www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2018
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2018
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název
22.4.2018 Okrsek Okrsková sotěž - 9. okrsku Plzeň jih
26.5.2018 Nezbavětice 12. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
26.5.2018 Úherce O pohár starosty SDH Úherce
27.5.2018 Buková O pohár starosty Buková
2.6.2018 Starý Plzenec 3. ročník soutěže SDH v požárním útoku
9.6.2018 Horní Hradiště O pohár starostky SDH
9.6.2018 Šťáhlavy 23. ročník soutěže o put. pohár starosty obce,
10.6.2018 Štichovice O pohár starosty SDH
23.6.2018 Šťáhlavice 19. ročník soutěže o pohár SDH, v rámci oslav 120. výročí založení SDH
30.6.2018 Štěnovice Soutěž v PÚ o Štěnovického kance
7.7.2018 Nevřeň O pohár #pětdevět
8.7.2018 Bučí O Pohár SDH Bučí
28.7.2018 Chrást O Putovní pohár SDH Chrást
29.7.2018 Chrást O Putovní pohár SDH Chrást
11.8.2018 Mokrouše O pohár obce Mokrouše
12.8.2018 Štěnovický Borek O Pohár SDH štenovický Borek
25.8.2018 Tymákov 4. ročník soutěže HD v požárním útoku
1.9.2018 Žákava Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
2.9.2018 Losiná 12. ročník soutěže HD v požárním útoku
8.9.2018 Nebílovy 3. ročník soutěže HD o pohár SHD
8.9.2018 Božkov O pohár starosty MO Plzeň Slovany
9.9.2018 Božkov O pohár starosty MO Plzeň Slovany
15.9.2018 Lhůta 23. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
29.9.2018 Nezvěstice 17. ročník soutěže o put. pohár starosty obce
10.11.2018 Poslední káď Poslední káď 2017 - Memoriál Míly Pytlíka
Vyhodnocení sezóny 2018
Okrsek 22.4.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 74.35 ; 65.90 1. 25.96 23.16 1. 2
2.Mokrouše 67.87 2. 25.74 24.94 2. 4
3. Chlum 72.13 4. 26.31 25.33 4. 8
4. Nezvěstice 68.08 3. 25.84 30.38 4. 8
5. Tymákov 78.49 7. 26.05 25.11 6. 10
6. Šťáhlavice 72.54 ; 72.46 5. 27.57 30.09 8. 11
7. Štěnovický Borek 77.02 ; 77.04 6. 58.52 NP 5. 15
8. Šťáhlavy 99.26 10. 49.54 32.22 7. 17
9. Starý Plzenec 87.73 9. 33.13 33.55 9. 17
10. Chválenice 80.83 8. 60.85 - 10. 18
11. Nezbavětice NP 11. NP - 11. 22
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 66.52 1. 22.86 24.61 1. 2
2. Želčany 73.78 ; 80.51 2. 28.71 30.74 4. 6
3.Mokrouše 83.56 5. 25.02 28.24 2. 7
4. Šťáhlavice 80.10 ; N 4. 27.83 25.99 3. 7
5. Chlum 79.55 3. 32.18 29.22 5. 8
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Nezbavětice 26.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Tymákov 27.12 22.68
2. Želčany 25.28 22.82
3. Nezvěstice 23.15 40.46
4. Šťáhlavy NP 27.18
5. Šťáhlavice 38.09 33.82
6. Nezbavětice 35.32 39.68
7. Starý Plzenec 49.07 36.62
8. Chlum 41.30 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 32.18 29.63
2. Chlum 33.38 31.02
3. Šťáhlavice 35.64 37.87
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas, ruční měření
Úherce 26.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Žebnice 16,62
2.  Únětice 16,79
3.  Chářovice 17,39
4.  Horní Kamenice 17,76
5.  Nevřeň 18,12
6.  Robčice 18,30
7.  Dehtín 18,39
8.  Štichovice 18,57
9.  Úherce 18,76
10.  Mokrouše 19,10
11.  Chotíkov 19,50
11.  Příšov 19,50
13.  Želčany 19,54
14.  Novosedly 19,71
15.  Chrást 21,31
16.  Útušice 24,80
