www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 11
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2011
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky :
2B nástřik :
3B sklopky :
3B nástřik :
Ženy
sklopky :
nástřik :
Datum Místo soutěže Název
15.5.2011 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
21.5.2011 Nezbavětice 5. ročník Soutěže o pohár starostky obce
4.6.2011 Horní Lukavice ZČHL
5.6.2011 Bučí ZČHL
11.6.2011 Šťáhlavy 16. ročník, O pohár starosty obce
11.6.2011 Štěnovický Borek ZČHL
12.6.2011 Poděvousy ZČHL
18.6.2011 Šťáhlavice 12. ročník soutěže HD o pohár firmy Fenestra
18.6.2011 Úherce ZČHL
19.6.2011 Seč ZČHL
25.6.2011 Štěnovice Štěnovický kanec
2.7.2011 Louňová ZČHL
3.7.2011 Mochtín ZČHL
5.7.2011 Chválenice 5. ročník, Mem.M.Šebka,V.Havlíčka
23.7.2011 Nekmíř ZČHL
24.7.2011 Krašovice ZČHL
30.7.2011 Horní Hradiště ZČHL
31.7.2011 Dolní Hradiště ZČHL
13.8.2011 Nezvěstice Brdská liga
27.8.2011 Mokrouše16. ročník soutěže o pohár obce - ZČHL
28.8.2011 Hůrky ZČHL
3.9.2011 Losiná 5. ročník soutěže hasičských družstev požárním útoku
17.9.2011 Lhůta 16. ročník soutěže hasičských družstev požárním útoku
24.9.2011 Nezvěstice 10. ročník soutěže o pohár starosty obce
5.11.2011 Poslední káď Memoriál Míly Pytlíka - Poslední káď - II. ročník
Vyhodnocení sezóny 2011
Nezvěstice 15.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta pořadí útok pořadí součet
1. Nezvěstice A 69.79 1. 27.16 1. 2
2.Mokrouše 70.96 3. 29.84 2. 5
3. Chválenice 80.97 5. 31.02 4. 9
4. Lhůta 70.09 2. 40.36 7. 9
5. Želčany 81.15 6. 37.52 6. 12
6. Šťáhlavice - 10. 30.28 3. 13
7. Šťáhlavy 95.30 9. 35.86 5. 14
8. Nezbavětice 75.40 4. - 10. 14
9. Losiná 86.64 7. 43.59 8. 15
10. Nezvětice B 91.51 6. N 11. 18
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 67.50 1. 22.40 1. 2
2.Mokrouše 90.30 4. 30.00 2. 6
3. Šťahlavice 87.14 3. 31.73 3. 6
4. Želčany 78.38 2. 43.72 4. 6
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
Nezbavětice 21.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 24.32 23.13
2. Nezvěstice B 23.84 25.72
3. Želčany 33.97 28.91
4. Losiná 33.25 31.23
5. Nezbavětice 36.97 78.00
6. Radobyčice 40.44 -
7. Útušice - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 34.66 63.00
2. Útušice 40.70 63.00
3. Radobyčice 55.09 53.00
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Lukavice 4.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17.29
2. Horní Lukavice 17.52
3. Malinec 18.20
4. Hejná 18.48
5. Kalenice 18.53
6. Louňová 18.56
7. Doubravka 18.84
8. Mokrouše 18.99
9. Štěnovický Borek 19.80
10. Poděvousy 19.17
11. Krašovice 19.71
12. Hůrky 19.72
13. Bolkov 19.78
14. Dolní Hradiště 19.86
15. Brodeslavy 19.90
16. Hubenov A 20.34
17. Seč 20.54
18. Obora 20.59
19. Hubenov B 20.70
20. Štichovice 21.99
21. Žákava 22.52
22. Nekmíř, Žernovice, Mrtník -
