www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2015
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2015
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název
26.4.2015 Okrsek Okrsková soutěž v požárním sportu
23.5.2015 Nezbavětice 9. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
30.5.2015 Horní Lukavice ZČHL
31.5.2015 Bučí ZČHL
6.6.2015 Starý Plzenec Soutěž v PÚ v rámci oslav 135. výročí založení SDH
13.6.2015 Horní Hradiště ZČHL
13.6.2015 Šťáhlavy 20. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
14.6.2015 Štichovice ZČHL
20.6.2015 Šťáhlavice 16. ročník soutěže o pohár Fenestry
20.6.2015 Šťáhlavice O pohár pivovaru Holba
27.6.2015 Štěnovice Soutěž v PÚ o Štěnovického kance
4.7.2015 Božkov ZČHL
5.7.2015 Brodeslavy ZČHL
11.7.2015 Chválenice 7. ročník memoriálu M. Šebka a V. Havlíčka
18.7.2015 Záhorčice ZČHL
25.7.2015 Uherce ZČHL
26.7.2015 Krašovice ZČHL
1.8.2015 Sedlec Soutěž v PÚ v rámci oslav 125. výročí založení SDH
8.8.2015 Únětice ZČHL
9.8.2015 Chrást ZČHL
15.8.2015 Mokrouše 19. roč. soutěže o pohár obce (ZČHL)
16.8.2015 Bezděkov pod Třem. ZČHL
22.8.2015 Tymákov 1. ročník soutěže HD v požárním útoku
5.9.2015 Seč ZČHL
6.9.2015 Losiná 9. ročník soutěže HD v požárním útoku
12.9.2015 Nebílovy Soutěž ke 120. výročí založení sboru
19.9.2015 Lhůta 20. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
26.9.2015 Nezvěstice 14. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
21.11.2015 Poslední káď Memoriál Mildy Pytlíka
Vyhodnocení sezóny 2015
Okrsek 26.4.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1. Nezvěstice 66.57 1. N 23.71 1. 2
2. Štěnovický Borek 70.48 2. 24.51 - 2. 4
3. Útušice 70.98 3. 26.78 26.48 5. 8
4.Mokrouše 75.71 6. 26.11 25.91 3. 9
5. Želčany 71.94 4. 27.01 N 7. 11
6. Tymákov 82.17 8. 34.46 26.32 4. 12
7. Nebílovy 73.78 5. 28.49 29.79 8. 13
8. Lhůta 82.94 9. 26.49 28.91 6. 15
9. Sedlec 77.42 7. 51.91 30.12 9. 16
10. Šťáhlavice 89.59 11. N 30.54 10. 21
11. Chválenice 85.09 10. N 39.31 13. 23
12. Starý Plzenec 89.76 12. 35.00 - 12. 24
13. Šťáhlavy - 14. 32.48 32.17 11. 25
14. Nezbavětice 89.96 13. N 40.83 14. 27
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 67.86 1. 24.86 24.07 2. 3
2. Štěnovický Borek 80.03 3. 34.55 23.87 1. 4
3. Želčany 77.97 2. 29.68 27.02 3. 5
4. Šťahlavice 93.53 4. 30.37 41.81 4. 8
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ruční měření
Nezbavětice 23.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 20.96 20.64
2. Útušice - 21.39
3. Nebílovy - 22.01
4. Lhůta 22.03 -
5. Tymákov 23.04 24.60
6. Želčany 25.74 31.83
7. Nezvěstice 26.09 37.12
8. Šťáhlavice 32.97 28.83
9. Starý Plzenec 31.81 38.62
10. Šťáhlavy 35.06 35.06
11. Nezbavětice 33.14 -
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 24.54 23.81
2. Želčany 26.68 27.21
3. Nebílovy 30.87 29.71
4. Tymákov - 30.41
5. Útušice 43.37 -
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Lukavice 30.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chrást Draci 17,46
2.  Horní Lukavice 17,57
