www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2017
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2017
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název
23.4.2017 Okrsek Okrsková soutěž v požárním sportu
20.5.2017 Nezbavětice 11. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
27.5.2017 Únětice O pohár SDH Únětice
28.5.2017 Úherce O pohár starosty SDH Úherce
3.6.2017 Starý Plzenec 2. ročník soutěže SDH v požárním útoku
10.6.2017 Šťáhlavy 22. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
10.6.2017 Horní Hradiště O pohár starostky SDH
11.6.2017 Štichovice 22. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
17.6.2017 Šťáhlavice 18. ročník soutěže O pohár starosty obce
17.6.2017 Šťáhlavice Doplňková soutěž - zpátečák
24.6.2017 Štěnovice O Štěnovického kance
1.7.2017 Brodeslavy O pohár starosty obce Brodeslavy
2.7.2017 Bučí O Pohár SDH Bučí
8.7.2017 Chválenice Memoriál M. Šebka a V. Havlíčka V rámci oslav 125. výročí
15.7.2017 Kalenice O pohár starosty obce Kalenice
16.7.2017 Novosedly O pohár starosty obce Novosedly
22.7.2017 Útušice 1. ročník soutěže HD o pohár SHD
29.7.2017 Štěnovický Borek O Pohár SDH štenovický Borek
29.7.2017 Obora O pohár SDH Obora
5.8.2017 Mokrouše O pohár obce Mokrouše V rámci oslav 90. výročí
6.8.2017 Chrást O Putovní pohár SDH Chrást
26.8.2017 Tymákov 3. ročník soutěže HD v požárním útoku
2.9.2017 Žákava Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
3.9.2017 Plzeň - Slovany O pohár starosty MO Plzeň Slovany
3.9.2017 Losiná 11. ročník soutěže HD v požárním útoku
9.9.2017 Nebílovy 2. ročník soutěže HD o pohár SHD
10.9.2017 Nevid 2. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
16.9.2017 Lhůta 22. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
23.9.2017 Nezvěstice 16. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
11.11.2017 Poslední káď Poslední káď 2017 - Memoriál Míly Pytlíka
Vyhodnocení sezóny 2017
Okrsek 23.4. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet
1.Mokrouše 73.57 3. 25.22 24.57 1. 4
2. Štěnovický Borek 71.91 2. 29.86 25.16 2. 4
3. Želčany 67.49 1. 25.62 26.62 3. 4
4. Tymákov 76.22 6. 32.30 27.52 4. 10
5. Šťáhlavice 73.68 ; 85.19 4. 27.72 35.67 6. 10
6. Nebílovy 75.62 5. 30.16 - 8. 13
7. Nezvěstice 89.30 11. 30.06 27.64 5. 16
8. Šťáhlavy 83.09 9. 34.31 28.96 7. 16
9. Starý Plzenec 77.42 7. 30.97 35.20 9. 16
10. Nezbavětice 81.75 8. 39.58 31.59 10. 18
11. Chválenice 87.57 10. 48.18 - 11. 21
12. Sedlec NP 12. 67.22 - 12. 24
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 67.07 1. 22.69 22.90 1. 2
2. Želčany 71.45 2. 30.98 27.69 2. 4
3.Mokrouše 87.54 3. 29.43 30.66 4. 6
4. Šťáhlavice 101.14 4. 35.58 39.58 3. 8
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Nezbavětice 20.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 22.53 22.60
2. Nebílovy 24.96 22.75
3. Tymákov 37.63 23.85
4. Želčany 27.07 24.21
5. Šťáhlavice 24.94 26.19
6. Chválenice 26.75 24.94
7. Nezbavětice 26.51 26.15
8. Starý Plzenec 27.07 29.81
9. Šťáhlavy 30.27 27.29
10. Oplotec 55.28 29.47
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 25.98 31.31