17.  Zahorčice, Poděvousy, Únětice 1911, Bolkov, Hlubyně, Horní Lukavice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Buková 27.5.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 17,77
2.  Novosedly 17,93
3.  Dehtín 18,32
4.  Únětice 18,42
5.  Hlubyně 18,61
6.  Horní Lukavice 18,99
7.  Štěnovický Borek 19,14
8.  Nevřeň 19,46
9.  Mokrouše 19,55
10.  Štichovice 19,73
11.  Poděvousy 19,95
12.  Chrást 20,02
13.  Bolkov 21,23
14.  Robčice 31,91
15.  Žebnice 33,00
16.  Zahorčice, Mochtín, Úherce, Útušice, Želčany, Chotíkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Starý Plzenec 2.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 25.22
2.  Tymákov 25.66
3.  Štěnovický Borek 30.71
4.  Nezvěstice 39.30
5.  Starý Plzenec 39.66
6.  Šťáhlavice 40.15
7.  Chlum 41.81
8.  Nezbavětice 42.13
9.  Šťáhlavy 49.72
10.  Tlučná 71.39
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 28.17
2. Útušice 28.61
3. Sedlec 61.37
4. Šťáhlavice -
2B, široké hadice, nástřiky
Horní Hradiště 9.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,85
2.  Novosedly 16,98
3.  Horní Lukavice 17,10
4.  Dehtín 17,40
5.  Chrást 17,53
6.  Útušice 17,95
7.  Horní Kamenice 18,19
8.  Nevřeň 18,22
9.  Štichovice 18,45
10.  Úherce 18,60
11.  Bolkov 19,03
12.  Robčice 19,39
13.  Mokrouše 19,60
14.  Štěnovický Borek 19,82
15.  Zahorčice 20,30
16.  Úněšov 22,78
17.  Příšov 24,92
18.  Obora 26,83
19.  Želčany 33,25
20.  Chotíkov, Mochtín, Poděvousy, Žebnice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 9.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Tymákov 21.61 23.90
2. Chlum 22.52 23.22
3. Nezvěstice 24.70 23.67
4. Šťáhlavice 28.72 25.30
5. Nezbavětice 27.03 NP
6. Starý Plzenec 28.26 43.33
7. Šťáhlavy 28.32 30.88
8. Chválenice 29.11 45.33
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany NP 26.92
2. Chlum 27.15 29.84
3. Šťáhlavy 53.57 38.81
3. Šťáhlavice NP 46.00
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas, ruční měření
Štichovice 10.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 16,94
2.  Žebnice 17,10
3.  Horní Kamenice 17,16
4.  Horní Lukavice 17,18
5.  Poděvousy 17,26
6.  Štichovice 17,78
7.  Chotíkov 17,82
8.  Nevřeň 17,85
9.  Chrást 17,96
10.  Bolkov 18,06
11.  Útušice 18,16
12.  Obora 18,74
13.  Mokrouše 19,45
14.  Štěnovický Borek 19,79
15.  Zahorčice A 20,51
16.  Úněšov 20,55
17.  Úherce 22,63
18.  Želčany 28,35
19.  Mochtín 40,61
20.  Robčice, Radětice, Dehtín, Únětice, Příšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavice 23.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Želčany 27.12 22.68 50.96
2. Robčice 27.31 23.83 51.15
3. Nezvěstice 26.46 28.70 55.16
4. Chlum 30.87 26.59 57.46
5. Neuměř 32.51 24.98 57.49
6. Tymákov 25.41 33.77 59.19
7. Štěnovický Borek 37.14 24.06 61.21
8. Nezbavětice 31.15 39.12 69.28
9. Starý Plzenec 31.59 38.12 69.71
10. Šťáhlavice A 31.81 38.60 70.41
11. Šťáhlavy A 36.37 35.60 71.97
Družstva mužů 33+
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chouzovy 33.72 28.45 62.18
2. Nezvěstice 33.38 31.02 77.30
3. Šťáhlavy 46.65 46.21 92.86
4. Šťáhlavice B 36.34 NP 156.34
4. Kobylí NP - 240.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 30.46 30.23 60.70
2. Šťáhlavice 40.71 27.97 68.68
