta 24.53 25.08 24.53
2. Hůrky 24.87 25.53 24.87
3.Mokrouše - 27.05 27.05
4. Šťáhlavice 33.70 31.03 31.03
5. Želčany 31.40 39.70 31.40
6. Nezvěstice B 39.47 34.73 34.73
7. Losiná 54.39 36.31 36.31
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 23.45 22.30 22.30
2.Mokrouše 26.71 27.71 26.71
3B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Chlum 11.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1. Louňová 17.45 17.02
2. Letiny 22.69 17.20
3. Chlum 18.22 18.36
4. Kornatice 23.98 18.76
5.Mokrouše 20.06 19.13
6. Nezvěstice B 22.61 20.09
7. Žákava 20.12 23.97
8. Želčany 22.90 22.55
9. Chválenice 27.26 23.92
10. Milínov 26.52 24.37
11. Trnová 30.16 24.58
12. Losiná 25.43 25.65
13. Zwackau 31.15 -
14. Borovno 33.38 35.42
15. Chlum B 41.66 -
16. Útušice 89.72 48.88
17. Štěnovický Borek - 58.15
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Dražovice 18.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Úherce 17.95
2. Bezděkov pod Třem. 18,40
3. Horní Lukavice 18.67
4. Poděvousy 18.69
5. Louňová 18.92
6. Krašovice 19,30
7. Malinec 19.49
8. Bučí 19.49
9. Seč 19.79
10. Kout na Šumavě 20,07
11. Hůrky 20.38
12. Hubenov 20.43
13.Mokrouše 20.57
14. Obora 21,02
15. Dolní Hradiště 21,06
16. Nekmíř 21,11
17. Únětice 21,12
18. Bílenice&Dražovice 21.25
19. Strýčkovice 22,30
20. Horní Kamenice, Vřeskovice, Žákava, Brodeslavy -
3B, úzké hadice, sklopky
Strážov 19.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 18.23
2. Únětice 18.31
3. Poděvousy 18.35
4. Louňová 18.75
5. Žákavá 18.81
6. Strážov 18.84
7. Bystřice 19,07
8. Hubenov 19.26
9. Nekmíř 19.31
10. Horní Lukavice 19,50
11. Malinec 20,40
12. Krašovice 22.83
13. Obora 24.44
14. Doubravka 26.59
15. Seč 27,00
16. Horní Kamenice 30.54
17. Chotíkov 32.99
18. Hůrky 34.87
19.Mokrouše 39.03
20. Střeziměř, Dolní Hradiště, Bezděkov pod Třem., Bolkov, Úherce -
3B, úzké hadice, sklopky
Kout na Šumavě 1.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.15
2. Poděvousy 17.25
3. Vřeskovice 17.46
4. Horní Lukavice 17.91
5. Brodeslavy 18,01
5. Louňová 18,01
7. Malinec 18,12
8. Horní Kamenice 18.23
9. Krašovice 18.52
10. Hubenov 18.56
11.Mokrouše 19,10
12. Obytce 19.37
13. Nekmíř 19.43
14. Strýčkovice 19.99
15. Obora 20.19
16. Chotíkov 20.31
17. Kout na Šumavě 21.23
18. Kopidlo 22,10
19. Dolní Hradiště 23.25
20. Štichovice 27,04
21. Chlum 28.67
22. Bučí 31.71
23. Seč 40.12
24. Žákavá, Bezděkov pod Třem. -
3B, úzké hadice, sklopky
Poděvousy 2.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Louňová 18,26
2. Brodeslavy 18,29
3. Bezděkov pod Třem. 18,32
4. Vřeskovice 18,44
5. Žákavá 18,50
6. Horní Lukavice 18,70
7.Mokrouše 18,83
8. Štichovice 19,63
9. Hubenov 19,69
10. Kout na Šumavě 19,95
11. Bučí 20,00
12. Strýčkovice 20,13
13. Nekmíř 20,29
14. Chotíkov 20,61