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 5.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17.26
2. Horní Lukavice 17.46
3. Horní Kamenice 18.20
4. Malinec 18.25
5. Louňová 18.86
6. Bučí 19.20
7. Žákava 19.80
8. Krašovice 19.10
9. Bolkov 19.12
10. Štichovice 19.34
11. Mokrouše 19.66
12. Nekmíř 19.79
13. Obora 20.30
14. Štěnovický Borek 20.50
15. Poděvousy 20.95
16. Strýčkovice 21.50
17. Doubravka 23.74
18. Příšov 32.29
19. Mrtník 35.50
20. Hejná, Chotíkov, Hůrky, Holoubkov, Brodeslavy -
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 11.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1. Kornatice 22.06 21.48 43.54
2. Lhůta 23.25 21.96 45.21
3. Nezvětice B 23.62 24.68 48.30
4. Nezbavětice 26.81 24.27 51.08
5. Chválenice 26.22 26.90 53.12
6. Milinov 29.98 29.14 59.12
7. Želčany 31.34 29.63 60.97
8. Šťahlavy 59.04 32.48 91.52
9. Sedlec 35.89 59.82 95.71
10. Božkov 27.17 - 147.17
11. Šťahlavice - - 240.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťahlavice 25.77 29.40 55.17
2. Šťahlavy 34.23 33.58 67.81
3. Milinov 31.07 - 151.07
2B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
Štěnovický Borek 11.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 16.86
2. Únětice 17.14
3. Horní Kamenice 17.34
4. Úherce 17.56
5. Krašovice 17.89
6. Poděvousy 17.89
7. Obora 18.40
8. Chotíkov 18.44
9. Louňová 18.50
10. Bolkov 18.57
11. Brodeslavy 18.61
12. Seč 18.65
13. Hubenov A 18.67
14. Štěnovický Borek 18.85
15. Hůrky 18.89
16. Mokrouše 19.40
17. Žákava 19.32
18. Dolní Hradiště 20.40
19. Hubenov B 23.80
20. Hejná 26.18
21. Bučí 27.36
22. Holoubkov 34.60
23. Nekmíř 38.01
24. Vřeskovice, Doubravka -
3B, úzké hadice, sklopky
Poděvousy 12.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.19
2. Úherce 17.89
3. Vřeskovice 18.13
4. Poděvousy 18.38
5. Mokrouše 18.81
6. Žákava 18.92
7. Brodeslavy 19.08
8. Krašovice 19.62
9. Seč 19.86
10. Chotíkov 19.91
11. Štěnovický Borek 20.10
12. Únětice 20.44
13. Obora 20.45
14. Hubenov B 20.61
15. Louňová 20.92
16. Hůrky 24.60
17. Holoubkov 25.52
18. Dolní Hradiště 27.87
19. Strýčkovice, Hejná, Bezděkov pod Třemšínem, Horní Kamenice, Bolkov -
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 18.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Kornatice 25.44
2. Neuměř A 26.03
3. Šťahlavice A 26.24
4. Šťahlavy 27.53
5. Lhůta 27.93
6. Kobylí 28.17
7. Dolní Kamenice 28.31
8. Neuměř B 28.35
9. Losiná 29.67
10. Chválenice 31.68
11. Šťahlavice B 31.72
12. Šťahlavice C 33.77
13. Milínov 34.91
14. Planá a Nynice 35.28
15. Nezbavětice 39.35
16. Želčany 40.53
17. Nezvěstice B 43.32
18. Sedlec 48.48
19. Nezvěstice A -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťahlavice 29.85
2.Mokrouše 33.13
3. Chlum B 39.19
4. Chlum A 59.99
5. Milinov -
2B, široké hadice, nástřiky
Uherce 18.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 16.97
2. Bezděkov pod Třemšínem 17.12
3. Bolatice 17.26
4. Lavičky 17.28
5. Petrovice B 17.32