2.Mokrouše 26.56 25.99
3. Šťáhlavice 36.48 28.84
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas, ruční měření
Únětice 27.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,20
2.  Novosedly 17,64
3.  Chrást 17,76
4.  Líchovy 17,79
5.  Radětice 17,91
6.  Mokrouše 17,95
7.  Poděvousy 18,23
8.  Útušice 18,48
9.  Žebnice 18,90
10.  Bolkov 18,97
11.  Horní Lukavice 19,33
12.  Obora 19,37
13.  Štěnovický Borek 19,70
14.  Nevřeň 20,05
15.  Úherce 20,07
16.  Úněšov 20,63
17.  Kalenice 26,47
18.  Příšov, Zahorčice, Únětice, Letiny,  Horní Kamenice, Štichovice, Chotíkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Úherce 28.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,75
2.  Líchovy 17,15
3.  Žebnice 17,49
4.  Útušice 17,64
5.  Chrást 17,67
6.  Radětice 17,88
7.  Úherce 18,10
8.  Mokrouše 18,27
9.  Kalenice 18,29
10.  Dehtín 18,51
11.  Horní Kamenice 18,68
12.  Novosedly 19,53
13.  Nevřeň 19,99
14.  Poděvousy 20,43
15.  Únětice 20,60
16.  Obora 20,78
17.  Úněšov 22,54
18.  Štichovice 22,67
19.  Bolkov 23,21
20.  Štěnovický Borek 25,40
21.  Příšovice, Vranovice, Chotíkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Starý Plzenec 3.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Chlum 20.88 20.88
2. Nebílovy 22.76 NP
3. Tymákov NP 23.80
4. Želčany 24.42 23.85
5. Starý Plzenec 24.25 38.30
6. Šťáhlavice 27.12 27.05
7. Šťáhlavy 28.71 27.52
8. Sedlec 27.79 28.41
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 34.36 27.05
2. Šťáhlavice NP 37.91
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavy 10.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 30.71 22.03
2. Želčany 22.10 23.89
3. Chlum 29.15 22.53
4. Tymákov 24.05 NP
5. Nevid 24.88 34.52
6. Šťáhlavy 29.73 24.93
7. Šťáhlavice 30.17 27.35
8. Nezbavětice 27.75 34.76
9. Štěnovice 29.14 28.65
10. Nevid 2 29.03 29.62
11. Božkov 30.89 36.34
12. Starý Plzenec 38.92 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 54.65 27.37
2. Šťáhlavice 34.27 53.28
3. Želčany NP 52.44
4. Šťáhlavy 75.99 136.16
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Hradiště 10.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,73
2.  Kalenice 17,10
3.  Únětice 17,15
4.  Žebnice 17,65
5.  Dehtín 17,91
6.  Nevřeň 17,99
7.  Robčice 18,16
8.  Líchovy 18,21
9.  Útušice 18,50
10.  Chotíkov 18,58
11.  Mokrouše 18,66
12.  Radětice 18,74
13.  Úněšov 18,94
14.  Bolkov 19,00
15.  Novosedly 19,17
16.  Štichovice 20,91
17.  Horní Kamenice 20,92
18.  Štěnovický Borek 21,41
19.  Obora 23,18
20.  Chrást 39,52
21.  Úherce, Poděvousy, Příšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 11.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,61
2.  Líchovy 17,27
3.  Kalenice 17,34
4.  Vranovice 17,48
5.  Radětice 17,61
6.  Dehtín 17,68
7.  Úherce 17,92
8.  Štichovice 17,98
9.  Mokrouše 18,48
10.  Chotíkov 18,91
11.  Žebnice 19,18
12.  Horní Lukavice 19,54
13.  Chrást 19,67
14.  Bolkov 19,71
15.  Poděvousy 20,70
16.  Obora 21,26
17.  Příšov 31,27
18.  Robčice 33,13
19.  Novosedly, Útušice, Úněšov, Horní Kamenice, Nevřeň NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavice 17.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Chlum 18.03 17.15 35.18
