www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 12
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2012
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Muži
2B sklopky :
2B nástřik :
3B sklopky :
3B nástřik :
Ženy
sklopky :
nástřik :
Datum Místo soutěže Název
5.5.2012 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
19.5.2012 Nezbavětice O pohár starosty obce (6.ročník)
26.5.2012 Horní Lukavice ZČHL
27.5.2012 Seč ZČHL
2.6.2012 Nekmíř ZČHL
3.6.2012 Bučí ZČHL
16.6.2012 Šťáhlavy O pohár starosty obce (16.ročník)
23.6.2012 Šťáhlavice O pohár Fenestry
23.6.2012 Šťáhlavice O pohár SDH Šťáhlavice
30.6.2012 Bolkov ZČHL
30.6.2012 Štěnovice Štěnovický kanec – hřiště u školy
14.7.2012 Horní Kamenice ZČHL
15.7.2012 Poděvousy ZČHL
21.7.2012 Štěnovický Borek ZČHL
22.7.2012 Krašovice ZČHL
28.7.2012 Horní Hradiště ZČHL
29.7.2012 Dolní Hradiště ZČHL
18.8.2012 Mokrouše 85 let SDH Mokrouše (ZČHL)
19.8.2012 Chrást ZČHL
25.8.2012 Bezděkov p.Třemšínem ZČHL
1.9.2012 Losiná 6. ročník soutěže v požárním útoku
22.9.2012 Lhůta O pohár starosty obce (16.ročník)
29.9.2012 Nezvěstice O pohár starosty obce
3.11.2012 Bolevec Poslední káď roku (15.ročník)-Mem.MP
Vyhodnocení sezóny 2012
Nezvěstice 5.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1. Nezvěstice A 65.32 1. 24.63 23.27 2. 3
2.Mokrouše 68.86 3. 24.13 22.33 1. 4
3. Štěnovický Borek 66.59 2. 29.80 25.71 5. 7
4. Útušice 69.65 4. 29.40 25.25 4. 8
5. Nezvěstice B 75.53 6. 25.01 N 3. 9
6. Šťáhlavy 77.28 7. 29.88 29.24 8. 15
7. Nezbavětice 74.37 5. N 40.43 11. 16
8. Šťáhlavice N 11. 28.48 30.06 6. 17
9. Želčany 83.89 10. 28.88 N 7. 17
10. Chválenice 78.43 9. 34.92 32.68 9. 18
11. Sedlec 78.33 8. 37.98 N 10. 18
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 67.79 1. 22.01 23.02 1. 2
2. Štěnovický Borek 73.99 2. 29.87 48.92 5. 7
3. Šťahlavice 92.79 6. 27.20 30.14 2. 8
4. Útušice 90.73 5. 28.56 28.72 3. 8
5.Mokrouše 85.98 4. 28.64 29.76 4. 8
6. Želčany 75.67 3. 31.78 33.39 6. 9
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
Nezbavětice 19.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 22.05 20.53
2. Štěnovický Borek 24.90 23.12
3. Nezvěstice B 23.29 23.26
4. Lhůta 25.62 24.70
5. Želčany 25.19 27.87
6. Šťáhlavice 26.71 28.47
7. Šťáhlavy 28.13 29.17
8. Nezbavětice 32.49 58.12
9. Losiná 45.81 38.47
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše - 27.06
2. Štěnovický Borek N 27.20
3. Šťáhlavice 29.03 28.60
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Lukavice 26.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Plumlov 17.05
2. Žernovice 17.76
3. Úherce 18.27
4. Vřeskovice 18.54
5. Dolní Hradiště 18.56
6. Bezděkov pod Třem. 18.87
7. Obora A 19.08
8. Chrást draci 19.28
9. Mokrouše 19.45
10. Brodeslavy 19.76
11. Krašovice 19.84
12. Štěnovický Borek 19.89
13. Robčice 20.02
14. Žákava 20.10
15. Hubenov A 20.13
16. Nekmíř 21.05
17. Louňová 21.71
18. Horní Lukavice 22.16
19. Hubenov B 23.02
20. Jaronice 24.88
21. Útušice 25.15
22. Bučí 34.30
23. Únětice, Poděvousy, Seč, Horní Kamenice, Bolkov, Dehtín N
3B, úzké hadice, sklopky
Seč 27.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Velké Hoštice 16.79
2. Stará Říše 16.84
3. Bezděkov pod Třem. 16.93
4. Výčapy 16.94
5. Únětice 17.01
6. Benetice 17.06
7. Plumlov 17.08
8. Nevcehle 17.17
9. Neplachovice 17.22
10. Trnava 17.37
11. Vřeskovice 17.43
12. Lavičky 17.54
13. Mladějov 17.56