3.  Kalenice 17,66
4.  Horní Kamenice 17,97
5.  Štichovice 18,71
6.  Štěnovický Borek 19,47
7.  Dehtín 19,5
8.  Obora 19,6
9.  Útušice 20,17
10.  Únětice 20,43
11.  Mokrouše 21,87
12.  Vřeskovice 23,37
13.  Chotíkov,  Robčice, Bolkov, Nevřeň, Úherce NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 31.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,29
2.  Horní Kamenice 17,52
3.  Kalenice 17,79
4.  Chrást Draci 18,1
5.  Mokrouše 18,45
6.  Obora 18,56
7.  Zahorčice 18,68
8.  Robčice 19,08
9.  Chotíkov 19,14
10.  Štichovice 19,55
11.  Bolkov 19,57
12.  Bučí 21,37
13.  Štěnovický Borek, Vřeskovice, Horní Lukavice, Únětice, Útušice, Úherce, Nevřeň, Příšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Starý Plzenec 6.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Lhůta 25.83 23.47 49.30
2. Nezvěstice 30.81 28.20 59.01
3. Šťáhlavy 36.84 33.76 70.60
4. Šťáhlavice 44.37 35.46 79.89
5. Tymákov 42.47 48.77 91.54
6. Starý Plzenec 48.12 46.77 94.89
7. Sedlec 40.56 59.33 99.89
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 35.34 36.39 71.73
2. Tymákov 43.85 - 163.85
2B, široké hadice, plechovky, ruční měření
Horní Hradiště 13.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chrást Draci 17,08
2.  Únětice 17,33
3.  Horní Lukavice 17,49
4.  Dehtín 17,55
5.  Úherce 17,81
5.  Mokrouše 17,81
7.  Horní Kamenice 18,11
8.  Kalenice 18,19
9.  Vřeskovice 18,23
10.  Štichovice 18,31
11.  Chotíkov 18,37
12.  Bolkov 18,63
13.  Žebnice 19,05
14.  Štěnovický Borek 19,16
15.  Poděvousy 19,20
16.  Nevřeň 19,45
17.  Útušice 19,67
18.  Křečov 20,41
19.  Robčice 20,52
20.  Obora 24,82
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 13.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Lhůta 26.73 23.18
2. Nebílovy 24.31 43.42
3. Šťáhlavy 63.70 24.42
4. Želčany 33.37 25.11
5. Letiny 34.39 25.44
6. Šťáhlavice 26.08 28.83
7. Tymákov 26.67 28.83
8. Starý Plzenec 29.20 39.99
9. Nezvěstice 31.01 33.10
10. Sedlec 40.44 38.13
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nebílovy - 30.47
2. Tymákov 32.60 37.17
3. Letiny 36.60 -
4. Šťáhlavy 59.70 45.24
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Štichovice 14.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,09
2.  Horní Lukavice 17,15
3.  Kalenice 17,19
4.  Žebnice 17,22
5.  Poděvousy 17,56
6.  Nevřeň 17,64
7.  Obora 17,93
8.  Křečov 18,10
9.  Bolkov 18,17
10.  Vřeskovice 18,33
11.  Robčice 18,44
12.  Chrást Draci 18,79
13.  Útušice 18,83
14.  Chotíkov 19,42
15.  Mokrouše 20,35
16.  Štichovice 20,50
17.  Únětice 20,64
18.  Horní Kamenice 21,57
19.  Úherce 24,54
20.  Štěnovický Borek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavice 20.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Mokrouše 20.53 21.23 41.76
3.  Nebílovy 24.10 22.90 47.00
3.  Chlum 24.00 23.92 47.92
4.  Nezvěstice 26.63 22.71 49.34
5.  Tymákov 28.24 23.62 51.86
6.  Šťáhlavice A 27.15 25.18 52.33
7.  Šťáhlavice B 28.37
8.  Šťáhlavy 28.54
9.  Útušice 29.09
10.  Neuměr 29.62
11.  Borovno 30.94
12.  Nezbavěstice 41.64
