www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 10
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2010
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky :
2B nástřik :
3B sklopky :
3B nástřik :
Ženy
sklopky :
nástřik :
Datum Místo soutěže Název
15.5.2010 Sedlec Oslavy 120. výročí SDH, soutěž hasičských družstev
16.5.2010 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
22.5.2010 Nezbavětice 4. ročník soutěže o pohár starostky obce
29.5.2010 Lhůta 15. ročník soutěže HD o pohár starosty obce
5.6.2010 Horní Lukavice ZČHL
6.6.2010 Seč ZČHL
12.6.2010 Šťáhlavy 15. ročník soutěže HD o pohár starosty obce
19.6.2010 Šťáhlavice 11. ročník soutěže HD o pohár firmy Fenestra
19.6.2010 Šťáhlavice O pohár SDH Šťáhlavice
26.6.2010 Starý Plzenec Oslavy 130. výročí založení SDH
26.6.2010 Hůrky ZČHL
27.6.2010 Bučí ZČHL
3.7.2010 Nezvěstice Brdská liga
4.7.2010 Louňová ZČHL
24.7.2010 Nekmíř ZČHL
25.7.2010 Krašovice ZČHL
31.7.2010 Klatovy ZČHL
1.8.2010 Dolní Hradiště ZČHL
7.8.2010 Kout na Šumavě ZČHL
8.8.2010 Poděvousy ZČHL
28.8.2010 Mokrouše15. ročník soutěže o pohár obce - ZČHL
29.8.2010 Bezděkov pod Třemšínem ZČHL
11.9.2010 Horní Hradiště ZČHL
18.9.2010 Losiná 4. ročník soutěže hasičských družstevv požárním útoku
25.9.2010 Nezvěstice 9. ročník soutěže o pohár starosty obce
6.11.2010 Poslední káď Memoriál Míly Pytlíka - Poslední káď - I. ročník
vyhodnocení sezóny 201O
Sedlec 15.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.Mokrouše 31.37
2. Želčany 34.63
3. Starý Plzenec 42.10
4. Modlany 43.44
5. Šťáhlavice 51.63
6. Radobyčice 51.75
7. Sedlec 56.25
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Sedlec 39.54
2. Šťáhlavice 59.50
výstup z auta, sání vývěvou, 2B a 1+1C, předek přes kladinu, pravý proud stříká z položené bariery, levý z plošiny ve 2m
Nezvěstice 16.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta pořadí útok pořadí součet
1.Mokrouše 71.93 3. 23.98 1. 4
2. Lhůta 71.23 2. 25.51 2. 4
3. Nezvěstice A 65.29 1. 25.62 3. 4
4. Nezvěstice B 74,73 5. 27.95 4. 9
5. Chválenice 73.85 4. 29.92 6. 10
6. Šťáhlavice 77.46 7. 28.86 5. 12
7. Želčany 87.73 10. 33.54 7. 17
8. Losiná 87.46 9. 39.57 8. 17
9. Sedlec 85,37 8. 70.00 9. 17
10. Nezbavětice 75.48 6. N 11. 17
11. Šťáhlavy 93.37 11. N 11. 22
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 69.37 1. 24.38 1. 2
2.Mokrouše 87,22 2. 30.76 2. 4
3. Šťahlavice N 3. 35.90 3. 6
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
Nezbavětice 22.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše - 22.67
2. Šťáhlavice 25.50 27.69
3. Želčany 29.46 25.68
4. Nezbavětice 26.85 30.29
5. Nezvěstice 29.28 35.78
6. Losiná - 29.76
7. Chválenice - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 29.09
2B, široké hadice, nástřiky, ruční časomíra, lepší čas
Lhůta 29.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1.Únětice 22.09 36.69
2.Lhůta 26.78 31.03
3.Štěnovický Borek31.23 39.07
4.Šťáhlavice 31.85 43.00
5.Šťáhlavy B 39.41 36.17
6.Losiná 39.62 43.08
7.Volduchy 43.09
8.Nezvěstice B 56.54
9.Šťáhlavy A 66.54
10.Želčany 101.96
11.Mokrouše, Chválenice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Chválenice 29.01 24.54
2.Mokrouše 27.14 26.83
3.Únětice 29.00 29.68
4.Šťáhlavice - 31.75
muži: 3B, úzké hadice, nástřikové terče, el. časomíra, lešpí čas
muži: 2B, úzké hadice, nástřikové terče, el. časomíra, lešpí čas