2. Želčany 18.62 18.36 36.98
3. Tymákov 18.99 19.32 38.31
4. Šťáhlavice 18.82 21.46 40.34
5.Mokrouše 24.20 17.53 41.73
6. Chouzovy 22.75 23.25 46.01
7. Nebílovy 26.95 19.82 46.77
8. Nezbavětice 24.51 24.77 49.28
9. Božkov 26.06 23.97 50.03
10. Oplotec 26.71 28.17 54.88
11. Borovno 33.78 21.55 55.33
12. Chválenice 21.36 38.01 59.37
13. Šťáhlavy 24.65 NP 144.65
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 22.63 21.69 44.32
2. Chlum 22.07 22.51 44.58
3. Šťáhlavice 24.24 23.96 48.20
4.Mokrouše 36.55 23.96 60.51
5. Šťáhlavy NP 28.06 148.06
2B, široké hadice, sklopky, součet
Šťáhlavice 17.6. doplňoková soutěž
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok
1.  Mokrouše 31.73
2.  Chouzovy 34.63
3.  Chválenice 35.81
4.  Tymákov 36.29
5.  Nebílovy 36.68
6.  Božkov 36.73
7.  Šťáhlavice 41.06
8.  Nezbavětice 43.87
9.  Chlum 54.06
10.  Želčany, Šťáhlavy, Borovno NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 37.53
2. Šťáhlavice 38.27
3. Chlum 42.88
4.Mokrouše 47.70
5. Šťáhlavy 50.91
2B, široké hadice, sklopky, 2 základny, útok po zpátku
Šťěnovice 24.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 17.30 16.80
2. Štěnovický Borek 17.25 16.82
3. Robčice A 17.30 16.89
4. Robčice B 18.67 18.38
5. Želčany 18.62 18.47
6. Tymákov 19.49 NP
7. Libákovice 22.74
8. Šťáhlavice 27.36
9. Útušice 28.62
10. Štěnovice 31.07
11. Šťáhlavy 37.67
12. Chlum NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Útušice 21.84 21.18
2. Chlum 21.83 21.99
3. Želčany 23.22 23.79
4. Šťáhlavice 25.42 25.95
5. Šťěnovický Borek 28.80 NP
6. Šťáhlavy 37.55 39.96
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas, finále
Brodeslavy 1.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 16,74
2.  Kalenice 17,18
3.  Novosedly 17,27
4.  Horní Lukavice 17,39
5.  Horní Kamenice 17,56
6.  Poděvousy 17,61
7.  Chrást 17,64
8.  Nevřeň 17,71
9.  Útušice 17,92
10.  Chotíkov 18,02
11.  Štichovice 18,10
12.  Úněšov 18,72
13.  Bolkov 19,28
14.  Želčany 19,30
15.  Štěnovický Borek 19,92
16.  Příšov 20,35
17.  Robčice 20,92
18.  Hostivice 34,28
19.  Řemešín, Úherce, Žebnice, Božkov, Mokrouše NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 2.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,15
2.  Novosedly 17,26
3.  Kalenice 17,32
3.  Horní Lukavice 17,32
5.  Žebnice 17,42
6.  Chrást 17,60
7.  Poděvousy 17,67
8.  Horní Kamenice 17,88
8.  Mokrouše 17,88
10.  Vranovice 18,02
11.  Útušice 18,35
12.  Chotíkov 18,90
13.  Úherce 19,00
14.  Bolkov 19,10
15.  Robčice 19,50
16.  Úněšov 19,59
17.  Želčany 20,51
18.  Příšov 21,18
19.  Nevřeň 21,19
20.  Bučí 28,58
21.  Štichovice 38,20
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 8.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 20.42 21.07
2. Chlum 23.89 21.01
3. Nebílovy 25.85 21.77
4. Tymákov 25.67 22.03
5. Želčany NP 23.55
6. Šťáhlavice 27.15 23.69
7. Chválenice A 24.32 26.64
8. Chouzovy 27.63 25.32
9. Nezbavětice 30.60 27.68
10. Chválenice B 30.18 41.71
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 28.97 25.27
2. Želčany NP 27.75
3. Chlum 27.79 28.10
