www.mokrouše.cz
Home > sport > sezóna 13
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2013
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Rekordy
Datum Místo soutěže Název
4.5.2013 Nezvěstice Okrsková soutěž v požárním sportu
18.5.2013 Nezbavětice O pohár starosty obce (6.ročník)
18.5.2013 Horní Lukavice ZČHL
19.5.2013 Seč ZČHL
1.6.2013 Nekmíř ZČHL
2.6.2013 Bučí ZČHL
15.6.2013 Štichovice ZČHL
16.6.2013 Krašovice ZČHL
22.6.2013 Šťáhlavice 14. ročník soutěže o pohár Fenestry
29.6.2013 Štěnovice Soutěž v PÚ o Štěnovického kance
29.6.2013 Bolkov ZČHL
30.6.2013 Mochtín ZČHL
5.7.2013 Chválenice 6. ročník Memoriálu M. Šebka a V. Havlíčka
13.7.2013 Štěnovický Borek ZČHL
3.8.2013 Horní Hradiště ZČHL
4.8.2013 Poděvousy ZČHL
17.8.2013 Mokrouše ZČHL
18.8.2013 Chrást ZČHL
7.9.2013 Bezděkov pod Třem. ZČHL
8.9.2013 Losiná VII. ročník soutěže HD v požárním útoku
14.9.2013 Šťáhlavy 18. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
21.9.2013 Lhůta 18. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
28.9.2013 Nezvěstice 12. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
2.11.2013 Poslední káď Memoriál Míly Pytlíka
Vyhodnocení sezóny 2013
Nezvěstice 4.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1. Štěnovický Borek 65.91 2. 26.58 23.36 1. 3
2. Nezvěstice A 65.70 1. 24.68 24.10 3. 4
3.Mokrouše 67.64 3. 25.12 23.52 2. 5
4. Nezvěstice B 71.01 4. 25.15 26.09 4. 8
5. Lhůta 74.40 5. N 28.86 5. 10
6. Želčany 80.70 7. 29.49 30.54 6. 13
7. Šťáhlavice 78.03 6. 30.19 N 7. 13
8. Chválenice 82.59 8. 30.65 N 8. 16
9. Šťáhlavy 89.74 9. 47.98 N 11. 20
10. Sedlec N 12. 34.82 N 9. 21
11. Nezbavětice N 12. 46.73 N 10. 22
12. Starý Plzenec 102.80 10. 63.44 N 12. 22
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 72.38 / 67.72 1. 22.52 22.72 1. 2
2.Mokrouše 83.15 3. 25.66 25.12 2. 5
3. Štěnovický Borek 72.51 / 84.44 2. N 26.05 3. 5
4. Šťahlavice 88.32 5. 33.65 28.87 4. 9
5. Želčany 83.40 4. 36.81 N 5. 9
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
Nezbavětice 18.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1. Nezvěstice B 19.30 22.99
2. Nezbavětice 33.85 26.57
3. Želčany 32.92 27.87
4. Šťáhlavice 28.44 28.77
5. Chválenice 42.48 29.35
6. Tymákov 29.41 30.01
7. Nebílovy 37.18 30.74
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 32.57 44.21
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Lukavice 18.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17.96
2. Dehtín 18.06
3. Mokrouše 18.24
4. Hubenov A 18.67
5. Kalenice 19.06
6. Hejná Sport 19.07
7. Louňová 19.18
8. Horní Lukavice 19.98
9. Bolkov 19.99
10. Štěnovický Borek 20.29
11. Robčice 20.43
12. Žákava 20.53
13. Hubenov B 20.56
14. Nekmíř 20.58
15. Vřeskovice 21.01
16. Útušice 21.13
17. Chrást 21.19
18. Štichovice 22.58
19. Poděvousy 23.8
20. Seč 23.87
21. Brodeslavy 24.58
22. Krašovice 41.35
23. Dolní Hradiště, Horní Kamenice, Úherce, Obora N
3B, úzké hadice, sklopky
Seč 19.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Trnava 16.58
2. Sychotín 17.14
3. Lavičky 17.31
4. Pasohlávky 17.34
5. Únětice 17.36
6. Bezděkov pod Třem. 17.51
7. Olšovec 17.56
8. Nevcehle 17.58
9. Špičky 17.70
10. Stará Říše 17.72
11. Velké Hoštice 17.73