Horní Lukavice 5.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 17,19
2. Brodeslavy 18,07
3. Malinec 18,08
4. Vřeskovice 18,09
5. Únětice 18,33
6. Louňová 18,49
7. Úherce 18,59
8.Mokrouše 19,36
9. Krašovice 19,41
10. Strýčkovice 19,89
11. Seč 21,00
12. Doubravka 21,21
13. Štěnovický Borek 21,76
14. Žákava 23,29
15. Dolní Hradiště 25,74
16. Bučí 26,74
17. Chlum 27,48
18. Hubenov B 38,73
19. Chrást, Horní Kamenice, Hůrky, Obora, Poděvousy, Hubenov -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Seč 5.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17,38
2. Horní Lukavice 17,46
3. Únětice 17,59
4. Bezděkov pod Třem. 17,60
5. Úherce 17,68
6. Žákava 17,75
7. Brodeslavy 18,11
8. Louňová 18,52
9.Mokrouše 18,57
10. Krašovice 19,39
11. Obora 19,45
12. Seč 19,46
13. Horní Kamenice 19,55
14. Hubenov 19,72
15. Bolkov 19,82
16. Hejná 20,16
17. Kalenice 20,33
18. Chotíkov 20,69
19. Dolní Hradiště 20,87
20. Štěnovický Borek 20,87
21. Poděvousy 21,12
22. Doubravka 24,45
23. Chrást 25,82
24. Chlum 35,64
25. Bystřice, Hůrky, Malinec, Hubenov 2, Bučí -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Šťáhlavy 12.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Kornatice 21.14 21.10 42.24
2. Nezvěstice B 21.91 23.49 45.40
3. Chlum 26.78 21.96 48.83
4. Šťahlavice 23.49 32.95 56.56
5. Chválenice 40.33 23.56 63.90
6. Šťáhlavy B 41.42 30.78 72.20
7. Losiná 35.30 47.77 83.08
8.Mokrouše - 21.23 141.23
9. Louňova 23.39 - 143.39
10. Želčany 33.60 - 153.60
11. Šťáhlavy A - 35.45 155.45
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 28.57 27.61 56.18
2.Mokrouše 32.00 32.66 64.66
3. Šťáhlavy 32.79 36.95 69.45
4. Chlun 37.70 47.91 85.62
2B, široké hadice, nástřiky, ruční časomíra, součet časů
Šťáhlavice 19.6. - FENESTRAfoto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Mokrouše 20.42 19.30 39.72
2. Nezvěstice A 20.76 22.00 42.77
3. Nezvěstice B 23.75 23.88 47.63
4. Šťáhlavice A 25.69 22.50 48.19
5. Šťáhlavice B 25.81 29.46 55.28
6. Neuměř A 22.68 120.00 142.68
7. Hubenov 27.07
8. Milínov 27.35
9. Želčany 29.46
10. Dolní Kamenice 30.13
11. Losiná 30.72
12. Nezbavětice 33.35
13. Radobyčice 40.11
14. Chválenice 42.48
15. Neuměř B 47.18
16. Hradčany -
17. Ultra Brutál team -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 27.43
2. Šťáhlavice 30.90
3. Sedlec 41.85
2B, široké hadice, nástřiky, finále, součet časů
Šťáhlavice 19.6. - SDH Šťáhlavicefoto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Mokrouše 16.79 16.84 33.36
2. Hubenov B 19.99 17.33 37.32
3. Nezvěstice A 16.19 24.71 40.90
4. Šťahlavice B 21.08 20.80 41.88
5. Nezvěstice B 19.26 - 139.26
6. Želčany 20.59 - 140.59
7. Šťahlavice A 21.62
8. Hradčany 22.62
9. Neuměř A 23.03
10. Neuměř B 24.49
11. Ultra Brutal team25.13
12. Nezbavětice 26.08
13. Chválenice 29.15
14. Radobičice 29.67
15. Milínov 33.64
16. Losiná 45.74
17. Dolní Kamenice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 22.71
2. Šťáhlavice 27.40
3. Sedlec 57.43
2B, úzké hadice, sklopky, finále, součet časů
Starý Plzenec 26.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok 3. útok
1. Starý Plzenec B 34.22 34.27 33.70
2. Starý Plzenec A 36.75 36.51 36.55
3. Želčany 39.49 39.25 39.25
4.Mokrouše 43.31 43.29 42.98
5. Losiná 50.97 50.96 -
6. Sedlec 54.30 54.00 53.88
7. Nezvěstice B 60.99 61.02 61.16
atypická soutěž
Hůrky 26.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 17,43
