www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2016
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2016
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název
23.4.2016 Okrsek Okrsková soutěž v požárním sportu
28.5.2016 Nezbavětice 10. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
28.5.2016 Obora ZČHL
29.5.2016 Bučí Pohár SDH Bučí
4.6.2016 Starý Plzenec Soutěž v PÚ
5.6.2016 Únětice O pohár SDH Únětice
18.6.2016 Šťáhlavice 17. ročník soutěže o pohár Fenestry
18.6.2016 Horní Hradiště O pohár starostky SDH
19.6.2016 Štichovice O pohár starosty SDH
25.6.2016 Štěnovice O Štěnovického kance
26.6.2016 Božkov O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany
2.7.2016 Brodeslavy O pohár starosty obce Brodeslavy
3.7.2016 Bolkov O pohár zasloužilých členů
16.7.2016 Útušice O pohár starosty obce
30.7.2016 Štěnovický Borek O pohár SDH Štěnovický Borek
31.7.2016 Úherce Pohár starosty SDH Úherce
6.8.2016 Namnice ZČHL
7.8.2016 Chrást O Putovní pohár SDH Chrást
13.8.2016 Mokrouše 20. roč. soutěže o pohár obce
27.8.2016 Tymákov 2. ročník soutěže HD v požárním útoku
3.9.2016 Šťáhlavy 21. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
3.9.2016 Úherce O pohár SDH Seč
4.9.2016 Losiná 10. ročník soutěže HD v požárním útoku
10.9.2016 Nebílovy 1. ročník soutěže o pohár SDH Nebílovy
17.9.2016 Lhůta 21. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
24.9.2016 Nezvěstice 15. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
12.11.2016 Poslední káď Memoriál Mildy Pytlíka
Okrsek 23.4.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1.Mokrouše 69.96 2. 27.08 24.17 1. 3
2. Nezvěstice 68.01 1. 27.79 27.04 3. 4
3. Želčany 74.71 3. 28.54 NP 4. 7
4. Šťáhlavice 95.28 7. 28.95 25.71 2. 9
5. Starý Plzenec 84.45 5. 32.82 32.11 7. 12
6. Tymákov 78.67 4. 32.59 - 8. 12
7. Chválenice 96.15 8. 29.42 - 5. 13
8. Nezbavětice 82.94 9. 30.09 - 6. 15
9. Šťáhlavy 85.07 6. 42.81 32.81 9. 15
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 67.49 1. 21.18 21.85 1. 2
2. Štěnovický Borek 78.28 3. 23.60 24.26 2. 5
3. Želčany 75.28 2. 29.75 31.03 4. 6
4. Šťáhlavice 84.47 4. 29.96 27.04 3. 7
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Nezbavětice 28.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok
1. Nebílovy 25.63
2. Želčany 26.47
3. Nezbavětice 27.59
4. Šťáhlavice 27.69
5. Tymákov 29.46
6. Chválenice 30.15
7. Starý Plzenec 31.77
8. Oplotec 44.72
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Šťáhlavice 33.56
2. Želčany 34.19
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Obora 28.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,54
2.  Mokrouše 18,06
3.  Obora 18,28
4.  Chotíkov 18,3
5.  Štichovice 18,43
6.  Chrást 18,58
7.  Štěnovický Borek 18,82
8.  Vřeskovice 18,83
9.  Horní Kamenice 19,18
10.  Bolkov 19,52
11.  Útušice 19,55
12.  Dehtín 26,88
13.  Kalenice 29,78
14.  Robčice 30,79
15.  Mirošov 34,25
16.  Poděvousy, Úherce, Nevřeň, Novosedly, Příšov, Trnová, Únětice, Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 29.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,24
2.  Horní Lukavice 17,25
3.  Mokrouše 17,83
3.  Chrást 17,83
5.  Dehtín 18,06
6.  Novosedly 18,14
7.  Vřeskovice 18,18