13.  Nové Mitrovice 44.13
14.  Starý Plzenec 49.69
15. Želčany N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 29.70 24.25 53.95
2. Šťáhlavice 26.78 28.03 54.81
3. Nebílovy 30.68 93.42 124.10
4. Tymákov 31.31
5. Šťáhlavy 38.89
6. Želčany 117.89
7. Chlum N
8. Útušice N
2B, úzké hadice, nástřiky
Šťáhlavice 20.6 foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok korekce výsledný čas
1.  Mokrouše 20.71 +1 21.71
2.  Šťáhlavice B 28.88 -7 21.88
3.  Nezvěstice 22.36 +1 23.36
4.  Neuměř 20.55 +3 23.55
5.  Chlum 21.51 +3 24.51
6.  Tymákov 24.79 +2 26.79
7.  Mokrouše ženy 30.21 -2 28.21
8.  Tymákov ženy 30.09 -1 29.09
9.  Želčany 25.34 +6 31.34
10.  Želčany ženy 31.85 +1 32.85
11.  Nebílovy 28.19 +6 34.19
12.  Šťáhlavice A 28.52 +7 35.52
13.  Borovno 27.66 +8 35.66
14. Útušice tropical 29.29 +9 38.29
15.  Šťáhlavice slečny 33.47 +8 41.47
16.  Chlum ženy 36.58 +5 41.58
17.  Šťáhlavy 48.89 -4 44.89
18.  Nové Mitrovice 43.49 +9 52.49
19.  Šťáhlavy ženy 44.49 +8 52.49
20.  Šťáhlavice dámy N -5 N
2B, úzké hadice, nátřiky, korekce podle průměrného věku družstva
Štěnovice 27.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok finale
1. Štěnovický Borek 17.06 16.20
2. Nebílovy 17.89 17.56
3.Mokrouše 16.52 17.91
4. Robčice A 16.00 18.03
5. Robčice B 18.17 23.92
6. Útušice 16.98 -
7. Tymákov 18.19
8. Želčany 19.38
9. Nezvěstice 19.61
10. Štěnovice 20.52
11. Libákovice 20.80
12. Šťáhlavice 23.20
13. Starý Plzenec 24.53
14. Šťáhlavy 25.92
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Útušice 20.55 28.55
2. Šťáhlavice 22.13 27.50
3. Želčany 22.25 22.56
4. Letiny 38.84 26.33
5. Tymákov 29:53 -
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Božkov 4.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 17,55
2.  Únětice 17,77
3.  Horní Lukavice 17,83
4.  Žebnice 18,31
5.  Dehtín 18,74
6.  Mokrouše 18,81
7.  Štichovice 18,88
8.  Bolkov 19,34
9.  Obora 19,87
10.  Chotíkov 20,17
11.  Chrást Draci 20,54
12.  Útušice 26,74
13.  Úherce, Vřeskovice, Robčice, Kalenice, Božkov, Hradiště,  Nevřeň, Štěnovický Borek, Poděvousy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Brodeslavy 5.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,36
2.  Horní Kamenice 17,66
3.  Zahorčice 17,75
4.  Kalenice 18,05
5.  Štichovice 18,1
6.  Žebnice 18,4
7.  Bolkov 18,49
8.  Vřeskovice 18,52
9.  Obora 18,74
10.  Robčice 18,89
11.  Únětice 19,18
12.  Chotíkov 19,56
13.  Poděvousy 19,88
14.  Nevřeň 20,84
15.  Štěnovický Borek 21,83
16.  Hostivice 22,45
17.  Chrást Draci 24,33
18.  Dehtín 26,51
19.  Liblín 27,87
20.  Úherce,  Mokrouše , Útušice, Dolní Hradiště, Lednice, Hadačka, Brodeslavy, Řemešín NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 11.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Mokrouše 22,58
2.  Nebílovy 22,83
3.  Lhůta 22,89
4.  Chlum 23,21
5.  Tymákov 23,81
6.  Nezvěstice 24,65
7.  Želčany 28,71
8.  Chválenice II 37,85
9.  Šťáhlavice 39,22
10.  Nezbavětice 45,43
11.  Chválenice I NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Mokrouše 27,95