14. Jinolice 17.61
15. Bašnice 17.72
16. Horní Lukavice 17.73
17. Žernovník 17.79
18. Bříšťany 17.81
19. Žernovice 17.90
20. Olšovec 17.97
21. Chrást draci 17.97
22. Úherce 18.04
23. Chrášťany 18.11
24. Drachkov 18.18
25. Kunčice 18.26
26. Hubenov A 18.29
27. Seč 18.61
28. Dolní Hradiště 18.68
29. Chářovice 18.72
30. Pasohlávky 18.80
31. Štěnovický Borek 18.83
32. Krašovice 18.85
33. Bolkov 18.87
34. Mokrouše 19.18
35. Malinec 19.23
36. Sychotín 19.43
37. Petrovice 19.55
38. Louňová 19.71
39. Horní Kamenice 19.77
40. Hubenov B 19.86
41. Obora 20.10
42. Žákava 20.21
43. Útušice 21.01
44. Jasenice 21.04
45. Sedlatice 24.41
46. Robčice, Dehtín, Jaronice, Maršovice, Horní Poříčí, Holoubkov, Brodeslavy N
3B, úzké hadice, sklopky
Nekmíř 2.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Chrást draci 18.1
2. Horní Lukavice 18.12
3. Vřeskovice 18.14
4. Mokrouše 18.39
5. Seč 18.57
6. Úherce 19.34
7. Štichovice 19.35
8. Dolní Hradiště 19.39
9. Žákava 19.51
10. Malinec 19.54
11. Brodeslavy 19.64
12. Louňová 19.73
13. Krašovice 19.74
14. Štěnovický Borek 19.84
15. Hubenov B 20.82
16. Obora B 21.33
17. Útušice 21.71
18. Chotíkov 22.78
19. Hubenov A 24.76
20. Bučí 28
21. Robčice, Nekmíř, Bolkov, Hadačka N
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 3.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.22
2. Bezděkov pod Třem. 17.42
3. Vřeskovice 17.99
4. Štichovice 18.56
5. Mokrouše 18.59
6. Poděvousy 18.95
7. Únětice 18.99
8. Chrást draci 19.14
9. Dolní Hradiště 19.47
10. Chotíkov 19.53
11. Štěnovický Borek 19.54
12. Louňová 19.59
13. Žákava 19.84
14. Seč 19.85
15. Nekmíř 19.95
16. Hubenov B 20.72
17. Krašovice 20.76
18. Horní Kamenice 21.13
19. Malinec 21.13
20. Útušice 21.41
21. Bolkov 24.66
22. Bučí, Brodeslavy, Hubenov A, Robčice, Úherce, Obora B N
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 16.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1. Kornatice B 25.35 20.17
2. Nezvěstice B 23.80 21.81
3. Kornatice A 23.30 -
4. Šťáhlavy A 25.57 31.26
5. Lhůta 26.55 -
6. Želčany 31.32 27.11
7. Nezbavětice 28.37 27.49
8. Šťáhlavice 28.44 -
9. Lipence 37.11 57.69
10. Šťáhlavy B 58.74 45.05
11.Mokrouše - -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 27.96 26.30
2. Šťáhlavice 30.30 29.75
3. Doubravka 54.72 33.48
4. Božkov 37.75 33.90
5. Šťáhlavy 41.87 35.06
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavice 23.6. Fenestra foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 25.54 20.53
2. Šťáhlavice B 25.08 25.79
3. Neuměř B 28.65 24.17
4. Lhůta 28.53 25.53
5. Šťáhlavy 32.28 25.83
6. Želčany 27.96 31.11
7. Hubenov B 36.01 23.23
8. Kobylí 37.90 29.90
9. Nezvěstice B 31.35 37.02
10. Nezbavětice 40.81 33.43
11. Nezvěstice A 41.11 34.90
12. Šťáhlavice A 54.37 48.13
13. Neuměř A 30.19 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 28.43 27.37
2.Mokrouše 64.32 25.47
2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Šťáhlavice 23.6. SDH Šťáhlavice foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Nezvěstice A 20.92
2. Hubenov B 21.24
3. Neuměř B 21.71
4. Želčany 24.12
5. Šťáhlavice A 24.44
6. Neuměř B 25.10
7. Nezvěstice B 25.19
8. Šťáhlavice B 26.68
9. Nezbavětice 26.89
10. Kobylí 33.74
11. Šťáhlavy 37.01
12. Lhůta 40.96
13.Mokrouše 41.71
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice -
2B, úzké hadice, sklopky, losování postů (kromě strojníka)
