www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2014
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2014
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název
10.5.2014 Želčany Soutěž k 85.výročí založení sboru
17.5.2014 Nezbavětice O pohár starosty obce (8.ročník)
24.5.2014 Horní Lukavice ZČHL
14.6.2014 Štichovice ZČHL
15.6.2014 Bučí ZČHL
21.6.2014 Bolkov ZČHL
21.6.2014 Šťáhlavice O pohár Fenestry
5.7.2014 Brodeslavy ZČHL
6.7.2014 Úherce ZČHL
12.7.2014 Nezvěstice Okrsková soutěž
2.8.2014 Horní Hradiště ZČHL
9.8.2014 Štěnovický Borek ZČHL
10.8.2014 Chrást ZČHL
16.8.2014 Mokrouše ZČHL
23.8.2014 Tymákov Soutěž k 120.výr. zal. sboru
6.9.2014 Únětice ZČHL
7.9.2014 Bezděkov pod Třem. ZČHL
7.9.2014 Losiná Soutěž v požárním útoku
13.9.2014 Šťáhlavy O pohár starosty obce (19.ročník)
20.9.2014 Lhůta O pohár starosty obce (19.ročník)
27.9.2014 Nezvěstice O pohár starosty obce
1.11.2014 Poslední káď Memoriál Míly Pytlíka
Vyhodnocení sezóny 2014
Želčany 10.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok pořadí součet
1.Mokrouše 70.27 1. 21.12 1. 2
2. Nezvěstice 80.75 5. 22.41 3. 8
3. Želčany 78.91 3. 23.19 5. 8
4. Šťáhlavy 80.46 4. 24.29 7. 11
5. Nezbavětice 78.39 2. 27.49 9. 11
6. Nebílovy 84.73 10. 21.31 2. 12
7. Útušice 82.46 9. 22.98 4. 13
8. Tymákov 81.69 8. 23.22 6. 14
9. Lhůta 81.38 7. 24.58 8. 15
10. Šťáhlavice 80.92 6. - 10. 16
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 84.30 2. 21.30 1. 3
2. Želčany 77.06 1. 22.59 3. 4
3. Šťáhlavice 91.03 3. 22.55 2. 5
muži: 3B, široké hadice, sklopky, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, součet pořadí
štafeta: 6x60m: okno, lávka, překážka, roura, hasičák, hadice
Nezbavětice 17.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 20.24 20.85
2. Nezvěstice 29.80 21.90
3. Lhůta 22.61 24.49
4. Útušice 39.02 23.95
5. Nezbavětice 25.35 36.74
6. Želčany 36.54 25.61
7. Chválenice 25.80 28.74
8. Nebílovy 26.93 29.22
9. Šťáhlavice 28.93 30.18
10. Tymákov 32.55 37.11
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 27.76 25.24
2. Šťáhlavice 28.38 29.84
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Lukavice 24.5. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Kalenice 17,13
2. Chrást Draci 18,38
3. Mokrouše 18,51
4. Horní Kamenice 19,23
5. Brodeslavy 19,23
6. Horní Lukavice 19,29
7. Robčice 19,89
8. Obora 20,07
9. Nevřeň 20,59
10. Dehtín 22,00
11. Zálesí 23,91
12. Hubenov B 23,96
13. Krašovice 28,54
14. Žebnice 42,33
15. Žákava, Kornatice, Bolkov, Vřeskovice, Štichovice, Štěnovický Borek, Úherce, Únětice, Seč, Poděvousy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 14.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,49
2.  Dehtín 17,29
3.  Chrást Draci 17,53
4.  Bolkov 17,6
5.  Poděvousy 17,6
6.  Žebnice 17,67
7.  Horní Lukavice 17,77
8.  Vřeskovice 17,79
9.  Mokrouše 18,01
10.  Horní Kamenice 18,13
11.  Obora 18,41
12.  Štichovice 18,6
13.  Seč 18,68
14.  Kornatice 18,84
15.  Zálesí 18,87
16.  Žákava 18,87