12. Vřeskovice 17.92
13. Kunčice B 17.95
14. Jinolice 18.01
15. Starý Lískovec Sport18.03
16. Dehtín 18.11
17. Velichovky 18.17
18. Horní Kamenice 18.29
19. Kalenice 18.41
20. Mokrouše 18.72
21. Žákava 18.74
22. Výčapy 18.93
23. Štěnovický Borek 18.94
24. Petrovice 19.02
25. Horní Lukavice 19.11
26. Útušice 19.25
27. Bolkov 19.25
28. Radětice 19.31
29. Louňová 19.36
30. Libuň 19.50
31. Seč 19.81
32. Robčice 20.09
33. Chrášťany 20.11
34. Krašovice 20.21
35. Poděvousy 20.23
36. Hubenov A 20.73
37. Dolní Hradiště 21.53
38. Hubenov B 22.37
39. Plumlov 22.4
40. Nekmíř, Žernovník, Štichovice, Chrást DRACI, Úherce, Obora, SDH Jankov, Hejná Sport, Brodeslavy, Chářovice, Horní Poříčí N
3B, úzké hadice, sklopky
Nekmíř 1.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Dehtín 18,16
2. Únětice 18,45
3. Mokrouše 18,76
4. Chrást DRACI 18,90
5. Horní Lukavice 19,02
6. Hubenov A 19,21
7. Vřeskovice 19,59
8. Hubenov B 19,93
9. Obora 20,23
10. Dolní Hradiště 20,26
11. Brodeslavy 20,32
12. Žákava 20,48
13. Úherce 20,52
14. Štichovice 20,73
15. Louňová 21,02
16. Bolkov 21,18
17. Poděvousy 21,33
18. Útušice 21,89
19. Křečov 22,61
20. Seč 22,69
21. Horní Kamenice 27,59
22. Hejná 35,35
23. Nekmíř, Krašovice, Žebnice, Robčice N
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 2.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 18,14
2. Vřeskovice 18,48
3. Horní Lukavice 18,56
4. Štichovice 19,19
5. Dolní Hradiště 19,40
6. Dehtín 19,66
7. Bolkov 20,08
8. Žebnice 20,20
9. Poděvousy 20,40
10. Krašovice 20,42
11. Hubenov A 20,93
12. Žákava 21,16
13. Bučí 21,88
14. Horní Kamenice 21,91
15. Mokrouše 22,00
16. Hubenov B 22,68
17. Seč 24,05
18. Brodeslavy 25,94
19. Chrást 40,62
20. Hejná, Úherce, Štěnovický Borek, Útušice, Strýčkovice, Louňová N
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 15.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Bezděkov pod Třem. 16,49
2. Horní Lukavice 16,87
3. Dehtín 17,62
4. Vřeskovice 17,77
5. Bolkov 18,16
6. Brodeslavy 18,20
7. Poděvousy 18,35
8. Chrást DRACI 18,42
9. Louňová 18,71
10. Krašovice 19,02
11. Žákava 19,08
12. Horní Kamenice 19,62
13. Hubenov A 19,96
14. Štěnovický Borek 19,98
15. Mokrouše 20,90
16. Útušice 21,30
17. Štichovice 23,13
18. Žebnice 23,45
19. Úherce, Hubenov B, Únětice N
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 16.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Horní Lukavice 17,14
2. Únětice 17,59
3. Vřeskovice 17,74
4. Horní Kamenice 17,83
5. Mokrouše 18,28
6. Úherce 18,40
7. Poděvousy 18,66
8. Bolkov 18,95
9. Robčice 19,18
10. Žákava 19,20
11. Štěnovický Borek 19,42
12. Štichovice 19,51
13. Brodeslavy 19,70
14. Chlum 19,74
15. Dehtín 19,87
16. Žebnice 19,90
17. Krašovice 20,42
18. Dolní Hradiště 20,58
19. Hubenov A 22,08
20. Louňová 22,13
21. Útušice, Nekmíř, Chrást DRACI, Kameňáci N
3B, úzké hadice, sklopky
Štáhlavice 22.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1.Mokrouše 21.33 20.97 42.30
2. Nezvěstice B 23.89 24.61 48.50
3. Štáhlavy 26.56 26.16 52.72
4. Šťáhlavice A 27.98 26.72 54.70
5. Šťáhlavice B 27.42 27.73 55.15
6. Želčany 31.75 26.32 58.07
7. Nové Mitrovice 32.83 31.99 64.82
8. Nezbavětice 34.42 34.76 69.19
9. Nebílovy 43.78 29.11 72.89