3. Šťáhlavy 59.66 47.95 107.62
2B, široké hadice, nástřiky, součet
Štěnovice 30.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Útušice 17.70 16.22
2. Nebílovy 17.95 17.25
3. Želčany 19.05 17.25
4. Štěnovice 21.32 17.88
5. Robčice 18.17 18.00
6. Chlum NP 18.62
7. Štěnovický Borek NP 20.42
8. Tymákov NP 22.97
9. Šťáhlavy 23.12 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 21.07 21.56
2. Želčany 21.70 21.15
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas, ruční měření
Nevřeň 7.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Zahorčice 16,68
2.  Hlubyně 17,65
3.  Dehtín 17,65
4.  Útušice 17,81
5.  Štichovice 18,08
6.  Nevřeň 18,33
7.  Chotíkov 18,38
8.  Poděvousy 18,39
9.  Bolkov 18,54
10.  Únětice 18,54
11.  Chrást 19,56
12.  Žebnice 19,91
13.  Úněšov 21,36
14.  Robčice 21,86
15.  Mokrouše 24,26
16.  Horní Kamenice 30,68
17.  Příšov 35,1
18.  Štěnovický Borek, Zahorčice, Novosedly, Mochtín,  Horní Lukavice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 8.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Žebnice 16,91
2.  Novosedly 17,29
3.  Horní Lukavice 17,39
4.  Štichovice 17,47
5.  Únětice 17,53
6.  Chrást 17,56
7.  Dehtín 18,73
8.  Bolkov 18,87
9.  Nevřeň 19,08
10.  Mokrouše 19,55
11.  Chotíkov 21,04
12.  Robčice 22,06
13.  Úněšov 22,42
14.  Horní Bělá 24,29
15.  Poděvousy 27,02
16.  Stýskaly 29,53
17.  Hlubyně 31,38
18.  Štěnovický Borek 31,61
19.  Útušice 33,65
20.  Únětice B, Horní Kamenice, Bučí NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chrást 28.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,12
2.  Žebnice 17,45
3.  Horní Kamenice 17,46
4.  Chrást 17,53
5.  Nevřeň 17,95
6.  Dehtín 18,47
7.  Štěnovický Borek 18,84
8.  Mokrouše 18,94
9.  Bolkov 19,91
10.  Útušice 19,92
11.  Poděvousy 20,06
12.  Mochtín 20,48
13.  Únětice B 20,49
14.  Štichovice 20,52
15.  Obora 20,95
16.  Příšov 32,16
17.  Novosedly, Horní Lukavice, Úněšov, Chotíkov, Robčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chrást 29.7.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,73
2.  Žebnice 17,09
3.  Horní Lukavice 17,54
4.  Dehtín 17,55
5.  Chrást 17,71
6.  Radětice 18,17
7.  Robčice 18,31
8.  Mokrouše 18,54
9.  Nevřeň 18,79
10.  Útušice 18,83
11.  Novosedly 18,84
12.  Štichovice 19,19
13.  Štěnovický Borek 19,44
14.  Horní Kamenice 19,45
15.  Chotíkov 20,03
16.  Mochtín 20,29
17.  Únětice B 20,39
18.  Úněšov 21,85
19.  Bolkov 22,77
20.  Poděvousy 22,9
21.  Příšov 27,78
22.  Obora NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 11.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Horní Lukavice  17,62
2. Horní Kamenice  17,70
3. Útušice  17,75
4. Žebnice  17,78
5. Štichovice  17,98
6. Robčice  18,03
7. Nevřeň #pětdevět 18,36
8. Mokrouše  18,84
9. Dehtín 18,85
10. Únětice  B 18,89
11. Zeměchy Green Debils, mimo ZČHL 19,08
12. Úněšov  21,08
13. Poděvousy 21,86
14. Chotíkov  22,52
15. Šťahlavy, mimo ZČHL 26,29
16. Draci Chrást  30,22
17. Příšov  33,50
18. Božkov  51,03
19. Tymákov  63,57
20. Štěnovický Borek, Novosedly, Želčany,Chlum NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Únětice  18,67
2. Chotíkov  18,95
3. Úněšov  19,19
4. Poděvousy  19,38
5. Dehtín 19,71
6. Štichovice  19,76