17.  Brodeslavy 20,22
18.  Hubenov B 20,44
19.  Krašovice 20,62
20.  Křečov 33,8
21.  Robčice,  Úherce, Štěnovický Borek, Dolní Hradiště, Nevřeň, Božkov, Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 15.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chrást Draci 17,36
2.  Horní Kamenice 17,59
3.  Horní Lukavice 17,61
4.  Žebnice 17,86
5.  Poděvousy 18,07
6.  Dehtín 18,08
7.  Bolkov 18,3
8.  Vřeskovice 18,39
9.  Mokrouše 18,62
10.  Brodeslavy 18,89
11.  Štěnovický Borek 19,35
12.  Seč 19,42
13.  Krašovice 19,58
14.  Kornatice 19,66
15.  Chotíkov 19,7
16.  Štichovice 19,74
17.  Nevřeň 19,76
18.  Robčice 19,85
19.  Hubenov B 19,86
20.  Útušice 21,41
21.  Únětice 25,4
22.  Žákava 29,48
23.  Zálesí 30,49
24.  Obora 41,14
25.   Řemešín, Úherce, Bučí, Dolní Hradiště NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bolkov 21.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Vřeskovice 17,82
2. Horní Lukavice 17,85
3. Únětice 18,16
4. Bolkov 18,66
5. Chrást Draci 18,67
6. Mokrouše 18,93
7. Žebnice 19,11
8. Poděvousy 19,17
9. Štichovice 19,41
10. Žákava 19,53
11. Seč 19,86
12. Štěnovický Borek 19,98
13. Božkov 22,71
14. Brodeslavy 23,65
15. Chotíkov 31,29
16. Robčice NP
17. Horní Kamenice NP
18. Dehtín NP
19. Dolní Hradiště NP
20. Nevřeň NP
21. Úherce NP
22. Žebnice dorost NP
23. Kornatice NP
24. Zálesí NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štáhlavice 21.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. útok II. útok součet
1. Nezvěstice 22.31 21.19 43.51
2. Lhůta 21.98 21.98 43.97
3. Želčany 24.61 23.48 48.08
4. Chlum 26.76 25.23 51.99
5. Útušice 26.53 26.97 53.51
6. Tymákov 34.27 22.62 56.90
7. Chválenice 29.41 27.74 57.16
8. Šťáhlavice A 33.52 26.64 60.17
9. Nevid 35.92 25.16 61.09
10. Šťáhlavice B 40.86 26.46 67.33
11. Nezbavětice 34.87 32.53 67.40
12. Šťáhlavy 32.04 46.15 79.35
13. Nebílovy 47.01 32.34 79.35
14. Sedlec 36.31 53.51 89.82
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice A 26.01 27.76 53.78
2.Mokrouše 29.40 25.75 55.15
3. Želčany 28.57 29.22 57.80
4. Šťáhlavice B 32.23 28.13 60.36
2B, široké hadice, nástřiky, součet časů
Brodeslavy 5.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,23
2.  Chrást Draci 17,45
3.  Vřeskovice 17,66
4.  Horní Kamenice 17,86
5.  Štěnovický Borek 18,37
6.  Poděvousy 18,6
7.  Mokrouše 18,76
8.  Štichovice 18,88
9.  Seč 18,96
10.  Robčice 19,36
11.  Obora 19,37
12.  Dolní Hradiště 19,5
13.  Nevřeň 22,75
14.  Bolkov 23,21
15.  Zálesí 25,16
16.  Božkov 25,53
17.  Kozojedy 39,01
18.  Krašovice 39,22
19.  Brodeslavy, Žákava, Horní Lukavice, Hubenov B,  Chotíkov,
 Lednice, Břízsko, Úherce, Dehtín, Hostivice
NP
3B, úzké hadice, sklopky
Úherce 6.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 16,82
2. Chrást Draci 17,11
3. Horní Kamenice 17,83
4. Poděvousy 17,96
5. Kalenice 18,36
6. Kornatice 18,5
7. Úherce 18,76
8. Vřeskovice 18,98
9. Žákava 19,12
10. Horní Lukavice 19,16
11. Třebsko 19,31
12. Robčice 19,38
13. Bolkov 19,66