8.  Robčice 18,62
9.  Poděvousy 18,98
10.  Štěnovický Borek 19,09
11.  Obora 19,45
12.  Únětice 19,54
13.  Štítary 19,89
14.  Bolkov 20,19
15.  Štichovice 20,21
16.  Chotíkov 21,84
17.  Útušice 38,25
18.  Bučí, Žebnice, Nevřeň, Příšov, Úherce, Horní Kamenice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Starý Plzenec 4.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Želčany 24,62 27,25 51:87
2. Libákovice 28,48 27,84 56:32
3. Tymákov 29,24 34,90 64:14
4. Šťáhlavice 30,47 38,51 68:98
5. St. Plzenec 39,48 44,59 84:07
6. Letiny NP 25,15 145.15
7. Nebílovy 33,11 NP 153:11
8. Tlučná NP 50,76 170.76
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Želčany 34.73 33.52 68.25
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Únětice 5.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,79
2.  Dehtín 17,11
3.  Horní Lukavice 17,18
4.  Chrást 17,44
5.  Poděvousy 17,58
6.  Kalenice 17,79
7.  Sloup 17,86
8.  Mokrouše 18,25
9.  Nevřeň 18,43
10.  Štichovice 18,60
11.  Jaronice 18,83
12.  Obora 19,13
13.  Štěnovický Borek 19,36
14.  Útušice 19,62
15.  Bolkov 20,23
16.  Chotíkov 21,64
17.  Vřeskovice 21,94
18.  Robčice 24,19
19.  Horní Kamenice 25,58
20.  Letiny, Příšov, Novosedly, Úherce NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavice 18.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Nebílovy 26.92 21.99 48.91
2.  Želčany A 25.48 24.58 50.07
3.  Šťáhlavice A 28.40 23.97 52.37
4.  Starý Plzenec 26.55 26.19 52.74
5.  Šťáhlavice B 29.86 27.20 57.06
6.  Nezbavětice 25.92 32.17 58.09
7.  Tymákov 32.63 28.48 61.12
8.  Šťáhlavy 28.29 42.14 70.43
9.  Chouzovy B 36.13 36.32 72.45
10.  Oplotec 38.30 58.13 96.44
11. Sedlec 52.59 60.77 113.37
12.  Chlum 27.33 120.00 147.33
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Chlum 28.75 30.59 59.34
2.  Šťáhlavice 30.69 31.65 62.35
3.  Nebílovy 36.29 31.46 67.75
4.  Želčany 48.56 32.76 81.32
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Hradiště 18.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,37
2.  Dehtín 17,45
3.  Žebnice 17,45
4.  Novosedly 17,60
5.  Poděvousy 18,21
6.  Úherce 18,23
7.  Mokrouše 18,43
8.  Horní Lukavice 18,47
9.  Štichovice 18,61
10.  Štěnovický Borek 18,76
11.  Vřeskovice 18,92
12.  Útušice 19,26
13.  Brodeslavy 19,45
14.  Bolkov 24,66
15.  Robčice 29,62
16.  Horní Kamenice, Chrást, Obora, Únětice, Nevřeň, Chotíkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 19.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,91
2.  Kalenice 17,03
3.  Horní Kamenice 17,33
4.  Novosedly 17,42
5.  Vřeskovice 17,60
6.  Poděvousy 17,73
7.  Útušice 17,96
8.  Štichovice 17,96
9.  Úherce 18,06
10.  Robčice 18,37
11.  Žebnice 18,55
12.  Mokrouše 19,13
13.  Štěnovický Borek 19,53
14.  Bolkov 19,61
15.  Úněšov 19,87
16.  Dehtín 20,12
17.  Horní Lukavice 20,45
18.  Příšov 21,25
19.  Nevřeň 23,37
20.  Brodeslavy 23,53
21.  Obora 25,36
22.  Chrást, Chotíkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štěnovice 25.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Útušice 17.14 16.58
2. Štěnovický Borek 17.39 17.33
3. Nebílovy 17.25 18.20
4. Tymákov 18.44 18.34
5. Chlum 18.84 18.70
6. Štěnovice 18.88 20.14
7. Robčice B 19.23