2. Vřeskovice 17,56
3. Louňová 18,47
4. Štichovice 18,55
5. Hubenov 18,56
6.Mokrouše 18,68
7. Žákava 18,74
8. Krašovice 18,84
9. Malinec 19,10
10. Hůrky 19,25
11. Obora 19,37
12. Dolní Hradiště 19,62
13. Bučí 20,16
14. Únětice 22,09
15. Bolkov 22,83
16. Chlum 23,79
17. Horní Kamenice 25,13
18. Seč 31,15
19. Volduchy 34,24
20. Doubravka 35,56
21. Chotíkov, Hejná, Chrást, Strýčkovice, Hubenov B, Poděvousy -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Bučí 27.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 17,79
2. Krašovice 18,05
3. Hubenov 18,40
4. Žákava 18,73
5. Seč 19,10
6. Vřeskovice 19,31
7. Malinec 19,39
8. Nekmíř 19,58
9. Štichovice 19,85
10. Hůrky 20,49
11. Mokrouše 20,66
12. Bučí 20,86
13. Strýčkovice 20,87
14. Únětice 20,90
15. Dolní Hradiště 21,65
16. Obora 23,26
17. HEJNÁ 32,75
18. Chlum 33,56
19. Štěnovický Borek 47,49
20. Bolkov, Poděvousy, Hubenov B, Horní Kamenice, Louňová, Doubravka, Chotíkov -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Nezvěstice 3.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
základní kolo čtvrt semi finale
1. Únětice 15.34 15.41 14.90 15.67
2. Radětice 14.99 15.12 17.81 16.82
3. Sloup A 16.37 15.35 15.50 15.24
4. Líchovy 16.27 17,02 18.83 -
5. Kbel 16.83 16.08
6. Zalužany 16.89 16.20
7. Nezvěstice A 15.59 16.80
8. Žákava 16.11 -
9. Hubenov B 17.20
10. Štěnovický Borek 17.51
11. Chlum 17.55
12. Chrást 17.65
13. Chotilsko 17.78
14. Sloup B 18.16
15.Mokrouše 18.29
16. Bezděkov pod Třemšínem 20.28
17. Kotenčice 21.00
18. Nezvěstice B 21.64
19. Jablonná 28.12
20. Namnice -
2B, úzké hadice, sklopky, pavouk- barevně jsou rozdělny dvojice
Louňová 4.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 16.86
2. Bezděkov pod Třem. 17.42
3. Louňová 18.06
4. Brodeslavy 18.21
5.Mokrouše 18.24
6. Únětice 18.30
7. Hejná 18.30
8. Horní Kamenice 18.46
9. Obora 18.68
10. Horní Lukavice 18.75
11. Žákava 19.06
12. Hubenov 19.30
13. Poděvousy 20.35
14. Bolkov 20.95
15. Krašovice 24.23
16. Hubenov B 25.23
17. Malinec 27.61
18. Doubravka 29.84
19. Nekmíř 30.12
20. Nové Sedliště 33.95
21. Bučí 34.44
22. Chotíkov, Hůrky, Chlum, Dolní Hradiště -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Nekmíř 24.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 17,49
2. Únětice 17,62
3. Louňová 17,69
4. Vřeskovice 17,87
5. Hubenov 18,54
6.Mokrouše 18,60
7. Žákava 18,68
8. Seč 19,05
9. Krašovice 19,10
10. Obora 19,12
11. Bučí 19,14
12. Nekmíř 19,42
13. Malinec 19,44
14. Horní Kamenice 19,47
15. Štrbice 19,47
16. Bolkov 19,50
17. Štichovice 20,89
18. Němčovice 31,54
19. Dolní Hradiště, Hejná, Chotíkov, Poděvousy, Hubenov B -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Krašovice 25.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 17,52
2. Vřeskovice 17,68
3. HorníLukavice 17,71
4. Krašovice 18,22
5. Malinec 18,33
6. Louňová 18,35
7. Poděvousy 18,44
8. Žákava 18,64
9. Bučí 18,95
10. Hubenov 19,01
11. Štichovice 19,18
12. Strýčkovice 19,19
13. Chotíkov 19,41
14. Nekmíř 19,53
15. HEJNÁ 19,76
16. Hubenov2 19,90
17. HorníKamenice 20,25
18. DolníHradiště 20,33
19. Bolkov 21,56
20. Obora 22,55
21. Seč 22,81
22. Mokrouše 27,97
23.DEHTÍN, Žichlice, BYSTŘICE -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Klatovy 31.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17,6
2. Horní Lukavice 17,78
3. Malinec 17,85
4. Únětice 18,11
5. Poděvousy 18,19