14. Bezděkov pod Třem. 19,85
15. Obora 20,02
16. Nevřeň 20,09
17. Dolní Hradiště 20,17
18. Štěnovický Borek 20,18
19. Zálesí 20,56
20. Krašovice 21,1
21. Dehtín 22,12
22. Chotíkov 25,27
23. Brodeslavy 25,84
24. Štichovice 35,98
25. Božkov, Sloup, Seč, Mokrouše NP
3B, úzké hadice, sklopky
Okrsek 12.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
I. štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1.Mokrouše 68.92 1. 24.16 22.99 1. 2
2. Lhůta 71.49 3. 25.00 N 2. 5
3. Nezvěstice B 70.56 2. 26.97 25.45 3. 5
4. Nebílovy 73.90 6. N 26.28 4. 10
5. Želčany 72.10 5. 30.34 28.19 5. 10
6. Útušice 71.51 4. 32.56 42.28 6. 10
7. Nezbavětice 75.15 7. 32.89 - 7. 14
8. Šťáhlavice 85.68 8. 33.84 37.80 8. 16
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 66.35 1. 23.37 22.96 1. 2
2.Mokrouše 81.69 3. 26.29 24.12 2. 5
3. Želčany 80.01 2. 28.70 25.70 3. 5
4. Šťahlavice N 4. 30.78 28.37 4. 8
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ruční měření
Horní Hradiště 2.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,15
2.  Horní Lukavice 17,37
3.  Obora 17,78
4.  Bolkov 17,80
5.  Poděvousy 17,93
6.  Chrást Draci 18,16
7.  Vřeskovice 18,38
8.  Štěnovický Borek 18,54
9.  Úherce 18,72
10.  Horní Kamenice 19,00
11.  Krašovice 19,01
12.  Chotíkov 19,15
13.  Mokrouše 19,32
14.  Žebnice 19,56
15.  Žákava 19,87
16.  Robčice 20,17
17.  Únětice 20,29
18.  Útušice 20,69
19.  Štichovice 21,00
20.  Křečov 24,42
21.  Kornatice 24,48
22.  Božkov 27,95
23.  Nevřeň 28,44
24.  Zálesí, Dolní Hradiště NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 9.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 16,99
2.  Úherce 17,38
3.  Horní Lukavice 17,40
4.  Chrást Draci 17,79
5.  Vřeskovice 17,87
6.  Obora 17,94
7.  Poděvousy 17,97
8.  Robčice 18,03
9.  Mokrouše 18,36
10.  Štichovice 18,61
11.  Žákava 18,62
12.  Bolkov 18,74
13.  Kornatice 18,89
14.  Nevřeň 19,33
15.  Chotíkov 19,47
16.  Štěnovický Borek 20,07
17.  Útušice 20,35
18.  Nebílovy 22,40
19.  Krašovice 23,70
20.  Zálesí 25,27
21.  Želčany 26,82
22.  Únětice, Žebnice, Nezvěstice (26.40), Horní Kamenice, Lhůta (51.82),  Zahorčice Bobři NP
Družstva žen
1.  Poděvousy Devils 18,13
2.  Únětice 18,8
3.  Chotíkov 19,07
4.  Lužná 19,81
5.  Dehtín 20,3
6.  Poděvousy Angels 21,28
7.  Mokrouše 21,63
8.  Útušice 22,57
9.  Štěnovický Borek 23,16
10.  Mrtník 23,81
11.  Štichovice 26,98
12.  Chválenice 31,13
13.  Rybnice Cácorky 36,54
14.  Obora NP
15.  Bučí N
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Chrást 10.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,98
2.  Poděvousy 18,18
3.  Únětice 18,34
4.  Kornatice 18,40
5.  Třebsko 18,50
6.  Štěnovický Borek 18,69
7.  Krašovice 18,72
8.  Nalžovice 18,83
9.  Žebnice 18,88
10.  Štichovice 18,90
11.  Buková 19,10
12.  Úherce 19,31
13.  Bolkov 19,51
14.  Nevřeň 19,72
15.  Chrást Draci 19,87
16.  Mokrouše 19,95
17.  Robčice 19,99
18.  Starosedlský Hrádek21,68
19.  Chářovice 21,84
20.  Dehtín 28,36