2.  Chválenice 30,25
3.  Chlum 30,66
4.  Želčany 33,52
5.  Nebílovy 36,62
6.  Šťáhlavice NP
2B, široké hadice, nástřiky
Záhorčice 18.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,20
2.  Chrást Draci 16,75
3.  Horní Lukavice 16,88
4.  Kalenice 17,04
5.  Dehtín 17,47
6.  Bolkov 17,88
7.  Obora 18,00
8.  Štichovice 18,11
9.  Mokrouše 18,20
10.  Horní Kamenice 18,41
11.  Robčice 18,50
12.  Poděvousy 18,59
13.  Štěnovický Borek 20,45
14.  Nevřeň 36,46
15.  Úherce, Vřeskovice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Úherce 25.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,57
2.  Dehtín 17,77
3.  Poděvousy 17,94
4.  Horní Kamenice 17,98
5.  Bolkov 18,13
6.  Štrbice A 18,21
7.  Nevřeň 19,15
8.  Štrbice B 19,19
9.  Mokrouše 19,27
10.  Chrást Draci 19,35
11.  Žebnice 20,32
12.  Obora 20,92
13.  Kalenice 22,72
14.  Štěnovický Borek 29,4
15.  Robčice 34,71
16.  Štichovice 35,75
17.  Úherce, Vřeskovice, Chotíkov, Únětice, Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Krašovice 26.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,18
2.  Horní Lukavice 17,29
3.  Dehtín 17,72
4.  Chrást Draci 17,81
5.  Štrbice A 18,06
6.  Poděvousy 18,58
7.  Štrbice B 18,74
8.  Bolkov 18,92
9.  Štěnovický Borek 19,18
10.  Štichovice 19,6
11.  Robčice 19,93
12.  Horní Kamenice 20,17
13.  Chotíkov 20,25
14.  Vřeskovice 20,77
15.  Útušice 21,41
16.  Obora 22,56
17.  Mokrouše 33,61
18.  Nevřeň 35,14
19.  Žebnice, Úherce, Kalenice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Sedlec 1.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok
1. Nebílovy 27.44
2. Želčany 29.84
3. Příšov 30,77
4. Starý Plzenec 31.63
5.Mokrouše 31.65
6. Chlum 32.50
7. Nevid 34.50
8. Modlany 34.69
9. Tymákov 35.44
10. Útušice 35.57
11. Lhůta 36.63
12. Nezvěstice 38.47
13. Chválenice 39.40
14. Záluží 44.17
15. Sedlec 45.44
16. Šťáhlavy 49.53
17. Chlumčany NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 30.37
2. Chlum 35.04
3. Sedmo 41.40
4. Nebílovy 41.76
5. Nevid 43.43
6. Spartak Sedlec 53.59
7. Chlumčany 57.23
8. Želčany NP
2B, široké hadice, plechovky, probíhání mezi sudy
Únětice 8.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chrást Draci 16,95
2.  Horní Lukavice 17,18
3.  Kalenice 17,5
4.  Dehtín 17,5
5.  Vřeskovice 17,72
6.  Úherce 18,28
7.  Štichovice 18,58
8.  Zahorčice 19,01
9.  Bolkov 19,09
10.  Robčice 19,25
11.  Štěnovický Borek 19,61
12.  Obora 19,67
13.  Horní Kamenice 21,31
14.  Útušice 28,66
15.  Žákava 40,98
16.  Bezděkov pod Třemšínem NP
17.  Únětice, Žebnice, Chotíkov, Poděvousy, Mokrouše, Nevřeň NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chrást 9.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,59
2.  Únětice 16,69
3.  Horní Kamenice 17,65
4.  Horní Lukavice 18,37
5.  Úherce 18,48
6.  Vranovice 18,6
7.  Poděvousy 18,69
8.  Mokrouše 18,76
9.  Útušice 18,77
10.  Robčice 19,15
11.  Chrást Draci 19,28
12.  Obora 19,31
13.  Dehtín 19,96
14.  Nevřeň 20,09
15.  Vřeskovice 20,41
16.  Bezdědovice 20,86