15. Malinec 20,67
16. Bílenice&Dražovice 20,67
17. Chlum 21,30
18. Neuměř 21,89
19. Obora 21,95
20. Horní Kamenice 22,75
21. Krašovice 23,92
22. Dolní Hradiště 24,36
23. Poděvousy 24,67
24. Kopidlo 25,16
25. Únětice 27,05
26. Srbice 29,16
27. Hůrky, Bolkov -
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 8.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.Mokrouše A 16.92
2. Louňová 17.22
3. Kornatice 18.10
4. Štěn. Borek 18.31
5. Chlum 18.67
6.Mokrouše P 19.86
7. Šťahlavice 20.81
8. Nezvěstice B 21.07
9. Štěnovice 21.42
10. Želčany 24.77
11. Nezbavětice 25.08
12. Sedlec 25.19
13. Losiná 26.15
14. Útušice 28.43
15. Chválenice 35.81
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 22.35
2.Mokrouše 26.43
3. Šťahlavice -
4. Štěnovice -
2B, široké hadice, sklopky
Louňová 15.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.24
2. Brodeslavy 17.29
3. Horní Lukavice 17.35
4. Žákava 17,90
5. Úherce 18,10
6. Malinec 18,10
7.Mokrouše 18.43
8. Krašovice 18.57
9. Vřeskovice 18.87
10. Obora 19.17
11. Poděvousy 19,20
12. Bučí 19.21
13. Nekmíř 19,60
14. Štichovice 19,70
15. Seč 20.27
16. Doubravka 20.48
17. Kout na Šumavě 20.92
18. Strýčkovice 21,08
19. Dolní Hradiště 26,40
20. Hůrky 28.75
21. Milínov 61.35
22. Louňová, Hubenov, Bolkov, Horní Kamenice, Chlum, Bezděkov pod Třem. -
3B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třem. 16.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.86
2. Úherce 17.98
3. Bezděkov pod Třem. 18.24
4. Brodeslavy 18.65
5. Únětice 18,90
6. Krašovice 18.97
7. Vřeskovice 19,00
8. Malinec 19.16
9. Žákava 19.26
10. Bučí 19.43
11. Třebsko 19.49
12. Strýčkovice 19.82
13. Poděvousy 19.83
14.Mokrouše 20.21
15. Kout na Šumavě 20.34
16. Nekmíř 20,70
17. Hubenov 20.86
18. Bolkov 21,01
19. Líchovy 22,80
20. Horní Kamenice 27,11
21. Chrást 27.29
22. Doubravka 32.11
23. Obora 33.13
24. Dolní Hradiště, Chotíkov, Hůrky, Louňová, Hrobce -
3B, úzké hadice, sklopky
Horní Hradiště 29.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Brodeslavy 17.39
2. Louňová 18,40
3. Vřeskovice 18.56
4. Žákava 18.57
5. Únětice 18.59
6. Bezděkov pod Třem. 18.74
7. Malinec 18.82
8. Dolní Hradiště 19.32
9. Poděvousy 19.41
10. Obora 19.56
11. Kout na Šumavě 20,03
12. Chotíkov 20.21
13. Horní Hradiště 21.57
14. Seč 21,60
15.Mokrouše 22.28
16. Hůrky 23.17
17. Štichovice 23.92
18. Krašovice 26.56
19. Bučí 35.02
20. Hubenov 38.24
21. Strýčkovice, Horní Lukavice, Kopidlo, Horní Kamenice, Bolkov -
3B, úzké hadice, sklopky
Hůrky 30.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.55
2. Malinec 17.74
3. Bezděkov pod Třem. 17.82
4. Vřeskovice 17.87
5. Brodeslavy 17.96
6.Mokrouše 18.14
7. Krašovice 18.26
8. Louňová 19.79
9. Štichovice 19.92
10. Doubravka 19.95
11. Horní Lukavice 20,00
12. Hubenov 20,03
13. Seč 20.18