21.  Obora, Horní Kamenice, Žákava, Bezdědovice, Vřeskovice, Zálesí NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 16.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,96
2.  Vřeskovice 17,28
3.  Dehtín 17,54
4.  Horní Kamenice 17,6
5.  Poděvousy 17,76
6.  Bolkov 17,93
7.  Žákava 18,28
8.  Únětice 18,36
9.  Štichovice 18,45
10.  Mokrouše 18,82
11.  Štěnovický Borek 18,87
12.  Robčice 18,88
13.  Seč 18,99
14.  Kornatice 19,18
15.  Krašovice 19,38
16.  Obora 19,53
17.  Žebnice 19,61
18.  Křečov 21,06
19.  Útušice 21,59
20.  Úherce 21,91
21.  Zahorčice 22,77
22.  Lhůta 24,22
23.  Chotíkov 27,04
24.  Chrást Draci 28,57
25.  Nevřeň 29,87
26.  Nezvěstice,(21,85), Šťáhlavy, Želčany NP
Družstva žen
1.  Chválenice 17,87
2.  Poděvousy Devils 18,22
3.  Štichovice 19,05
4.  Mokrouše 19,65
5.  Únětice 20,15
6.  Dehtín 21,51
7.  Chotíkov 22,09
8.  Mrtník 22,55
9.  Útušice 23,01
10.  Lužná 23,03
11.  Poděvousy Angels 29,15
12.  Bučí 31,22
13.  Obora 32,13
14.  Chlumčany 33,23
15.  Želčany(24.11), Rybnice Cácorky, Štěnovický Borek NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 23.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1.Mokrouše 19.72 21.94
2. Nezvětice 22.64 23.03
3. Lhůta 23.84 27.74
4. Želčany 26.49 32.81
5. Nebílovy 23.91 33.99
6. Útušice 26.56 44.83
7. Sedlec 27.58
8. Tymákov 28.67
9. Bolevec 29.52
10. Nezbavětice 29.72
11. Červený Hrádek 50.05
12. Šťáhlavice 53.94
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 27.27 31.97
2. Tymákov 31.28 33.71
3. Šťáhlavice 30.28 41.22
4. Bolevce B 36.67 -
5. Bolevec A 63.48
6. Útušice -
7. Nebílovy -
2B, široké hadice, nástřiky, finále od znova
Únětice 6.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,73
2.  Horní Lukavice 16,98
3.  Žebnice 17,32
4.  Bolkov 17,71
5.  Kornatice 17,93
6.  Štichovice 18,04
7.  Poděvousy 18,06
8.  Horní Kamenice 18,3
9.  Robčice 18,51
10.  Žákava 19,4
11.  Seč 19,74
12.  Dehtín 19,85
13.  Útušice 20,88
14.  Štěnovický Borek 21,55
15.  Nevřeň 22,03
16.  Zálesí 24,38
17.  Obora 34,15
18.  Chrást Draci 34,75
19.  Vřeskovice, Úherce, Mokrouše, Křečov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třemšínem 7.9. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,23
2.  Bezděkov pod Třem. 17,35
3.  Kornatice 17,89
4.  Chrást Draci 18,36
5.  Žebnice 18,47
6.  Dehtín 18,93
7.  Vřeskovice 19,01
8.  Radětice 19,08
9.  Jankov 19,15
10.  Mokrouše 19,35
11.  Robčice 19,74
12.  Kalenice 19,75
13.  Seč 19,87
14.  Bolkov 20,96
15.  Žákava 21,27
16.  Horní Kamenice 21,81
17.  Poděvousy 22,51
18.  Štěnovický Borek 23,15
19.  Křečov 23,37
20.  Štichovice 24,07
21.  Třebsko 26,15
22.  Horní Lukavice, Šipoun, Úherce, Tým Rada ZČHL, Starosedlský Hrádek, Zálesí, Nevřeň, Obora, Kocelovice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 7.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Letiny 21,74
2.  Lhůta 23,97
3.  Mirošov 24,04
4.  Tymákov 24,29
5.  Chlum 24,72
6.  Nezvěstice 26,05
7.  Kornatice 26,28
8.  Nezbavětice 26,79
9.  Libíkovice 26,90