Bolkov 30.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 17.83
2. Horní Kamenice 17.99
3. Mokrouše 18.12
4. Chrást 18.48
5. Horní Lukavice 18.5
6. Únětice MIMO SOUTĚŽ 18.53
7. Žákava 18.88
8. Kamenná KALENICE 18.94
9. Štichovice 19.13
10. Úherce 19.29
11. Brodeslavy 19.4
12. Krašovice 19.77
13. Dolní Hradiště 19.87
14. Štěnovický Borek 20.13
15. Hubenov B 20.18
16. Louňová 20.29
17. Obora 20.4
18. Bolkov 21.01
19. Vřeskovice 21.36
20. Seč 24.87
21. Útušice, Robčice, Poděvousy N
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovice 30.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok finále
1.Mokrouše 16.724 16.534
2. Útušice 17.405 16.814
3. Nezvěstice B 17.395 17.304
4. Štěnovický Borek 17.355 17.785
5. Hubenov B 17.064 -
6. Robčice A 17.675 -
7. Štěnovice 17.806
8. Robčice B 19.578
9. Libákovice 20.119
10. Lhůta 20.129
11. Želčany 20.580
12. Číčov 39.957
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1. Štěnovický Borek 21.921 19.318
2.Mokrouše 20.519 19.738
3. Útušice 21.381 24.475
4. Číčov 49.621 31.185
2B, široké hadice, sklopky, ženy: lepší čas, muži: lepší čas ve finále
Horní Kamenice 14.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.98
2. Vřeskovice 18.43
3. Dehtín 18.49
4. Brodeslavy 18.50
5. Bolkov 19.61
6. Strýčkovice 19.67
7. Horní Kamenice 20.02
8. Mokrouše 20.28
9. Seč 20.55
10. Poděvousy 21.12
11. Robčice 21.16
12. Obora B 22.62
13. Chrást draci 22.86
14. Žebnice 22.96
15. Krašovice 30.91
16. Hubenov B 31.53
17. Útušice, Louňová, Úherce, Dolní Hradiště, Štěnovický Borek, Žákava -
3B, úzké hadice, sklopky
Poděvousy 15.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.56
2. Vřeskovice 18.16
3. Dolní Hradiště 18.48
4. Mokrouše 18.56
5. Poděvousy 19.51
6. Štichovice 19.71
7. Horní Kamenice 19.86
8. Bolkov 20.02
9. Brodeslavy 20.03
10. Seč 20.30
11. Štěnovický Borek 20.31
12. Žákava 20.31
13. Obora B 20.31
14. Strýčkovice 20.37
15. Útušice 20.82
16. Louňová 20.93
17. Robčice 20.99
18. Chrást draci 21.58
19. Hubenov B 22.51
20. Dehtín 28.33
21. Křenovy, Žebnice, Úherce, Krašovice, Vnitřní Město B (mimo soutěž - 19.91), Vnitřní Město A (mimo soutěž - NP) -
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 21.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.16
2. Vřeskovice 17.18
3. Bezděkov pod Třem. 17.56
4. Chrást draci 17.63
5. Poděvousy 18.04
6. Úherce 18.06
7. Žákava 18.1
8. Mokrouše 18.46
9. Hejná 18.46
10. Štichovice 18.56
11. Krašovice 18.76
12. Bolkov 18.84
13. Brodeslavy A 19.01
14. Nekmíř 19.34
15. Hubenov A 19.41
16. Robčice 19.56
17. Obora B 19.74
18. Horní Kamenice 19.98
19. Seč 20.08
20. Štěnovický Borek 20.14
21. Únětice 20.16
22. Louňová 20.71
23. Chotíkov 21.04
24. Brodeslavy B 21.04
25. Lhůta 24.56
26. Útušice, Dolní Hradiště, Hubenov B,
Želčany, Strýčkovice, Šťáhlavy
N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17.44
2. Bučí 17.79
3. Mrtník 18.61
4. Únětice 19.81
5. Chlumčany 19.82
6. Štěnovický Borek 19.94
7. Poděvousy 19.98
8. Bezděkov pod Třem. 20.72
9. Hůrky 21.54
10. Útušice 25.16
11. Strýčkovice 25.51
12. Želčany N
13. Chotíkov N
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 22.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Poděvousy 17.97
2. Mokrouše 18.54
3. Vřeskovice 18.71
4. Hejná 18.72
5. Únětice 18.94
6. Úherce 19.05
7. Bolkov 19.08
8. Štěnovický Borek 19.14
9. Krašovice 19.28
10. Chrást draci 19.32
11. Brodeslavy A 19.33
12. Nekmíř 19.36