4. Šťáhlavice 41.36 29.54
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Kalenice 15.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,17
2.  Dehtín 17,33
3.  Únětice 17,36
4.  Novosedly 17,38
5.  Mokrouše 18,12
6.  Robčice 18,17
7.  Horní Lukavice 18,33
8.  Žebnice 18,35
9.  Chrást 18,58
10.  Poděvousy 18,92
11.  Úherce 19,14
12.  Štěnovický Borek 22,68
13.  Útušice, Horní Kamenice, Úněšov, Bolkov, Nevřeň NP
3B, úzké hadice, sklopky
Novosedly 16.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 16,87
2.  Chrást 17,06
3.  Únětice 17,14
4.  Horní Lukavice 17,33
5.  Dehtín 17,47
6.  Kalenice 17,53
7.  Poděvousy 18,05
8.  Robčice 18,06
9.  Štichovice 18,10
10.  Mokrouše 18,15
11.  Nevřeň 18,37
12.  Útušice 18,55
13.  Úněšov 20,10
14.  Štěnovický Borek 21,92
15.  Žebnice, Horní Kamenice, Úherce, Bolkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Útušice 22.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Robčice A 14.95 14.71
2. Útušice 28.13 15.62
3. Chlum 16.82 NP
4. Robčice B 18.18 16.85
5. Želčany 17.50 17.35
6. Tymákov 17.38 18.02
7. Šťáhlavice 17.50 17.44
8. Nebílovy 18.18 17.64
9. Božkov 20.09 23.26
10. Šťáhlavy 21.54 27.89
11. Štěnovice 31.29 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Útušice 19.23 18.99
2. Štěnovický Borek 19.34 19.94
3. Chlum 20.59 20.17
4. Šťáhlavice 21.30 20.71
5. Želčany 21.71 23.06
6. Šťáhlavy NP 29.75
2B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Štěnovický Borek 29.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 17,01
2.  Dehtín 17,33
3.  Žebnice 17,36
4.  Poděvousy 17,38
5.  Horní Lukavice 17,45
6.  Horní Kamenice 17,45
7.  Nevřeň 17,59
8.  Chrást 17,98
9.  Úherce 18,12
10.  Želčany 20,42
11.  Štěnovice 20,46
12.  Robčice 20,53
13.  Chotíkov 20,76
14.  Mochtín 21,08
15.  Obora 21,25
16.  Tymákov 21,33
17.  Bolkov 22,01
18.  Štěnovický Borek 23,64
19.  Štichovice 25,63
20.  Mokrouše 41,15
21.  Božkov 43,77
22.  Kalenice, Útušice, Úněšov, Příšov, Nebílovy NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,47
2.  Štichovice 17,48
3.  Úněšov 17,64
4.  Štěnovický Borek 17,84
5.  Chotíkov 18,33
6.  Horní Lukavice 18,56
7.  Útušice 18,94
8.  Hradec 19,02
9.  Srbice 19,28
10.  Mrtník 19,93
11.  Želčany 19,94
12.  Dehtín 20,21
13.  Poděvousy 22,11
14.  Bučí 31,18
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Obora 30.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,19
2.  Žebnice 17,30
3.  Dehtín 17,70
4.  Obora 17,74
5.  Robčice 17,76
6.  Chrást 17,87
7.  Štichovice 18,04
8.  Úherce 18,11
9.  Útušice 18,20
10.  Mokrouše 18,39
11.  Poděvousy 18,88
12.  Úněšov 19,09
13.  Zeměchy 19,24
14.  Bolkov 19,39
15.  Obora 19,63
16.  Kalenice 19,88
17.  Novosedly 21,40
18.  Příšov 21,82
19.  Chotíkov, Štěnovický Borek, Božkov, Mochtín, Nevřeň, Horní Kamenice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 5.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 16,75
2.  Novosedly 17,36
3.  Horní Lukavice 17,60
4.  Chrást 17,80
5.  Horní Kamenice 18,34
6.  Příšov 18,47
7.  Mokrouše 18,48
8.  Dehtín 18,59
9.  Nevřeň 19,5
10.  Chlum 20,27
11.  Letiny 21,33
12.  Žebnice 21,49