6. Sychotín 17.33
7. Žernovník 17.37
8. Petrovice A 17.54
9. Trnava 17.59
9. Nevcehle 17.59
11. Jinolice Renmotor 17.70
12. Plumlov 17.77
13. Vřeskovice 17.79
14. Výčapy 17.89
15. Malinec 17.91
16. Velké Hoštice 17.92
17. Hněvošice 17.96
18. Stará Říše 18.10
19. Poděvousy 18.29
20. Maršovice 18.35
21. Chotíkov 18.45
22. Bříšťany 18.46
23. Chrášťany 18.52
24. Obora 18.76
25. Kosmonosy 18.82
26. Žákava 18.99
27. Hejná 19.26
28. Louňová 19.41
29. Krašovice 19.43
30. Mokrouše 19.79
31. Seč 19.86
32. Štichovice 19.99
33. Úherce 20.30
34. Hubenov B 20.39
35. Brodeslavy 21.20
36. Pustkovec 21.72
37. Hůrky 23.11
38. Horní Kamenice, Bolkov, Podmoklany, Sedlatice, Únětice, Doubravice u Volyně, Kalenice, Dolní Hradiště -
3B, úzké hadice, sklopky
Seč 19.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Trnava 16.77
2. Lavičky 16.97
3. Maršovice 16.98
4. Petrovice B 17.10
5. Horní Lukavice 17.10
6. Sedlatice 17.13
7. Bezděkov pod Třemšínem 17.36
8. Výčapy 17.54
9. Hněvošice 17.61
10. Plumlov 17.65
11. Únětice 17.76
12. Bříšťany 17.80
13. Bolatice 17.81
14. Vřeskovice 17.81
15. Chrášťany 17.82
16. Malinec 17.82
17. Mokrouše 18.30
18. Stará Říše 18.90
19. Jinolice 18.10
20. Petrovice A 18.48
21. Bolkov 18.76
22. Brodeslavy 18.89
23. Žákava 19.10
24. Štichovice 19.40
25. Velké Hoštice 19.50
26. Louňová 19.28
27. Žernovník 19.39
28. Obora 19.40
29. Nevcehle 19.43
30. Sychotín 19.45
31. Krašovice 19.57
32. Chářovice 19.76
33. Řepeč 20.33
34. Holoubkov 20.99
35. Nezvěstice 22.88
36. Hůrky 23.52
37. Chotíkov 24.46
38. Poděvousy 34.35
39. Hejná, Strýčkovice, Dolní Hradiště, Pustkovec, Seč, Hubenov, Doubravice u Volyně, Podmoklany -
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovice 25.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 26.92 20.55
2. Letiny II 30.56 20.93
3. Letiny I - 22.33
4. Štěnovický Borek 22.88 22.93
5. Nezvěstice 23.80 25.76
6. Štěnovice 26.89 25.19
7. Útušice - 33.37
8. Černice 36.29 34.87
9. Robčice - 44.29
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Štěnovický Borek 25.77 29.40
2. Štěnovice 34.23 33.58
3. Útušice 31.07 -
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Louňová 2.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17.24
2. Horní Lukavice 17.55
3. Louňová 17.89
4. Únětice 18.80
5. Bezděkov pod Třemšínem18.16
6. Mokrouše 18.24
7. Obora 18.68
8. Úherce 18.85
9. Dolní Hradiště 19.15
10. Bolkov 19.22
11. Horní Kamenice 19.27
12. Chotíkov 19.47
13. Doubravka 19.63
14. Malinec 19.73
15. Hejná 20.40
16. Poděvousy 20.33
17. Holoubkov 20.56
18. Seč 20.90
19. Štěnovický Borek 25.83
20. Krašovice 30.83
21. Brodeslavy, Hubenov B, Hůrky, Žákava -
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 3.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.38
2. Vřeskovice 17.53
3. Únětice 17.68
4. Žernovice 17.70
5. Poděvousy 17.87
6. Úherce 18.10
7. Doubravice u Volyně 18.43