7. Hradec  20,01
8. Mokrouše  20,72
9. Chlum  21,21
10. Šťahlavice, mimo ZČHL 21,40
11. Horní Lukavice  28,12
12. Želčany  43,02
13. Štěnovický Borek  120,00
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 12.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 16,67
2.  Útušice 17,41
3.  Poděvousy 17,56
4.  Žebnice 17,65
5.  Horní Lukavice 17,80
6.  Štichovice 17,87
7.  Dehtín 17,95
8.  Chrást 18,12
9.  Chotíkov 18,19
10.  Nevřeň 18,25
11.  Vranovice 18,31
12.  Horní Kamenice 18,37
13.  Únětice B 18,78
14.  Novosedly 18,82
15.  Bolkov 19,00
16.  Mokrouše 19,01
17.  Bezdědovice 19,27
18.  Robčice 19,59
19.  Příšov 20,02
20.  Úněšov 20,66
21.  Štěnovický Borek B 21,58
22.  Nebílovy 25,58
23.  Letiny 32,26
24.  Želčany 34,39
25.  Štěnovický Borek 36,61
26.  Chlumčany 47,40
27.  Tymákov NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Úněšov 17,72
2.  Chotíkov 17,88
3.  Štěnovický Borek 17,9
4.  Poděvousy 18,25
5.  Dehtín 20,81
6.  Únětice 21,14
7.  Chlum 21,67
8.  Štichovice 26,81
9.  Želčany 29,6
10.  Horní Lukavice 36,05
11.  Hradec NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 25.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Chlum 26.12 24.37
2. Nezvěstice 32.75 24.99
3. Želčany 26.44 25.52
4. Tymákov 29.58 26.22
5.Mokrouše 24.56 32.96
6. Šťáhlavice 30.21 36.90
7. Veselá 32.87
8. Hrádek 33.88
9. Hradišťská Lhotka34.23
10. Nevid 35.15
11. Nebílovy 35.48
12. Starý Plzenec 43.63
13. Šťáhlavy 48.43
14. Štěnovice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 29.71 27.95
2. Chlum 29.01 30.96
3. Želčany 34.77 40.84
4. Šťáhlavice NP 33.74
2B, široké hadice, nástřiky
ženy: součet časů; muži 6 nejlepší do finále a finále od znovu
Žákava 1.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Poděvousy 17,94
2.  Štichovice 18,07
3.  Horní Kamenice 18,12
4.  Útušice 18,25
5.  Mokrouše 18,84
6.  Mochtín 19,00
7.  Žákava 19,26
8.  Želčany 19,29
9.  Únětice B 19,65
10.  Žebnice 19,98
11.  Chotíkov 20,75
12.  Úněšov 21,51
13.  Štěnovický Borek 21,55
14.  Únětice 24,56
15.  Dehtín 26,29
16.  Chrást 31,36
17.  Bolkov, Zahorčice, Nevřeň, Horní Lukavice, Robčice NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 2.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 21.49
2.  Letiny 22.42
3.  Mirošov B 22.69
4.  Tymákov 23.34
5.  Nezvěstice 23.39
6.  Mirošov A 23.40
7.  Štěnovický Borek A 25.06
8.  Příkosice 27.68
9.  Šťáhlavy 27.78
10. Chlum 28.12
11.  Doubravka 28.39
12.  Štěnovický Borek B 30.22
13.  Losiná 40.28
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 25.61
2.  Chlum 40.29
3.  Nezvěstice 42.33
4.  Příkosice NP
2B, široké hadice, sklopky
Nebílovy 25.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Nebílovy 26.32 17.18
2. Želčany 17.87 NP
3. Chlum 18.19 17.96
4. Tymákov 21.72 19.18
5. Libákovice 19.44 19.72
6. Letiny 20.09 19.72
7. Nezbavětice 21.05 20.32
8. Štěnovický Borek 20.61 NP
9. Losiná 21.54 NP
10. Šťáhlavy 35.15 36.90
11. Štěnovický Borek-dorost 22.20 23.06
12. Veselá 23.56 23.72
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 19.89 20.37
2. Nebílovy 28.09 22.97
3. Veselá 52.90 29.19
4. Chlum 35.88 NP
5. Soběsuky 44.73 NP
2B, široké hadice,sklopky