13.  Tymákov 22,43
14.  Bolkov 23,56
15.  Úněšov 23,62
16.  Robčice 24,15
17.  Štěnovický Borek 24,81
18.  Božkov 25,10
19.  Chotíkov 26,80
20.  Starosedlský Hrádek 27,45
21.  Želčany 29,99
22.  Nebílovy, Úherce, Útušice, Poděvousy, Únětice, Štichovice, Kamenný Újezd NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Chválenice 16,90
2.  Štichovice 17,57
3.  Hradec 18,14
4.  Dehtín 18,46
5.  Lužná 18,67
6.  Chotíkov 19,07
7.  Štěnovický Borek 19,26
8.  Mrtník 19,38
9.  Horní Lukavice 20,85
10.  Útušice 21,22
11.  Mokrouše 21,30
12.  Úněšov 21,79
13.  Poděvousy 21,97
14.  Želčany 26,71
15.  Únětice 32,42
16.  Bučí 33,75
17.  Šťáhlavice 36,86
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Chrást 6.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 17,06
2.  Dehtín 17,26
3.  Novosedly 17,27
4.  Chrást 17,46
5.  Horní Lukavice 17,54
6.  Radětice 17,77
7.  Útušice 17,94
8.  Žebnice 18,03
9.  Lhotka 18,14
10.  Vranovice 18,28
11.  Poděvousy 18,35
12.  Březnice 18,55
13.  Mokrouše 19,25
14.  Únětice 20,14
15.  Horní Kamenice 20,77
16.  Starosedlský Hrádek20,99
17.  Úněšov 21,60
18.  Štěnovický Borek 21,85
19.  Robčice 32,01
20.  Štichovice 39,99
21.  Bolkov, Příšov, Nevřeň, Úherce, Chotíkov NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 26.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Želčany 20.94 22.05 42.99
2.Mokrouše 24.71 20.99 45.70
3. Tymákov 20.97 26.85 47.12
4. Nevid 28.78 22.29 51.07
5. Chlum 31.17 26.40 73.00
6. Šťáhlavy 34.25 40.54 74.79
7. Starý Plzenec 34.25 40.54 74.79
8. Nebílovy 25.23 56.35 81.58
9. Červený Hrádek 47.52 35.79 83.31
10. Šťáhlavice 57.76 42.76 100.52
11. Štěnovice 21.45 NP 141.45
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 24.96 29.35 54.31
2.Mokrouše 25.06 32.55 57.58
3. Chlum 30.39 28.46 58.85
4. Šťáhlavy 43.56 38.91 82.47
5. Šťáhlavice NP NP
2B, široké hadice, nástřiky, součet
Žákava 2.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 16,79
2.  Novosedly 17,08
3.  Únětice 17,18
4.  Dehtín 17,64
5.  Poděvousy 17,64
6.  Vranovice Peklo 17,74
7.  Horní Kamenice 17,77
8.  Chrást 18,72
9.  Nevřeň 18,88
10.  Robčice 19,05
11.  Bolkov 19,12
12.  Chotíkov 19,22
13.  Horní Lukavice 20,09
14.  Žákava 20,69
15.  Želčany 21,47
16.  Úherce 22,12
17.  Útušice 22,57
18.  Štěnovický Borek 24,14
19.  Úněšov 26,06
20.  Mokrouše 31,37
21.  Štichovice, Hradec NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Slovany 3.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Kalenice 16,98
2.  Horní Kamenice 17,51
3.  Vranovice 17,61
4.  Horní Lukavice 17,88
5.  Únětice 17,92
6.  Chrást 18,09
7.  Mokrouše 18,15
8.  Robčice 18,94
9.  Hradec 19,06
10.  Příšov 19,33
11.  Nevřeň 19,52
12.  Úněšov 19,68
13.  Mochtín 20,65
14.  Božkov 20,79
15.  Novosedly 21,96
16.  Bolkov 22,97
17.  Chotíkov 24,06
18.  Úherce 28,5
19.  Štichovice 29,94
20.  Útušice NP
21.  Dehtín NP
22.  Poděvousy NP
23.  Štěnovický Borek NP
24.  Drahňovice NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 3.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok
1. Chlum 19,8
2. Nevid 20,9
3. Mirošov 21,31
4. Tymákov 21,55