8. Louňová 18.57
9. Dolany 18.78
10. Malinec 18.79
11. Kalenice 18.82
12. Zahorčice 18.95
13. Sudoměř A 18.96
14. Dolní Hradiště 19.00
15. Bezděkov pod Třemšínem19.23
16. Horní Kamenice 19.26
17. Mokrouše 19.42
18. Krašovice 19.46
19. Žákava 19.60
20. Hejná 19.63
21. Bolkov 19.78
22. Strýčkovice 19.86
23. Dehtín 20.04
24. Nekmíř 20.10
25. Budilov A 20.36
26. Hůrky 20.50
27. Svatá Maří 20.78
28. Drachkov 20.83
29. Obytce 20.94
30. Doubravka 21.23
31. Přechovice 21.46
32. Zdíkovec 21.48
33. Brodeslavy 22.40
34. Nýrsko 23.10
35. Nišovice 23.61
36. Výškovice 23.73
37. Benešova Hora 23.76
38. Budilov B 24.36
39. Příšov 29.90
40. Štěnovický Borek 30.21
41. Holoubkov 30.22
42. Neznašovy 46.19
43. Onšovice 47.44
44. Vacov 54.43
45. Stachy, Chotíkov, Hubenov B, Seč, Kozí, Obora 120
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 5.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 24.52 23.29
2. Chlum 27.69 26.74
3. Letiny II 27.41 38.47
4. Nezvěstice 33.13 27.51
5. Lhůta 30.87 -
6. Letiny I 31.11 -
7. Želčany 47.78 32.37
8. Losiná 34.23 38.65
9. Šťáhlavice 53.06 34.58
10. Šťáhlavy 34.96 45.27
11. Nezbavětice 36.00 50.32
12. Chválenice - 36.91
12. Útušice - 63.29
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 26.04 25.60
2.Mokrouše 30.54 32.04
3. Želčany 33.24 32.13
4. Chlum 33.69 32.88
5. Šťáhlavice 35.37 46.92
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Nekmíř 23.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17,27
2. Malinec 18,01
3. Louňová 18,26
4. Vřeskovice 18,29
5. Žákava 18,62
6. Krašovice 18,81
7. Poděvousy 18,86
8.Mokrouše 19,05
9. Chotíkov 19,09
10. Štěnovický Borek 19,27
11. Brodeslavy 19,33
12. Horní Kamenice 19,41
13. Hubenov B 19,52
14. Dolní Hradiště 19,65
15. Obora 19,94
16. Hůrky 20,72
17. Seč 21,00
18. Bolkov 21,15
19. Holoubkov 21,55
20. Nekmíř 24,68
21. Štichovice 29,43
22. Mrtník 45,90
23. Hubenov A -
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 24.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17,45
2. Vřeskovice 17,57
3. Malinec 18,07
4. Mokrouše 18,45
5. Bolkov 18,51
6. Krašovice 18,52
7. Dolní Hradiště 18,96
8. Chotíkov 19,49
9. Hůrky 19,71
10. Nekmíř 19,88
11. Štichovice 20,20
12. Obora 20,31
13. Žákava 20,35
14. Hubenov B 20,57
15. Louňová 20,64
16. Holoubkov 20,95
17. Hubenov A 22,16
18. Štěnovický Borek 32,16
19. Dehtín 41,97
20. Mrtník 46,94
21. Brodeslavy, Horní Kamenice, Strýčkovice, Seč, Hejná, Poděvousy -
3B, úzké hadice, sklopky
Horní Hradiště 30.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17,69
2. Vřeskovice 18,32
3. Louňová 18,38
4. Malinec 18,56
5. Štěnovický Borek 18,57
6. Žákava 18,60
7. Mokrouše 18,71
8. Hejná 18,72
9. Dolní Hradiště 19,07
10. Horní Kamenice 19,08
11. Hůrky 19,43
12. Hubenov A 19,47
13. Bolkov 19,99
14. Obora 20,65
15. Štichovice 24,08
16. Seč 24,54
17. Chotíkov 28,74
18. Příšov 30,32
19. Poděvousy 31,17
20. Žebnice 32,04