13. Chotíkov 19.67
14. Robčice 19.71
15. Louňová 19.9
16. Obora B 20.43
17. Bezděkov pod Třem. 20.49
18. Hubenov B 20.57
19. Brodeslavy B 21.08
20. Žákava 21.75
21. Štichovice 22.07
22. Seč 22.49
23. Hubenov A 24.23
24. Žebnice 28.19
25. Dolní Hradiště 31.7
26. Strýčkovice, Dehtín, Horní Kamenice, Horní Lukavice, Útušice N
3B, úzké hadice, sklopky
Horní Hradiště 28.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17.36
2. Vřeskovice 17.62
3. Horní Kamenice 17.89
4. Bezděkov pod Třem. 18.12
5. Žákava 18.17
6. Hubenov A 18.21
7. Obora B 18.36
8. Štichovice 18.37
9. Krašovice 18.37
10. Poděvousy 18.40
11. Štěnovický Borek 18.81
12. Žebnice 18.81
13. Chrást draci 18.92
14. Dolní Hradiště 19.07
15. Louňová 19.12
16. Seč 19.22
17. Robčice 19.24
18. Strýčkovice 19.74
19. Mokrouše 19.91
20. Úherce 20.29
21. Nekmíř 20.38
22. Bolkov 20.59
23. Hejná 20.98
24. Brodeslavy B 22.10
25. Horní Hradiště 23.21
26. Hadačka 24.10
27. Chotíkov, Brodeslavy A, Hubenov B N
3B, úzké hadice, sklopky
Dolní Hradiště 29.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.43
2. Horní Lukavice 17.49
3. Vřeskovice 17.91
4. Horní Kamenice 18.06
5. Poděvousy 18.15
6. Hubenov B 18.39
7. Mokrouše 18.88
8. Štěnovický Borek 19.23
9. Brodeslavy A 19.29
10. Strýčkovice 19.33
11. Robčice 19.55
12. Úherce 19.55
13. Bolkov 19.70
14. Žákava 20.31
15. Nekmíř 20.56
16. Louňová 20.92
17. Krašovice 21.09
18. Seč 21.15
19. Obora B 21.24
20. Štichovice 21.28
21. Chrást draci 24.99
22. Dolní Hradiště 29.37
23. Hadačka A 41.25
24. Žebnice, Hadačka B,Bezděkov pod Třem., Útušice, Brodeslavy B, Hejná, Hubenov A N
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 18.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Bezděkov pod Třem. 17.72
2. Horní Lukavice 17.76
3. Horní Kamenice 17.81
4. Žákava 18.32
5. Hubenov A 18.50
6. Mokrouše 18.58
7. Štichovice 18.63
8. Dehtín 18.68
9. Robčice 19.29
10. Obora B 19.41
11. Louňová 19.43
12. Hubenov B 19.49
13. Úherce 19.50
14. Krašovice 19.54
15. Seč 19.57
16. Štěnovický Borek 19.77
17. Chotíkov 19.93
18. Dolní Hradiště 21.33
19. Brodeslavy A 21.79
20. Poděvousy 22.12
21. Nezvěstice 22.24
22. Sloup 23.20
23. Lhůta 23.87
24. Nezbavětice 27.94
25. Chrást 39.93
26. Želčany 28.11
27. Tymákov, Brodeslavy B, Božkov, Vřeskovice, Žebnice, Horní Kamenice repre, Bolkov, Útušice N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17.30
2. Bučí 18.74
3. Únětice 18.91
4. Chotíkov 20.54
5. Bezděkov pod Třem. 20.76
6. Mokrouše 22.29
7. Chlumčany 25.33
8. Sloup 27.11
9. Mrtník 28.73
10. Želčany 41.18
11. Poděvousy, Útušice, Božkov N
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Chrást 19.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 16.95
2. Horní Lukavice 17.41
3. Horní Kamenice 17.77
4. Dehtín 18.00
5. Mokrouše 18.31
6. Poděvousy 18.33
7. Sloup 18.56
8. Louňová 18.61
9. Štěnovický Borek 18.75
10. Hubenov A 18.92
11. Bolkov 18.97
12. Dolní Hradiště 19.1
13. Štichovice 19.23
14. Krašovice 19.62
15. Chrást draci 19.95
16. Žákava 20.16
17. Úherce 20.18
18. Robčice 20.64
19. Obora B 20.75
20. Strýčkovice 20.93
21. Útušice 21.87
22. Chotíkov 22.73
23. Brodeslavy A 23.12
24. Nezvěstice 29.28
25. Žebnice, Bezděkov pod Třem. B, Kotenčice, Brodeslavy B, Vřeskovice, Hejná, Hubenov B N
3B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třemšínem 25.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.76
2. Poděvousy 18.69