17.  Třebsko 21,15
18.  Nalžovice 21,74
19.  Štěnovický Borek 21,74
20.  Zalužany 21,79
21.  Buková 27,35
22.  Starosedlský Hrádek, Lhotka, Bolkov, Žebnice, Kalenice, Chotíkov, Štichovice, Žákava NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 15.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chrást 17,17
2. Kalenice 17,73
3. Dehtín 17,89
4. Vřeskovice 17,97
5. Robčice 18,13
6. Poděvousy 18,43
7. Horní Lukavice 18,46
8. Únětice 18,48
9. Bezděkov pod Třemšínem18,49
10. Chotíkov 18,67
10. Obora 18,67
12. Štichovice 18,96
13. Štěnovický Borek 19,08
14. Nebílovy (mino ZČHL)19,47
15. Bolkov 19,74
16. Žebnice 20,61
17. Tymákov (mino ZČHL) 21,94
18. Lhůta (mino ZČHL) 24,16
19. Útušice 24,72
20. Želčany, Horní Kamenice, Mokrouše G, Úherce, Nevřeň, Mokrouše NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 18,37
2. Štichovice 18,96
3. Chotíkov 19,27
4. Lužná 19,54
5. Poděvousy 19,55
6. Horní Lukavice 19,59
7. Mokrouše 20,54
8. Útušice 21,42
9. Želčany 22,31
10. Štěnovický Borek 23,06
11. Úněšov 29,83
12. Dehtín 32,84
muži:3B, úzké hadice, sklopky
ženy:2B, úzké hadice, sklopky
Bezděkov pod Třemšínem 16.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,71
2.  Horní Lukavice 17,67
3.  Kalenice 18,08
4.  Chrášťany 18,12
5.  Chrást Draci 18,20
6.  Horní Kamenice 18,91
7.  Vřeskovice 19,19
8.  Bolkov 19,27
9.  Mokrouše 19,30
10.  Nevřeň 19,52
11.  Poděvousy 20,16
12.  Útušice 20,31
13.  Starosedlský Hrádek 23,84
14.  Chotíkov 28,00
15.  Štichovice 47,58
16.  Únětice NP
17.  Dehtín NP
18.  Robčice NP
19.  Chotěmice NP
20.  Dvorce NP
21.  Vranovice NP
22.  Obora NP
23.  Štěnovický Borek NP
24.  Úherce NP
3B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 22.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Nebílovy 23.51 20.42 43.93
2. Tymákov 25.13 22.85 47.98
3. Hradišťská Lhotka25.39 26.82 52.21
4. Šťáhlavice 27.13 25.91 53.05
5.Mokrouše 19.68 33.46 53.14
6. Starý Plzenec 26.79 27.20 54.00
7. Lhůta 27.39 28.34 55.63
8. Želčany 25.37 32.01 57.38
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 26.09 25.36 51.45
2. Nebílovy 28.32 24.75 53.08
3.Mokrouše 30.12 26.65 56.77
4. Tymákov 28.42 28.45 56.87
5. Šťáhlavice 26.72 34.52 61.24
2B, široké hadice, nástřiky, součet
Seč 5.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,11
2.  Bezděkov pod Třemšínem 17,53
3.  Dehtín 17,6
4.  Poděvousy 17,63
5.  Zahorčice 17,67
6.  Únětice 17,91
7.  Novosedly 17,94
8.  Bezdědovice 18,04
9.  Štěnovický Borek 18,44
10.  Bolkov 18,51
11.  Mokrouše 18,53
12.  Horní Kamenice 18,93
13.  Úherce 19,06
14.  Štichovice 19,67
15.  Nevřeň 19,91
16.  Robčice 19,91
17.  Žebnice 20,15
18.  Chotíkov 22,04
19.  Chrást Draci, Seč, Obora, Vřeskovice, Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 6.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Tymákov 22,32
2. Mokrouše 22,40
3. Nezvěstice 23,87
4. Nebílovy 23,89
5. Mirošov 24,21
6. Želčany 24,42
7. Letiny 26,83
8. Štěnovický Borek 26,90
9. Libákovice 27,22
10. Lhůta 27,67
11. Hradišťská Lhotka 28,48