21. Krašovice 33,16
22. Hadačka 46,60
23. Brodeslavy, Mrtník, Únětice, Nekmíř, Hubenov B -
3B, úzké hadice, sklopky
Dolní Hradiště 31.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17,99
2. Poděvousy 18,11
3. Malinec 18,25
4. Louňová 18,97
5. Štichovice 18,99
6. Brodeslavy 19,20
7. Hubenov A 20,10
8. Nekmíř 20,43
9. Seč 20,58
10. Krašovice 20,78
11. Štěnovický Borek 21,38
12. Hadačka 22,09
13. Hůrky 22,82
14. Obora 23,55
15. Hubenov B 25,01
16. Horní Kamenice 26,46
17. Žákava, Únětice, Mrtník, Žebnice, Dolní Hradiště B, Hadačka B, Dolní Hradiště, Bolkov, Chotíkov, Horní Lukavice, Mokrouše, Hejná -
3B, úzké hadice, sklopky
Nezvěstice 13.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
základní kolo čtvrt semi finale
1. Zálužany 15.65 16.03 16.82 15.67
2. Kotenčice 16.71 16.06 16.06 16.78
3. Dalovy 16.63 16.83 - 16.81
4. Chotilsko 16.30 16.13 17.52 -
5. Štěnovický Borek 16.73 17.42
6. Radětice 15.83 17.61
7. Buková 16.45 34.66
8. Líchovy 15.94 -
9. Louňová 16.73
10. Sloup 17.13
11. Chlum 17.28
12. Robčice 17.53
13. Starý Rožmitál 18.09
14.Mokrouše 18.57
15. Nezvěstice B 21.56
16. Nezvěstice A 22.42
17. Třebsko 28.39
18. Nalžovice 35.40
19. Třemošnice 46.32
20. Chrást, Namnice, Zálesí -
Družstva žen
základní kolo čtvrt semi finale
1. Líchovy 18.18 => 18.18 20.83
2. Radětice 19.98 20.80 20.69 25.82
3. Sloup 18.45 18.45 19.92 19.29
4. Bezděkov pod Třemšínem 18.48 => 24.41 -
5. Chlum 19.28 22.85
6. Zalužany 22.00 48.44
7. Útušice 24.95
8.Mokrouše 25.16
9. Malé Přílepy 27.75
10. Šťáhlavice 29.36
11. Holšiny 36.01
12. Želčany 48.01
13. Chotilsko -
2B, úzké hadice, sklopky, pavouk- barevně jsou rozdělny dvojice
Mokrouše 27.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Vřeskovice 17,32
2. Poděvousy 17,70
3. Horní Kamenice 17,81
4. Horní Lukavice 17,91
5. Brodeslavy 18,67
6. Mokrouše 18,69
7. Obora 18,83
8. Louňová 19,02
9. Dolní Hradiště 19,09
10. Štěnovický Borek 19,28
11. Krašovice 19,40
12. Chotíkov 19,48
13. Štichovice 20,02
14. Hubenov B 20,89
15. Bolkov 21,00
16. Žákava 21,07
17. Nezvěstice 24,60
18. Doubravka 26,91
19. Seč 36,66
20. Obora B, Chrást, Hůrky, Brodeslavy B, Strýčkovice, Nezvěstice B, Hubenov, Malinec -
Družstva žen
1. Mrtník 18,61
2. Poděvousy 19,62
3. Horní Hradiště 20,08
4. Hůrky 20,86
5. Mokrouše 20,95
6. Chotíkov 21,15
7. Únětice 22,53
8. Štěnovický Borek 22,54
9. Strýčkovice 23,64
10. Chlumčany 24,41
11. Bezděkov pod Třemšínem 25,39
12. Bučí 39,43
13. Doubravka 120,00
3B, úzké hadice, sklopky
Hůrky 28.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17,55
2. Bezděkov pod Třemšínem 17,59
3. Louňová 18,56
4. Štěnovický Borek 18,65
5. Poděvousy 18,67
6. Mokrouše 18,71
7. Seč 18,80
8. Horní Kamenice 18,82
9. Horní Lukavice 19,08
10. Obora 19,24
11. Doubravka 19,27
12. Malinec 19,29
13. Brodeslavy 19,72
14. Strýčkovice 19,77
15. Štichovice 19,92
16. Krašovice 20,52
17. Chotíkov 20,85
18. Bolkov 20,95