6. Horní Kamenice 18,23
7. Hubenov 18,3
8. Krašovice 18,37
9. Mokrouše 18,6
10. Žákava 18,68
11. Bolkov 18,82
12. Chotíkov 19,13
13. Bučí 19,23
14. Nekmíř 19,49
15. Seč 19,87
16. Obora 21,46
17. Louňová 27,43
18. Hubenov B 31,35
19. Dolní Hradiště, Bystřice, Strýčkovice, Hejná, Dehtín -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Dolní Hradiště 1.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Malinec 18,00
2. Únětice 18,03
3. Poděvousy 18,25
4. Hubenov B 18,52
5. Hubenov 18,73
6. Žákava 18,78
7. Horní Kamenice 18,86
8. Vřeskovice 18,92
9. Nekmíř 18,95
10. Krašovice 18,98
11. Dolní Hradiště 19,24
12. Bučí 19,25
13. Štichovice 19,66
14. HEJNÁ 20,01
15. Chotíkov 20,57
16. Seč 21,17
17. Kopidlo 28,35
18. Louňová 32,97
19. Horní Lukavice, Bolkov, Obora, Nové Sedliště, Mokrouše, Strýčkovice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Kout na Šumavě 7.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17,11
2. Horní Lukavice 17,41
3. Dolní Hradiště 17,83
4. Únětice 17,98
5. Poděvousy 18,07
6. Bolkov 18,63
7. Horní Kamenice 18,87
8.Mokrouše 19,35
9. Krašovice 19,71
10. Žákava 19,79
11. Louňová 19,80
12. Bučí 20,18
13. Chotíkov 20,22
14. Brodeslavy 20,36
15. Malinec 20,36
16. Hubenov B 20,41
17. Hejná 20,66
18. Štěnovický Borek 22,03
19. Strýčkovice 22,15
20. Chlum 22,30
21. Hubenov 36,83
22. Obora -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Poděvousy 8.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 17,39
2. Únětice 18,38
3. Úherce 18,63
4. Louňová 18,81
5.Mokrouše 18,85
6. Chotíkov 19,01
7. Žákava 19,17
8. Strýčkovice 19,27
9. Vřeskovice 19,31
10. Seč 19,38
11. Hůrky 19,80
12. Poděvousy 19,88
13. Bezděkov pod Třem. 19,93
14. Bolkov 20,10
15. Hubenov 20,13
16. Hejná 20,38
17. Štěnovický Borek 20,51
18. Hubenov B 28,90
19. Neuměř 24,71
20. Chlum 30,15
21. Doubravka 42,45
22. Horní Kamenice, Dehtín 120,00
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Mokrouše 28.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17,98
2. Žákava 18,11
3.Mokrouše 18,45
4. Louňová 18,58
5. Horní Kamenice 18,98
6. Únětice 19,03
7. Chotíkov 19,27
8. Hubenov 19,72
9. Seč 19,80
10. Brodeslavy 20,02
11. Poděvousy 20,05
12. Hubenov B 20,07
13. Štichovice 20,16
14. Krašovice 20,31
15. Dolní Hradiště 20,43
16. Strýčkovice 20,57
17. Nezvěstice 20,84
18. Hůrky 21,83
19.Mokrouše B 25,20
20. Nezvěstice B 25,55
21. Chlum 30,24
22. Losiná 56,66
23. Nezbavětice, Štáhlavice, Kbel, Obora, Želčany, Bolkov, Štěnovický Borek, Doubravka, Horní Lukavice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17.57
2. Poděvousy 17,80
3. Strýčkovice 19.69
4. Hůrky 19.93
5. Chlum 20.45
6. Bučí 20.46
7. Mrtník 20.86
8. Seč 20.92
9. Únětice 22.38
10.Mokrouše 23.17
11. Chotíkov 25.56
12. Štěnovický Borek 27.52
13. Štáhlavice -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Bezděkov pod Třemšínem 29.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17.67
2. Horní Lukavice 18,10
3. Žákava 18.47
4. Hubenov 18.86
5. Horní Kamenice 19,06
6. Krašovice 19,10
7. Brodeslavy 19.67
8. Louňová 19.68
9. Seč 20,08
10. Poděvousy 20.36
11. Obora 20.56
12. Chlum 20.57
13. HEJNÁ 20.62
14. Líchovy 20.84
15. Chotíkov 20.87
16.Mokrouše 21,06
17. Hubenov B 21.13
18. Dolní Hradiště 21.72
19. Starý Rožmitál 21.82
20. Nezvěstice 22.39
21. Únětice 25.65
22. Kbel 26.96
23. Bolkov 32.88
24. Hůrky 39.96