5. Štěnovice 22,23
6. Želčany 22,69
7. Losiná 28,59
8. Nebílovy 28,6
9. Štěnovický Borek 29,07
10. Starý Plzenec 30,16
11. Příkosice 30,96
12. Libákovice 35,97
13. Nezbavětice 37,93
14. Letiny NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 25,8
2. Želčany 27,29
3. Nevid 32,67
4. Příkosice 37,26
2B, široké hadice, nastřiky,
Nebílovy 9.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Robčice 16.57 16.56
2. Želčany 16.73 22.67
3. Útušice NP 16.84
4. Štěnovice NP 16.90
5. Štěnovický Borek A17.68 17.24
6. Nebílovy 17.79 18.49
7. Mirošov NP 18.18
8. Štěnovický Borek B27.64 18.59
9. Šťáhlavice 19.12 23.37
10. Chlum NP 19.51
11. Libákovice 21.28 20.44
12. Tymákov NP 20.98
13. Letiny 22.17 NP
14. Nevid NP NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Štěnovický Borek 20.05 19.22
2. Útušice 20.35 20.06
3. Chlum 20.34 24.83
4. Želčany 20.36 20.53
5. Nevid 21.64 -
6. Šťáhlavice 23.67 22.99
7. Nebílovy 26.15 44.67
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Nevid 10.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nevid 25.51 30.20
2.Mokrouše 27.78 30.25
3. Mirošov 28.90 NP
4. Příkosice 32.83 NP
5. Kamenný Újezd 35.77 50.07
6. Osek 38.22 NP
7. Plzeň - Újezd 40.48 NP
8. Veselá 45.41 NP
9. Raková 49.22 NP
10. Plzeň - Dobravka NP NP
3B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Lhůta 16.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 19.84 19.97
2. Letiny 20.62 21.52
3. Želčany 22.35 22.31
4. Tymákov 22.58 24.46
5. Lhůta 23.15 37.35
6. Šťáhlavice 25.61 NP
7. Losiná 32.38 31.92
2B, úzké hadice, nástřiky, lepší čas
Nezvěstice 23.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Bolkov 18.48 15.86 34.34
2. Robčice 18.06 16.40 34.46
3. Želčany 18.80 16.09 34.89
4. Chlum 19.35 16.22 36.02
5. Tymákov 20.89 18.41 39.30
6. Mirošov 22.87 18.04 41.45
7. Šťáhlavice A 24.02
8. Nebílovy 24.81
9. Šťáhlavy 24,88
10. Nezbavětice 30,50
11. Únětice, Štěnovický Borek, Šťáhlavice B NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Štěnovický Borek 17.97 18.03 36.00
2. Chlum 19.75 20.09 39.84
3. Želčany 21.58 24.44 46.03
4. Mirošov 21.73
5. Útušice 23.89
6. Šťahlavice 31.00
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále na 2B, součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
Poslední káď 11.11. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Záhorčice 21.71 19.91 41.62
2.  Kostelec 21.35 20.37 41.72
3.  Štěnovice 22.59 22.81 45.40
4.  Příšov 25.21 23.25 41.70
5.  Úněšov 25.76 32.16 48.46
6. Mokrouše 19.41 120:00 139.41
7.  Hradištská Lhotka 26.18
8.  Stýskaly 26.96
9.  Vrhaveč 27.69
10.  Chrást 30.19
11.  Sedliště 31.39
12.  Tlučná 31.96
13.  Doubravka 38.69
14.  Litice 50.59
15.  Bolevec 74.94
16.  Hradiště 84.67
17.  Neznašovy, Křelovice, Božkov, Chotíkov NP
2B, široké hadice, sklopky, 4 savice, součet
Vyhodnocení sezóny 2017
Muži Ženy
Soutěže
umístění počet umístění počet
1. 5x 1. 1x
2. 2x 2. 2x
5. 2x 3. 1x
6. 2x 4. 2x
7. 2x 11. 1x
8. 2x
9. 1x
10. 2x
11. 1x
13. 1x
19. 1x
20. 2x
Ligy
ZČHL 8.-9. ZČHL 21.
9. okrsek 4. 9. okrsek 5.
23 soutěží + 2 ligy 7 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 23 soutěží!