14. Horní Kamenice 20.36
15. Hubenov 2 20.45
16. Dobříč 20.54
17. Dolní Hradiště 20.77
18. Bučí 21.23
19. Bolkov 21.38
20. Kout na Šumavě 21.91
21. Hůrky 22.33
22. Kopidlo 22.69
23. Holoubkov 23.18
24. Poděvousy 38.54
25. Chotíkov 120,00
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 5.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok
1.Mokrouše 19.06
2. Louňová 19.66
3. Doubravka 19.88
4. Šťáhlavice 22.85
5. Chlum 23.07
6. Želčany 24.88
7. Štěnovice 24.88
8. Nezbavětice 26.42
9. Nezvěstice B 26.42
10. Chválenice 27.41
11. Losiná 37.57
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 22.96
2. Štěnovice 24.27
3. Třebonice 26.75
4. Šťáhlavice 27.30
muži: 3B, široké hadice, sklopky
ženy: 2B, široké hadice, sklopky
Nekmíř 12.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.71
2. Únětice 17.75
3. Žákava 18.41
4. Obora 18.56
5. Brodeslavy 18.66
6.Mokrouše 18.81
7. Bučí 19.14
8. Poděvousy 19.27
9. Nekmíř 19.47
10. Vřeskovice 19.56
11. Bezděkov pod Třem. 19.58
12. Hubenov 19.64
13. Seč 20,00
14. Dolní Hradiště 20.34
15. Hubenov 2 20.42
16. Chotíkov 20.51
17. Bolkov 22.14
18. Strýčkovice 22.37
19. Horní Kamenice 23.19
20. Malinec 23.23
21. Louňová 23.72
22. Hůrky 25.35
23. Dobříč 28.88
24. Štichovice 37.51
25. Krašovice, Kout na Šumavě, Horní Hradiště, Kopidlo, Úherce -
3B, úzké hadice, sklopky
Dolní Hradiště 13.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.42
2. Brodeslavy 17.87
3. Úherce 17,90
4. Louňová 18.61
5. Hubenov 18.71
6. Poděvousy 18.84
7. Horní Kamenice 19,01
8. Obora 19,20
9. Krašovice 19,30
10. Malinec 19.34
11. Hubenov 2 19.46
12.Mokrouše 19.75
13. Žákava 19.97
14. Kopidlo 19.98
15. Chotíkov 20.13
16. Seč 20.36
17. Vřeskovice 20.64
18. Únětice 20.71
19. Dobříč 20.89
20. Bezděkov pod Třem. 23.95
21. Hůrky 24.98
22. Nekmíř 26.47
23. Štichovice 27.51
24. Bolkov 28.25
25. Bučí 28.61
26. Nové Sedliště 38.12
27. Dolní Hradiště, Strýčkovice, Kout na Šumavě -
3B, úzké hadice, sklopky
Louňová 19.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 19.41 18.72
2. Louňová 21.50 19.00
3. Chlum 23.91 -
4. Borovno 30.92 28.42
5. Útušice 34.57 40.66
3B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Nezvěstice 26.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok čas
1. Louňová 20.34 18.79 39.13
2.Mokrouše 19.96 19.20 39.16
3. Radětice 19.41 20.45 39.86
4. Nezvěstice A 22.96 20.79 43.75
5. Štěnovický Borek 22.80 21.79 44.59
6. Chrást 20.18 - -
7. Želčany 22.99
8. Šťáhlavy A 25.06
9. Nezbavětice 27.85
10. Milínov 28.15
11. Borovno 29.03
12. Šťáhlavice 29.39
13. Chhávlenice 30.05
14. útušice 32.72
15. Šťáhlavy B 34.62
16. Hubenov 36.97
17. Žákava A, Bolkov, Nezvěstice B, Chlum, Únětice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 23.28 25.59 48.87
2. Štěnovický Borek 21.77 59.38 81.15