10. Tymákov 37.63 44.04 81.67
11. Kobylí 31.40 - 151.40
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice A 33.09 27.94 61.04
2. Šťáhlavice B 31.20 - 151.20
2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Štěnovice 29.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok
1. Robčice A 17.275 16.333
2.Mokrouše 18.657 17.436
3. Robčice B 18.156 18.747
4. Tymákov 21.581 20.018
5. Nezvěstice B 18.106 23.164
6. Útušice 17.045 -
7. Štěnovice 21.631
8. Želčany 21.822
9. Nebílovy 23.820
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Štěnovický Borek 33.818 19.007
2.Mokrouše 22.111 21.110
3. Útušice 34.890 23.173
2B, široké hadice, sklopky, muži: finalé od nuly, ženy: lepší čas
Bolkov 29.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Dehtín 18,19
2.  Horní Lukavice 18,20
3.  Mokrouše 18,23
4.  Úherce 18,76
5.  Horní Kamenice 18,85
6.  Poděvousy 19,55
7.  Žákava 19,62
8.  Hejná Sport 19,88
9.  Štěnovický Borek 20,56
10.  Chrást DRACI 21,23
11.  Vřeskovice 22,38
12.  Bolkov 24,70
13.  Obora 24,78
14.  Louňová 25,72
15.  Štichovice 25,97
16.  Krašovice 27,41
17.  Chlum, Útušice, Robčice, Hubenov A, Brodeslavy N
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 30.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Poděvousy 17,88
2.  Hejná Sport 18,14
3.  Mokrouše 18,15
4.  Dehtín 18,15
5.  Úherce 18,37
6.  Žákava 18,49
7.  Bolkov 18,51
8.  Horní Lukavice 18,88
9.  Hubenov A 18,98
10.  Únětice 19,53
11.  Obora 19,58
12.  Krašovice 19,83
13.  Štěnovický Borek 19,91
14.  Útušice 20,08
15.  Chrást DRACI 20,52
16.  Robčice 20,63
17.  Štichovice 20,68
18.  Horní Kamenice 21,02
19.  Chotíkov 22,12
20.  Nýrsko 23,77
21.  Brodeslavy, Louňová, Vřeskovice N
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 5.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok o putovní pohár
1. Štěnovický Borek 20.49 20.87
2. Nezvěstice B 23.45 23.80
3. Tymákov 23.93 25.69
4.Mokrouše 25.48 21.02
5. Chválenice A 26.54
6. Želčany 28.21
7. Nebílovy 29.66
8. Šťáhlavice 30.92
9. Chválenice B 31.42
10. Nezbavětice 51.79
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 22.49 23.95
2. Štěnovický Borek 23.46 32.54
3.Mokrouše 26.45
4. Šťáhlavice 27.70
2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Štěnovický Borek 13.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17,42
2. Vřeskovice 17,54
3. Dehtín 17,61
4. Úherce 17,76
5. Mokrouše 18,23
6. Bolkov 18,37
7. Chrást DRACI 18,38
8. Horní Lukavice 18,38
9. Chotíkov 18,70
10. Štichovice 18,74
11. Seč 18,84
12. Štěnovický Borek 19,03
13. Žákava 19,34
14. Útušice 19,69
15. Hubenov B 19,75
16. Obora 20,39
17. Hubenov A 21,96
18. Hejná Sport 22,88
19. Nezvěstice B -mimo soutěž 21,56
19. Horní Kamenice, Brodeslavy, Robčice,
Louňová, Poděvousy, Želčany
N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 16,66
2. Únětice 19,11
3. Chotíkov 19,44
4. Štěnovický Borek 19,72
5. Hůrky 19,91
6. Útušice 20,25
7. Poděvousy Angels 20,92
8. Chlumčany 22,17
9. Bučí 23,84
10. Mrtník 23,93
11. Bezděkov pod Třem. 26,63
12. Mokrouše -mimo soutěž 20,35
12. Doubravka, Poděvousy Devils N
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Horní Hradiště 3.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Horní Kamenice 17,16