10.  Šťáhlavice 28,19
11.  Želčany 30,27
12.  Útušice 30,60
13.  Nevid 36,63
14  Losiná 36,95
15.  Nebílovy -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 31.16
2. Želčany 32.00
3. Tymákov 34.63
4. Útušice 63.36
5. Chlum -
2B, široké hadice, nástřiky
Šťáhlavy 13.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 25.28 17.39
2. Kornatice 18.60 18.59
3. Nebílovy 19.17 18.94
4. Lhůta 19.83 19.58
5. Tymákov 20.77 20.05
5. Nevid 20.05 20.83
7. Letiny 20.59 20.53
8. Želčany 22.68 23.65
9. Šťáhlavice 23.05 23.61
10. Nezvěstice 30.03 25.09
11. Šťáhlavy 38.50 25.95
12. Nezbavětice 27.30 -
13. Útušice 32.06 NP
14. Chválenice 34.52 33.04
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 26.06 22.53
2. Želčany 23.87 26.42
3. Nebílovy 27.45 24.30
4. Útušice - 24.64
5. Šťáhlavice 25.56 -
6. Nevid 32.16 26.66
7. Tymákov 42.56 31.64
2B, široké hadice, nástřiky, finále od znova
Lhůta 20.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 23.58 26.19
2. Nebílovy 25.35 27.07
3. Nezvěstice 25.99 NP
4. Lhůta 27.40 30.72
5. Letiny 28.88 29.06
5. Tymákov 30.35 30.12
7. Želčany 33.74 38.27
8. Šťáhlavice 35.63 43.10
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 27.33 25.90
2. Útušice 34.39 29.22
3. Chválenice 33.25 33.05
4. Želčany 37.15 NP
5. Tymákov 48.38 38.71
muži: 3B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Nezvěstice 27.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Únětice 16.57 14.49 31.06
2. Bolkov 17.79 15.29 33.08
3. Mokrouše 18.61 15.35 33.96
4. Štěnovický Borek 18.28 15.80 34.17
5. Nebílovy 19.91 18.63 38.54
6. Letiny 20.45 19.09 39.54
7. Útušice 20.51
8. Štítary 21.21
9. Nezvěstice 21.41
10. Kornatice 21.79
11. Želčany 22.31
12. Mirošov B 23.46
13. Lhůta 23.77
14. Robčice 23.79
15. Tymákov 23.91
16. Nezbavětice 25.88
17. Chlum 27.73
18. Šťáhlaice 40.36
19. Mirošov A NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17.60 18.85 36.45
2. Želčany 22.93 22.64 45.57
3. Útušice 22.29 23.82 46.11
4. Štěnovický Borek 23.33
5. Chlum 24.53
6. Tymákov 26.09
7. Šťáhlavice 27.30
8. Nebílovy 120.00
muži: 3B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Poslední káď 1.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Chotíkov 19.98
2. Kostelec 20.92
3. Křečov 21.01
4. Mokrouše 21.38
5. Bystřice nad Úhlavou 21.44
6. Hradišská Lhotka 21.49
7. Robčice A 21.61
8. Příšov 22.13
9. Bezděkov 22.94
10. Neznašovy 23.30
11. Robčice B 25.00
12. Uněšov 25.06
13. Obora 27.71
14. Sedliště u Nepomuka 32.46
15. Chomotov 33.81
16. Černice 37.23
17. Přešín 38.38
18. Červený Hrádek 38.38
19. Litice 42.42
20. Bolevec 46.34
21. Zruč 49.01
22. Tlučná 53.08
23. Malesice 62.40
24. Manětín NP
muži: 2B, široké hadice, sklopky, 4 savice
Vyhodnocení sezóny 2013
Muži Ženy
Soutěže
1. 6x 1. 5x
3. 2x 2. 2x
4. 1x 4. 1x
6. 1x 1. 1x
7. 1x
9. 3x
10. 2x
13. 1x
16. 1x
19. 1x
25. 1x
Ligy
ZČHL 9. ZČHL 16.
9. okrsek 1. 9. okrsek 1.
20 soutěží + 2 ligy 9 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 21 soutěží!