19. Holoubkov 21,65
20. Žákava 22,10
21. Dehtín 23,46
22. Nekmíř 25,97
23. Vřeskovice, Hubenov B, Útušice, Nezvěstice, Chrást, Obora B, Hubenov A, Hůrky, Dolní Hradiště -
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 3.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1. Štěnovický Borek 19.82 21.83 41.65
2.Mokrouše 22.23 20.64 42.87
3. Nezvětice B 22.08 22.54 44.62
4. Losiná 28.08 29.74 57.82
5. Šťáhlavice 32.35 28.21 60.56
6. Želčany 34.72 32.07 66.79
7. Útušice 51.11 20.71 71.82
8. Chválenice 22.85 - 142.85
9. Nezbavětice 31.77 - 151.77
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Štěnovický Borek 22.46 23.24 45.70
2. Šťahlavice 35.05 27.21 62.26
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet
žény: 2B, široké hadice, sklopky, součet
Lhůta 17.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 27.59 27.06
2. Lhůta 27.37 -
3. Šťáhlavice 34.37 29.48
4. Útušice 29.79 -
5. Nezvěstice B - 30.48
6. Želčany - 39.22
7. Štěnovický Borek 52.47 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 26.54 -
2.Mokrouše 30.80 28.71
3. Šťáhlavice 33.09 31.64
4. Želčany 34.66 32.94
5. Útušice 54.12 39.75
6. Dobravka 60.47 43.06
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Nezvěstice 24.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
základní kolo finále součet
1. Únětice 16.98 16.20 33.18
2. Nezvěstice A 17.95 15.47 33.42
3. Žákava 18.52 16.24 34.76
4.Mokrouše 18.88 17.00 35.88
5. Bolkov 21.73 15.94 37.67
6. Louňová 19.50 20.07 39.57
7. Šťáhlavice 24.55
8. Nezbavětice 25.43
9. Štěnovický Borek 25.46
10. Seč 26.08
11. Nezvěstice B 31.26
12. Chválenice 33.99
13. Želčany, Útušice, Horni Kamenice, Chrást -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 16.74 16.88 33.62
2. Štěnovický Borek 19.39 19.58 39.17
3. Žákava 24.31 24.09 48.40
4. Šťáhlavice 30.57
5.Mokrouše 40.53
6. Únětice -
muži: základní kolo 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Poslední káď foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Chotíkov 21.03 20.82 41.85
2. Robčice 1 22.45 21.21 43.66
3.Mokrouše 20.96 22.79 43.75
4. Neznašovy 21.39 22.38 43.77
5. Dehtín 21.86 22.56 44.42
6. Kostelec 19.77 25.31 45.08
7. Úněšov 23.31
8. Bystřice nad Úhlavou23.53
9. Štěnovický Borek 123.67
10. Robčice 2 24.74
11. Štěnovice 24.74
12. Štěnovický Borek 225.72
13. Zruč 28.62
14. Brodeslavy 28.75
15. Doubravka 29.09
16. Bolevec 31.12
17. Radobičice 35.38
18. Tlučná 38.68
19. Litice 42.05
20. Chodová Planá 52.42
21. SŠESCV Chomutov 61.25
22. Červený Hrádek 72.36
2B, 4 krátké savice, široké hadice, el. sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2011
Muži Ženy
Soutěže
1. 4x 1. 1x
2. 2x 2. 4x
3. 1x 5. 2x
4. 2x 8. 1x
5. 1x
6. 3x
7. 1x
8. 2x
11. 1x
14. 1x
16. 1x
17. 3x
30. 1x
Ligy
ZČHL 6. 9. okrsek 1.
9. okrsek 1.
23 soutěží + 2 ligy 8 soutěží + 1 liga
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 25 soutěží!