2.  Vřeskovice 17,53
3.  Únětice 17,64
4.  Horní Lukavice 17,67
5.  Dehtín 17,90
6.  Bezděkov pod Třem. 18,22
7.  Mokrouše 18,24
8.  Bolkov 18,27
9.  Chrást DRACI 18,58
10.  Poděvousy 18,66
11.  Žákava 19,01
12.  Robčice 19,16
13.  Obora 19,45
14.  Seč 19,45
15.  Dolní Hradiště 19,58
16.  Krašovice 21,42
17.  Nevřeň 21,69
18.  Štěnovický Borek 22,02
19.  Štichovice 22,86
20.  Hubenov B 23,04
21.  Brodeslavy 26,19
22.  Žebnice, Hubenov A, Útušice,  Úherce N
3B, úzké hadice, sklopky
Poděvousy 4.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Únětice 16,94
2.  Horní Lukavice 17,42
3.  Dehtín 17,64
4.  Seč 17,81
5.  Radětice 18,26
6.  Vřeskovice 18,68
7.  Obora 19,18
8.  Poděvousy 19,25
9.  Žákava 19,30
10.  Chrást DRACI 19,42
11.  Štěnovický Borek 19,55
12.  Bolkov 19,67
13.  Nevřeň 20,20
14.  Robčice 20,27
15.  Krašovice 20,37
16.  Mokrouše 20,57
17.  Štichovice 20,60
18.  Louňová 21,44
19.  Chlum 32,47
20.  Krchleby, Horní Kamenice, Bezděkov pod Třem., Honezovice, Chotíkov, Úherce, Brodeslavy, 
Dolní Hradiště, Hubenov A, Vnitřní Město, Žebnice, Útušice, Křenovy, Hubenov B
N
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 17.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Mokrouše 17.68
2. Úherce 18.02
3. Horní Kamenice 18.08
4. Vřeskovice 18.33
5. Horní Lukavice 18.52
6. Bolkov 18.59
7. Krašovice 19.34
8. Seč 19.53
9. Louňová 19.63
10. Brodeslavy 19.71
11. Robčice 19.83
12. Hejná Sport 20.27
13. Štěnovický Borek 21.02
14. Obora 21.23
15. Únětice 21.32
16. Štichovice 21.82
17. Poděvousy 22.94
18. Želčany 25.19
19. Tymákov 25.48
20. Dolní Hradiště 26.60
21. Dehtín 27.20
22. Nezvěstice B (19.98), Chrást DRACI, Žebnice N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17,26
2. Poděvousy Devils 18,55
3. Štěnovický Borek 19,37
4. Mokrouše 19,98
5. Chlumčany 20,21
6. Dehtín 20,62
7. Chotíkov 20,86
8. Strýčkovice 21,71
9. Poděvousy Angels 22,57
10. Bezděkov pod Třem. 22,76
11. Únětice 24,63
12. Mrtník 30,22
13. Bučí N
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Chrást 18.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Únětice 17,07
2. Horní Lukavice 17,61
3. Dehtín 18,16
4. Vřeskovice 18,23
5. Mokrouše 18,65
6. Bolkov 18,66
7. Žákava 18,82
8. Dolní Hradiště 18,90
9. Štichovice 18,94
10. Poděvousy 19,12
11. Seč 19,25
12. Žebnice 19,35
13. Třebsko 19,45
14. Hubenov B 20,27
15. Krašovice 20,65
16. Robčice 20,68
17. Hejná Sport 21,06
18. Úherce 21,51
19. Štěnovický Borek 21,81
20. Chrást DRACI 37,49
21. Brodeslavy, Horní Kamenice, Obora, Starosedlský Hrádek N
3B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třemšínem 7.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Dehtín 17,45
2.  Bezděkov pod Třem. 17,47
3.  Únětice 18,09
4.  Horní Kamenice 18,35
5.  Horní Lukavice 18,49
6.  Žebnice 18,76
7.  Poděvousy 19,00
8.  Louňová 20,12
9.  Úherce 20,37
10.  Brodeslavy 20,51
11.  Štichovice 20,66
12.  Třebsko 20,67
13.  Žákava 20,86
14.  Dolní Hradiště 21,71
15.  Hubenov A 21,95
16.  Bolkov 22,28
17.  Nevřeň 22,46
18.  Útušice 23,82
19.  Robčice 29,68
20.  Chrást DRACI 32,24
21.  Hubenov B, Obora, Vřeskovice, Štěnovický Borek, Mokrouše N