8. Želčany 19.72
9. Nezbavětice 26.14
10. Šťáhlavice 26.47
11. Robčice A 38.50
12. Starý Plzenec NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Štěnovický Borek 18,83 19,30
2. Útušice 21,08 19,89
3. Chlum 21,14 21,34
4. Želčany 21,56 23,91
5. Šťáhlavice NP NP
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Božkov 26.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,90
2.  Štichovice 18,23
3.  Útušice 18,38
4.  Novosedly 18,64
5.  Žebnice 18,73
6.  Dehtín 18,85
7.  Vřeskovice 18,85
8.  Štěnovický Borek 19,00
9.  Horní Kamenice 19,08
10.  Obora 19,29
11.  Bolkov 19,79
12.  Úněšov 20,95
13.  Příšov 22,29
14.  Chotíkov 23,67
15.  Chrást 27,15
16.  Poděvousy 30,04
17.  Robčice 42,19
18.  Mokrouše, Úherce, Horní Lukavice, Božkov, Hradiště, Nevřeň, Únětice, Želčany NP
3B, úzké hadice, sklopky
Brodeslavy 2.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,86
2.  Kalenice 17,56
3.  Žebnice 17,60
4.  Horní Lukavice 17,70
5.  Bolkov 17,90
6.  Chrást 17,95
7.  Horní Kamenice 18,11
8.  Vřeskovice 18,32
9.  Úherce 18,32
10.  Štichovice 18,95
11.  Mokrouše 19,22
12.  Zálesí 19,87
13.  Chotíkov 19,88
14.  Dehtín 20,40
15.  Útušice 21,66
16.  Brodeslavy 22,95
17.  Nevřeň 24,65
18.  Hostivice 24,68
19.  Úněšov 24,81
20.  Robčice 25,10
21.  Obora, Poděvousy, Štěnovický Borek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bolkov 3.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,67
2.  Poděvousy 18,15
3.  Úherce 18,42
4.  Kalenice 18,43
5.  Horní Lukavice 18,58
6.  Štichovice 18,77
7.  Útušice 19,00
8.  Únětice 19,50
9.  Horní Kamenice 20,21
10.  Chotíkov 20,76
11.  Chrást 21,07
12.  Vřeskovice 21,95
13.  Obora 24,70
14.  Štěnovický Borek 24,84
15.  Nevřeň 25,78
16.  Robčice 26,8
17.  Mokrouše, Novosedly, Úněšov, Zálesí, Bolkov, Žebnice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Útušice 16.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Robčice A 18.76 16.37
2. Nevřeň 18.04 16.46
3.Mokrouše 17.01 16.88
4. Chlum 17.63 17.41
5. Útušice A 17.60 NP
6. Dolce 17.91 22.32
7. Šťáhlavice 20.15 18.34
8. Letiny 19.19 18.73
9. Robčice B 20.88 19.14
10. Robčice - Stará 19.97 20.04
11. Útušice - Stará NP 26.64
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Úněšov 18.06 22.39
2. Útušice 26.89 20.32
3. Štěnovický Borek NP 21.62
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Štěnovický Borek 30.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Poděvousy 17,14
2.  Kalenice 17,24
3.  Chrást 17,28
4.  Únětice 17,31
5.  Dehtín 17,47
6.  Úherce 17,64
7.  Horní Lukavice 17,65
8.  Útušice 18,03
9.  Robčice 18,09
10.  Štichovice 18,33
11.  Mokrouše 18,37
12.  Obora 18,52
13.  Bolkov 18,78
14.  Štěnovický Borek 19,09
15.  Úněšov 19,33
16.  Nevřeň 19,60
17.  Horní Kamenice 19,72
18.  Chotíkov 20,38
19.  Žebnice 21,14
20.  Nebílovy 34,18
21.  Želčany NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chválenice 16,57
2.  Únětice 17,35
3.  Dehtín 17,37
4.  Úněšov 17,66
5.  Hradec 17,97
6.  Chotíkov 18,15
7.  Mrtník 19,08
8.  Štěnovický Borek 19,2
9.  Poděvousy 19,69
10.  Útušice 19,91
11.  Horní Lukavice 20,75
12.  Lužná 20,82
13.  Želčany 22,05