3. Hejná 18.89
4. Dolní Hradiště 18.94
5. Mokrouše 19.22
6. Bezděkov pod Třem. 19.41
7. Bolkov 19.62
8. Žákava 19.68
9. Horní Lukavice 19.78
10. Strýčkovice 20.03
11. Úherce 20.2
12. Štichovice 20.32
13. Útušice 20.68
14. Louňová 20.92
15. Brodeslavy A 20.94
16. Žebnice 21.35
17. Chrást 21.49
18. Buková 22.99
19. Hubenov A 24.86
20. Robčice 27.45
21. Kotenčice 27.51
22. Horní Kamenice, Brodeslavy B, Obora B, Seč, Štěnovický Borek, Vřeskovice N
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 1.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1.Mokrouše 22.21 22.76 45.04
2. Chlum 23.75 30.67 54.43
3. Nezvěstice B 26.98 29.49 56.47
4. Tymákov 29.61 29.06 58.67
5. Želčany 31.81 29.80 61.61
6. Nezbavětice 30.81 33.64 64.45
7. Šťáhlavice 33.97 32.58 66.55
8. Šťáhlavy 50.73 30.42 81.15
9. Losiná 40.73 40.86 81.59
10. Útušice 27.23 56.77 84.00
11. Štěnovický Borek 120 23.60 143.60
12. Robčice 120 28.49 148.49
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 31.10 29.21 60.31
2. Štěnovický Borek 35.79 30.25 66.04
3. Želčany 36.81 29.87 66.68
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, součet časů
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Lhůta 22.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1.Mokrouše 25.89 28.63
2. Nezvěstice B 28.00 27.33
3. Štěnovický Borek 28.92 28.72
4. Robčice 31.80 30.32
5. Lhůta 30.49 30.92
6. Tymákov 32.54 32.48
7. Nezbavětice 39.10 32.94
8. Želčany 41.22 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 23.97 23.69
2.Mokrouše 31.07 27.40
3. Štěnovický Borek28.12 36.55
4. Želčany 39.25 36.67
muži: 3B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Nezvěstice 29.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Únětice 18.06 14.92 32.98
2. Bezděkov pod Třem.17.48 15.85 33.33
3.Mokrouše 17.92 16.42 34.34
4. Kornatice 18.70 16.56 35.26
5. Bolkov 19.16 16.48 35.64
6. Jablonná 19.15 17.44 36.59
7. Žebnice 19.25
8. Letiny 19.32
9. Nezvěstice A 19.67
10. Útušice 19.98
11. Štěnovický Borek 20.84
12. Nezvěstice B 22.45
13. Šťítov 23.77
14. Žákava 24.11
15. Želčany 24.66
16. Lhůta 25.19
17. Tymákov 25.56
18. Šťáhlavy 25.88
19. Starý Rožmitál 26.24
20. Borovno 30.98
21. číčov 31.56
22. Šťáhlavice -
23. Chrást -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 16.90 16.75 33.65
2. Štěnovický Borek19.13 18.61 37.74
3.Mokrouše 20.72 24.75 45.47
4. Útušice 21.35
5. Želčany 28.15
6. Žákava 28.27
7. Šťáhlavice -
8. Únětice -
muži: základní kolo 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Poslední káď 3.11.foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.Mokrouše 21.69 21.08 42.77
2. Chotíkov 21.85 22.78 44.63
3. Úněšov 22.11 24.95 47.06
4. Křečov 23.49 24.67 48.16
5. Střeziměř 22.23 30.60 52.83
6. Kostelec 24.23 120.00 144.23
7. Robčice 24.62
8. Štěnovický Borek 24.86
9. Žebnice 24.91
10. Neznasovy 25.15
11. Bystřice nad Úhlovou25.76
12. Obora 28.40
13. Bolevec 29.86
14. Sedliště 37.19
15. Zruč 39.07
16. Tlučná 47.40
17. Doubravka 56.40
18. Chomutov 72.01
19. Litice, Božkkov -
2B, 4 krátké savice, široké hadice, el. sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2012
Muži Ženy
Soutěže
1. 6x 1. 2x
2. 2x 2. 3x
3. 2x 3. 1x
4. 2x 5. 1x
5. 3x 6. 1x
6. 1x
7. 1x
8. 2x
9. 1x
11. 1x
13. 1x
19. 1x
34. 1x
Ligy
ZČHL 4. ZČHL 16.
9. okrsek 1. 9. okrsek 1.
24 soutěží + 2 ligy 8 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 24 soutěží!