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 8.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Štěnovický Borek 20,20
2.  Mokrouše 20,32
3.  Robčice 22,15
4.  Nezvěstice B 22,73
5.  Letiny 22,87
6.  Libákovice 23,05
7.  Lhůta 23,22
8.  Tymákov 23,36
9.  Želčany 24,26
10.  Šťáhlavice 24,90
11.  Nebílovy 26,78
12.  Nezbavětice 28,65
13.  Losiná 29,14
14.  Chlum 35,13
15.  Bolevec 37,53
16.  Újezd 45,26
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mokrouše 25,84
2. Štěnovický Borek 29,11
3. Šťáhlavice 29,72
4. Chlum 31,09
5. Újezd 35,29
6. Doubravka 37,08
7. Tymákov 38,63
2B, široké hadice, nástřik
Šťáhlavy 14.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Kornatice 20.51 19.78
2.  Mokrouše 20.29 21.05
3.  Nezvěstice B 20.74 22.32
4.  Štěnovický Borek 20.91 21.76
5.  Tymákov 23.29 24.35
6.  Šťáhlavy 27.13 26.20
7.  Želčany 32.27 27.80
8.  Nezbavětice 29.94 28.80
9.  Nebílovy 35.07 29.40
10.  Božkov 31.49 35.70
11.  Šťáhlavice - 31.66
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mokrouše 34.48 27.10
2. Šťáhlavice 29.91 36.89
3. Tymákov 35.33 33.04
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Lhůta 21.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Mokrouše 27.08 24.14
2.  Lhůta 28.45 28.03
3.  Štěnovický Borek 30.19 28.24
4.  Nezvěstice B 35.53 31.58
5.  Tymákov 32.23 31.92
6.  Želčany 46.61 32.55
7.  Šťáhlavice 60.29 36.10
8.  Nezbavětice 40.57 40.14
Družstva žen
1. Štěnovický Borek 29.91 25.97
2. Mokrouše 33.17 26.96
3. Šťáhlavice 30.83 30.02
4. Tymákov 37.42 -
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Nezvěstice 28.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Únětice 16.57 14.58
2.  Bolkov 17.59 15.58
3.  Žebnice 18.46 15.81
4.  Louňová 19.75 16.68
5.  Žákava 19.97 16.66
6.  Nezvěstice A 20.04 23.81
7.  Šťítary 30.34
8.  Letiny 21.12
9.  Nezvěstice B 21.92
10.  Tymákov 23.01
11.  Želčany 24.37
12.  Šťáhlavice 24.71
13.  Nezbavětice 26.22
14.  Úherce 26.98
15.  Štěnovický Borek 28.86
16.  Mokrouše, Lhůta -
Družstva žen
1. Chlum 19.56 18.06
2. Chválenice 20.28 17.43
3. Mokrouše 21.71 20.10
4. Žákava 22.80
5. Šťáhlavice B 24.92
6. Šťáhlavice A 27.05
7. Tymákov 35.44
8. Štěnovický Borek -
muži: základní kolo 3B, finále 2B, úzké hadice, sklopky, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Poslední káď 2.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1.  Mokrouše 20.82 19.88 40.70
2.  Křečov 20.79 20.71 41.50
3.  Neznašovy 23.01 21.80 44.84
4.  Žebnice 23.12 21.78 44.90
5.  Robčice 21.41 23.65 45.14
6.  Bystřice na Úhl. 2 22.11 25.57 47.68
7.  Úněšov 23.58
8.  Bezděkov 23.64
9.  Bystřice na Úhl. 1 23.65
10.  Příšov 24.13
11.  Chotíkov 24.16
12.  Kostelec 24.78
13.  Doubravka 28.13
14.  Hradišská Lhotka 30.04
15.  Zruč 31.43
16.  Obora 32.64
13.  Tlučná 35.36
14.  Bolevec 36.93
15.  Brodeslavy 39.95
16.  Malesice 45.80
15.  Litice 54.56
16.  Červený Hrádek 58.28
muži: 2B, široké hadice, sklopky, součet
Vyhodnocení sezóny 2013
Muži Ženy
Soutěže
1. 4x 1. 2x
2. 3x 2. 3x
3. 5x 3. 2x
4. 1x 4. 1x
5. 3x 12. 1x
7. 1x
15. 2x
16. 2x
20. 1x
21. 1x
Ligy
ZČHL 5. ZČHL 15.
9. okrsek 2. 9. okrsek 1.
23 soutěží + 2 ligy 9 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 23 soutěží!