14.  Bučí NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Úherce 31.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,76
2.  Kalenice 17,19
3.  Bezděkov pod Třemšínem 17,26
4.  Horní Lukavice 17,65
5.  Žebnice 17,74
6.  Štichovice 17,82
7.  Poděvousy 18,00
8.  Útušice 18,39
9.  Chotíkov 18,41
10.  Chrást 18,51
11.  Bolkov 18,52
12.  Horní Kamenice 19,48
13.  Robčice 19,77
14.  Obora 20,01
15.  Božkov 22,17
16.  Štěnovický Borek 24,45
17.  Mokrouše 24,80
18.  Úněšov 26,44
19.  HZS Plzeňského kraje, Úherce, Nevřeň, Dehtín, Příšovice NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Namnice 6.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Poděvousy 17,24
2.  Vranovice 17,26
3.  Únětice 17,32
4.  Dehtín 17,59
5.  Kalenice 17,60
6.  Štichovice 17,80
7.  Mokrouše 17,81
8.  Bolkov 18,85
9.  Žebnice 18,91
10.  Horní Lukavice 19,06
11.  Horní Kamenice 19,19
12.  Robčice 20,06
13.  Útušice 20,45
14.  Úherce 21,37
15.  Úněšov 21,46
16.  Chotíkov 21,55
17.  Chrást 23,20
18.  Nevřeň, Obora NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chrást 7.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 16,93
2.  Únětice 17,22
3.  Radětice 17,42
4.  Horní Lukavice 17,45
5.  Kalenice 17,73
6.  Poděvousy 18,05
7.  Žebnice 18,09
8.  Vranovice 18,19
9.  Mokrouše 18,33
10.  Štichovice 18,35
11.  Horní Kamenice 18,46
12.  Sloup 19,51
13.  Obora 19,89
14.  Nevřeň 20,11
15.  Chrást 20,51
16.  Bolkov 23,36
17.  Útušice 26,73
18.  Robčice 29,10
19.  Úněšov 35,47
20.  Suchodol, Chotíkov, Úherce NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 13.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice 16,61
2. Horní Lukavice 17,27
3. Kalenice 17,5
4. Mokrouše 17,61
5. Poděvousy 18,08
6. Dehtín 18,09
7. Chrást 18,15
8. Úherce 18,22
9. Štichovice 18,57
10. Chotíkov 18,86
11. Mirošov 19,09
12. Horní Kamenice 19,47
13. Útušice 20,38
14. Obora 20,47
15. Božkov 21,73
16. Robčice 21,91
17. Šťáhlavice 24,04
18. Želčany 24,93
19. Tymákov 25,28
20. Úněšov, Nevřeň, Sloup, Bolkov, Nebílovy NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 17,20
2. Sloup 17,90
3. Únětice 18,12
4. Štichovice 18,74
5. Bučí 18,77
6. Štěnovický Borek 18,85
7. Dehtín 18,87
8. Hradec 20,14
9. Úněšov 25,31
10. Útušice 25,88
11. Mrtník 31,62
12. Poděvousy, Nevid, Horní Lukavice, Obora, Chotíkov NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 27.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.Mokrouše 21.47 22.61 44.08
2. Tymákov 22.58 24.05 46.63
3. Nevid 23.56 24.97 48.53
4. Nebílovy 24.48 24.45 48.94
5. Želčany 23.71 27.22 50.93
6. Šťáhlavice 23.37 36.54 59.92
7. Starý Plzenec 47.46 27.93 75.39
8. Červený Hrádek 34.70 46.28 80.99
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Želčany 29.31 29.87 59.18
2. Šťáhlavice 31.69 34.27 65.97
3. Nebílovy 30.79 55.34 86.14
2B, široké hadice, nástřiky, součet
Šťáhlavy 3.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nevid 21.06 25.26
2. Tymákov 22.07 23.97
3. Nebílovy NP 22.11
4. Želčany 22.15 23.58
5. Šťáhlavice 23.25 25.88
6. Starý Plzenec 25.88 28.07
7. Šťáhlavy 28.07 27.22
8. Nezbavětice 45.71 33.45
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Šťáhlavice 30.76 26.38
2. Nevid 27.83 NP
3. Želčany 28.84 29.12
4. Chlum 32.23 42.87