12. Šťáhlavy 30,74
13. Nezbavětice 31,99
14. Šťáhlavice 33,34
15. Robčice 33,43
16. Losiná 33,60
17. Starý Plzenec 37,27
18. Chlum NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 28,86
2. Mokrouše 30,45
3. Nebílovy 35,02
4. Letiny 36,82
5. Mirošov 36,90
6. Šťáhlavice 39,69
7. Želčany 40,45
8. Tymákov 45,32
9. Útušice 74,26
2B, široké hadice, nástřiky
¨
Nebílovy 12.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Mokrouše 17,08 17,01
2. Štěnovický Borek 17,98 17,31
3. Robčice 18,21 17,38
4. Nebílovy 25,33 17,61
5. Nevid 17,99 28,69
6. Tymákov 18,49 18,19
7. Nezvěstice 19,14 20,47
8. Želčany 19,61 20,15
9. Letiny 20,55 20,21
10. Šťáhlavice 21,32 33,08
11. Libákovice 21,45 24,61
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nebílovy 20,38 22,30
2. Želčany 20,73 21,20
3. Šťáhlavice 22,64 23,88
2B, široké hadice, sklopky
¨
Lhůta 19.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Mokrouše 26,75 23,17
2. Nebílovy 28,06 24,93
3. Lhůta 28,14 NP
4. Mirošov 30,05 28,72
5. Letiny 29,08 28,77
6. Tymákov 44,74 29,25
7. Nezvěstice 31,54 29,76
8. Chválenice 31,41 34,99
9. Želčany 38,82 34,61
10. Starý Plzenec 45,53 47,33
11. Šťáhlavice NP 72,47
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 29,54 26,06
2. Mokrouše 29,68 26,61
3. Štěnovický Borek 26,84 31,43
4. Želčany 29,06 30,65
5. Mirošov 44,27 30,72
6. Tymákov 36,88 45,24
7. Šťáhlavice 48,20 38,07
8. Nebílovy 42,31 NP
muži: 3B, úzké hadice, nástřiky
ženy: 2B, úzké hadice, nástřiky
Nezvěstice 26.9. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Únětice 16.44 14.69 31.13
2.  Mokrouše 17.93 15.98 33.91
3.  Žebnice 18.37 15.59 33.96
4.  Letiny 21.67 18.84 40.51
5.  Bolkov 18.27 120.00 138.27
6.  Robčice 19.80 120.00 139.80
7.  Želčany 22.10
8.  Mirošov 22.50
9.  Nebílovy 23.33
10.  Šťáhlavice 27.14
11.  Starý Plzenec 27.16
12.  Lhůta 27.20
13.  Útušice 28.49
14.  Borovno 30.19
15. Tymákov 35.10
16. Nevid 35.38
17. Nezvěstice N
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 18.59 17.13 35.72
2. Únětice 17.72 18.64 36.36
3. Nevid 21.50 21.23 42.73
4. Želčany 21.75
5. Nebílovy 22.55
6.Mokrouše 22.88
7. Šťáhlavice 24.43
8. Tymákov 24.83
9. Letiny N
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále 2B
muži: 2B, úzké hadice, sklopky
Poslední káď 21.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Mokrouše 20.91 21.71 42.62
2.  Chotíkov 20.88 23.14 44.02
3.  Příšov 21.47 23.34 44.81
4.  Úněšov 22.74 22.24 44.98
5.  Neznašovy 22.48 23.73 46.21
6.  Bezděkov 25.15 21.26 46.41
7.  Zahrádka 25.21
8.  Robčice 25.31
9.  Hradišťská Lhotka 27.51
10.  Bystřice 30.55
11.  Tlučná 34.08
12.  Bolevec 35.17
13.  Sedliště 40.70
14.  Manětín, Obora NP
2B, široké hadice, sklopky, 4 savice
Vyhodnocení sezóny 2015
Muži Ženy
Soutěže
umístění počet umístění počet
1. 7x 1. 4x
2. 2x 2. 2x
3. 1x 3. 1x
4. 1x 6. 1x
5. 4x 7. 2x
6. 1x
8. 1x
9. 3x
11. 2x
15. 1x
17. 2x
20. 3x
Ligy
ZČHL 10. ZČHL 18.
9. okrsek 2. 9. okrsek 1.
27 soutěží + 2 ligy 10 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 26 soutěží!