Božkov 8.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 17,22
2.  Chrást 17,48
3.  Horní Kamenice 17,99
4.  Žebnice 18,14
5.  Robčice 18,16
6.  Poděvousy 18,16
7.  Novosedly 18,29
8.  Útušice 19,46
9.  Únětice B 19,73
10.  Hlubyně 19,85
11.  Nevřeň 20,17
12.  Božkov 20,63
13.  Dehtín 20,87
14.  Chotíkov 20,92
15.  Mokrouše 23,15
16.  Mochtín 24,75
17.  Příšov 33,02
18.  Štichovice, Bolkov, Zahorčice, Kotenčice, Horní Lukavice, Úněšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Božkov 9.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 17,32
2.  Žebnice 17,62
3.  Horní Kamenice 17,76
4.  Poděvousy 18,05
5.  Chrást 18,25
6.  Nevřeň 18,80
7.  Únětice B 18,89
8.  Zahorčice 18,91
9.  Robčice 19,22
10.  Štichovice 19,35
11.  Hlubyně 19,40
12.  Želčany 19,52
13.  Mochtín 19,62
14.  Útušice 19,83
15.  Obora 19,85
16.  Příšov 20,34
17.  Únětice 20,6
18.  Zahorčice 21,07
19.  Chotíkov 22,2
20.  Štěnovický Borek 22,92
21.  Božkov 23,62
22.  Úněšov 25,19
23.  Dehtín 34,21
24.  Kotenčice, Bolkov, Oudroby, Mokrouše, Horní Lukavice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Lhůta 15.9.
Družstva mužů 9. okrsek
1. útok 2. útok
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 18.95 19.55
2.  Mokrouše 21.45 19.95
3.  Tymákov 21.82 21.64
4.  Nezvěstice 23.43 22.24
5.  Šťáhlavy 26.06 23.16
6.  Chlum 23.70 NP
7.  Letiny 24.01 25.06
8.  Lhůta NP 27.42
9.  Losiná 33.36 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 25.13 23.75
2.  Chlum 32.25 29.62
3.  Nezvěstice NP 31.48
2B, úzké hadice, nástřiky
Nezvěstice 29.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Únětice A 17.19 14.57 31.76
2.  Bolkov 19.20 15.50 34.70
3.  Útušice 19.79 16.83 36.62
4.  Želčany 19.50 17.33 36.83
5.  Mirošov 19.98 19.99 39.97
6.  Nebílovy 21.15 120 141.15
7.  Nezvěstice 22.07
8.  Příkosice 22.19
9.  Tymákov 23.43
10.  Losiná 24.79
11.  Šťáhlavice 24.81
12.  Štěnovický Borek 25.00
13.  Kamenný Újezd 27.92
14.  Robčice, Šťáhlavy, Únětice B, Chlum NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 21.63 19.49 41.12
2.  Chlum 21.63 20.03 41.66
3.  Nezvěstice 59.89 40.89 101.78
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, součet
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále na 2B, součet
Poslední káď 10.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1.  Kostelec 19.88 20.28 40.14
2.  Chotíkov 21.14 21.68 42.82
3.  Hradištská Lhotka 23.19 21.01 44.20
4.  Křelovice 22.88 22.57 45.45
5.  Ůněšov 23.46 33.65 57.11
6. Mokrouše 19.82 120.00 139.82
7.  Zahorčice 23.63
8.  Kostelec B 24.15
9.  Příšov 25.80
10.  Doubravka 26.67
11.  Stýskaly 29.82
12.  Bolevec 31.54
13.  Neznašovy 32.94
14.  Hradiště 33.16
15.  Vrhaveč 33.82
16.  Kšely 34.07
17.  Tlučná 34.94
18.  Obora 36.20
19.  Sedliště A 40.20
20.  Božkov 42.18
21.  Sedliště A 50.20
22.  Litice 50.47
23.  Chrást NP
2B, široké hadice, sklopky, 4 savice, součet
Vyhodnocení sezóny 2018
Muži Ženy Děti
Soutěže
umístění počet umístění počet umístění počet
2. 2x 1. 1x mimo soutěž 1x
5. 2x 3. 1x
6. 1x 8. 1x
8. 3x
9. 1x
10. 2x
13. 2x
15. 2x
16. 1x
24. 1x
Ligy
ZČHL 12. ZČHL 16.
9. okrsek 7. 9. okrsek 4.
17 soutěží + 2 ligy 3 soutěží + 2 ligy 1 soutěže
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 18 soutěží!