5. Nebílovy 38.92 NP
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Úherce 3.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,17
2.  Únětice 17,23
3.  Novosedly 17,28
4.  Útušice 17,64
5.  Kalenice 17,8
6.  Úherce 17,84
7.  Horní Kamenice 17,92
8.  Poděvousy 18,03
9.  Robčice 18,07
10.  Bolkov 18,5
11.  Chotíkov 18,81
12.  Chrást 19,2
13.  Úněšov 19,62
14.  Mokrouše 20,16
15.  Nevřeň, Dehtín, Žebnice NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 4.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Letiny 21.00
2. Nevid 21.25
3. Želčany 21.55
4. Robčice A 22.04
5. Tymákov 22.63
6. Mirošov A 23.11
7. Štěnovický Borek 23.82
8. Šťáhlavice 24.35
9. Nezbavětice 24.39
10. Mirošov B 27.64
11. Chlum 27.85
12. Starý Plzenec 28.10
13. Losiná 28.85
14. Libákovice 34.14
15. Robčice 2 35.48
16. Nebílovy NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Letiny 25.76
2. Želčany 27.48
3. Chlum 29.56
4. Doubravka 31.20
5. Nebílovy 32.97
6. Nevid 35.05
7. Šťáhlavice 42.44
2B, široké hadice, nástřiky
Nebílovy 10.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Útušice 16,70 16,64
2 Robčice 16,71 17,40
3 Nebílovy 17,66 21,76
4 Letiny 17,92 23,92
5 Chlum 18,11 23,40
6 Tymákov 18,67 18,35
7 Želčany 18,61 np
8 Šťáhlavice 20,54 21,49
9 Štěnovice 27,54 20,61
10 Štěnovický Borek 21,08 np
11 Starý Plzenec 21,48 22,61
12 Libákovice 31,95 25,08
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Želčany 21,75 22,23
2 Šťáhlavice 23,94 24,72
3 Nebílovy np 24,54
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Lhůta 17.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 23,92 23,72
2. Nevid 24,62 24,05
3. Nebílovy 27,72 38,64
4. Želčany 28,31 28,38
5. Šťáhlavice 28,53 32,38
6. Lhůta 31,53 30,45
7. Útušice 45,41
8. Tymákov 47,85
9. Starý Plzenec NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Chválenice 24,96
2. Želčany 28,72
3. Šťáhlavice 29,13
4. Nebílovy 42,61
muži: 3B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
ženy: 2B, úzké hadice, nástřiky
Nezvěstice 24.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Žebnice 18.14 14.85 32.99
2.Mokrouše 18.18 15.65 33.83
3. Útušice 19.25 15.36 34.61
4. Šťáhlavice 23.04 18.81 41.85
5. Bolkov 18.69 24.56 43.25
6. Tymákov 25.78 22.65 48.43
7. Letiny 28.74
8. Nezbavětice 29.56
9. Želčany 30.96
10. Nebílovy 32.59
11. Únětice, Nezvěstice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Štěnovický Borek 17.33 17.89 35.22
2. Šťáhlavice 22.52 21.72 44.24
3. Nebílovy 22.52 37.11 59.63
4. želčany 32.23
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále na 2B, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Poslední káď 12.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Mokrouše 19.47 20.61 40.08
2.  Chotíkov 21.05 20.00 41.05
3.  Neznašovy 20.88 20.68 41.56
4.  Kostelec 21.22 20.48 41.70
5.  Záhorčice 22.19 20.09 42.28
6.  Hradišťká Lhotka 22.55 24.24 46.79
7.  Úněšov 22.67
8.  Okrsek Úněšov 23.40
9.  Štěnovice B 24.08
10.  Bezděkov 27.85
11.  Tlučná 28.96
12.  Malesice 42.43
13.  Plzeň - Újezd 45.45
14.  Zahrádka 50.52
15.  ESOZ A 55.83
16.  ESOZ B 59.81
17.  Litice 105.00
18.  Dolínek, Bolevec, Štěnovice A, Sedliště NP
2B, široké hadice, sklopky, 4 savice