3. Bolkov 23.56 - -
4. Chlum A 26.39
5. Chlum B 26.86
6. Šťáhlavice 27.16
7. Borovna 33.40
8. Útušice 36.45
9. Šťáhlavy -
muži: 3B, široké hadice, součet s finálem
ženy: 2B, široké hadice, součet s finálem
Nejdek 3.10. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.Mokrouše 18.5
2. Dalovice 20.0
3. Pozorka 21.5
4. Hroznětín 22.6
5. Horní Slavkov 22.8
6. Krásno 23.0
7. zralí muži Pozorka 23.0
8. Otročín 2 24.0
9. Otročín 1 24.3
10. Plesná 25.6
11. Jáchymov 26.9
12. Nejdek 27.7
13. Chodov 28.7
14. Nová Role 29.2
15. Boží Dar 31.4
16. Bečov nad Teplou, Mírová, Březová u K. V. -
2B, široké hadice, plechovky, ruční měření času, krátký start,
dráha dlouhá 78 m, pravý proud skrz okno,
levý musel stříkat z čáry nástřiku-šířka 25cm
Chlumčany 10.10. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 14.92
2. Vřeskovice 15.16
3. Květinov 15.24
4. Honezovice 15.27
5. Lhenice 15.34
6. Krasonice 15.41
7. Krašovice 15.49
8. Kbel 15.50
9. Obytce 15.54
10. Radětice 15.61
11. Brodeslavy 15.62
12. Chrášťany 15.72
13. Hubenov A 15.80
14. Touchovice 15.81
15.Mokrouše 16.02
16. Malinec 16.06
17. Dehtín 16.09
18. Poděvousy 16.10
19. Horní Kamenice 16.20
20. Sedlatice 16.41
21. Horní Lukavice 16.42
22. Strýčkovice 16.51
23. Štbice 16.72
24. Dobravka 16.97
25. Hůrky 17.14
26. Chotíkov 17.25
27. Bílenice-Dražovice 17.28
28. Obora 17.51
29. Pňovice 17.78
30. Ves Touškov 17.84
31. Štěpánovice 18.31
32. Srbice B 18.38
33. Lasselsberger 18.48
34. Hubenov B 18.52
35. Zalužany 18.58
36. Hlohovčice 18.59
37. Štěnovický Borek 20.20
38. Horní Hradiště 22.11
39. Chlumčany B 22.14
40. Srbice A 23.97
41. Útušice 26.06
42. Chlumčany A 28.30
43. Prazdroj 40.20
44. Bolkov -
2B, úzké hadice, lepší čas, sklopky
Poslední káď 7.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1.Mokrouše 20.51 20.38 40.89
2. Brodeslavy 21.34 20.37 41.71
3. Únětice 22.34 20.72 43.06
4. Kostelec 21.89 22.25 44.14
5. Chotíkov II 21.45 24.06 45.51
6. Bystřice nad Úhlavou21.86 38.43 60.29
7. Petrovice 22.36
8. Dehtín 22.69
9. Štěnovický Borek 23.60
10. Hubenov B 23.77
11. Střeziměř 25.49
12. Úněšov 27.23
13. Štěnovice 1 27.31
14. Štěnovice 2 28.44
15. Štíchovice 30.51
16. SŠEaS Chomutov 31.40
17. Chotíkov 1 32.91
18. Obora 37.61
19. Černice 38.33
20. Nekmíř 41.46
21. Litice 1 44.62
22. Tlučná 46.83
23. Bolevec-starší 52.51
24. Všeruby 58.22
25. Bolevec-mladší, Hůrky, Doubravka, Litice 2, Louňová -
2B, 4 krátké savice, široké hadice, el. sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2009
Muži Ženy Piškoti
Soutěže
1. 10x 1. 2x 5. 1x
2. 2x 2. 4x
3. 1x
4. 1x
5. 2x
6. 2x
7. 2x
11. 1x
12. 1x
13. 1x
14. 2x
15. 2x
16. 1x
19. 1x
Ligy
ZČHL 10. 9. okrsek 1.
9. okrsek 1.
29 soutěží + 2 ligy 6 soutěží + 1 liga 1 soutěž
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 29 soutěží!