25. Lhotka, Strýčkovice, Kotenčice, Třebsko -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Horní Hradiště 11.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice 16,81
2. Vřeskovice 17,53
3. Bezděkov pod Třem. 17,94
4. Úherce 18,02
5. Bolkov 18,14
6. Louňová 18,56
7. Hejná 18,59
8. Mokrouše 18,64
9. Štichovice 18,81
10. Chotíkov 18,90
11. Poděvousy 18,93
12. Brodeslavy 19,07
13. Krašovice 19,86
14. Hůrky 19,99
15. Obora 20,92
16. Hubenov 21,01
17. Únětice 21,03
18. Štěnovický Borek 21,16
19. Chlum 21,69
20. Seč 23,86
21. Němčovice 32,22
22. Horní Bělá, Malinec, Horní Kamenice, Hubenov B, Hadačka, Dolní Hradiště, Žákava, Strýčkovice, Rada ZČHL -
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, el. časomíra
Losiná 18.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Mokrouše 20,14 19,57 39,71
2. Louňová 20,14 22,11 42,25
3. Nezvěstice B 21,46 22,29 43,75
4. Losiná 29,43 27,68 57,11
5. Šťahlavice 24,07 41,05 65,12
6. Borovno 31,45 42,47 73,92
7. Štěnovický Borek 22,59 59,95 82,54
8. Vstiš 35,62 66,10 101,72
9. Kornatice 20,33 120,00 140,33
10. Buková 120,00 25,33 145,33
11. Nezbavětice 29,89 120,00 149,89
12. Útušice 27,25 120,00 147,25
13. Radobičice 120,00 45,50 165,50
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šrěnovický borek 24,35 23,41 47,76
2. Útušice 31,53 28,95 60,48
3. Radobyčice 34,60 26,66 61,26
4. Borovno 53,65 36,17 89,82
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet časů
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, součet časů
Nezvěstice 25.9.foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok finále součet
1. Radětice 18.50 16.25 34,75
2. Chrást 18.85 16.23 35,08
3. Bolkov 19.54 16.99 36,53
4.Mokrouše 19.04 17.52 36,56
5. Hejná 19.28 19.54 38,82
6. Louňová B 19.60 19.32 38,92
7. Štěnovický Borek19.90
8. Žákava 20.09
9. Louňová A 20.30
10. Nezvěstice A 20.42
11. Hubenov B 20.99
12. Nezvěstice B 21.38
13. Zálesí 22.53
14. Šťáhlavice 26.40
15. Losiná 28.91
16. Buková 29.86
17. Želčany 30.90
18. Borovno 32.84
19. Milínov 42.88
20. Nezbavětice, Únětice, Útušice -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 21.09 20.39 41.48
2. Šťáhlavice 23.28 24.79
3. Bolkov 27.55 - 147.55
4. Milínov 29.41
5. Radětice 29.59
6. Bezděkov pod Tř.36.98
7. Žákava 42.31
8. Borovno 43.12
9. Útušice -
muži: 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet časů
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet časů
Poslední káď 6.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.útok 2.útok součet
1. Chotíkov 19.52 20.95 40.47
2. Kostelec 20.58 20.72 41.30
3.Mokrouše 22.85 21.37 44.22
4. Bystřice nd Úhlvou B22.31 22.95 44.90
5. Rozsedly 22.19 120.00 142.19
6. Štěnovice 22.63 120.00 142.63
7. Příšov 23.16
8. Štěnovický Borek 23.79
9. Obora D 24.02
10. Obora 25.32
11. Radobyčice 25.69
12. Křečov 28.95
13. Útušice 30.43
14. Tlučná 32.79
15. Bukovec 49.64
16. SŠEaS Chomutov 57.34
17. Červený Hrádek 57.46
25. Bolevec, Úněšov, Bystřice nad Úhlavou A,
Luby u Klatov, Brodeslavy
-
2B, 4 krátké savice, široké hadice, el. sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2010
Muži Ženy Muži B
Soutěže
1. 6x 1. 3x 4. 1x
3. 2x 2. 3x 19. 1x
4. 1x 10. 1x
5. 2x
6. 2x
8. 4x
9. 2x
11. 2x
15. 1x
16. 1x
19. 1x
22. 1x
Ligy
ZČHL 6. 9. okrsek 1.
9. okrsek 1.
25 soutěží + 2 ligy 7 soutěží + 1 liga 2 soutěže
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 26 soutěží!