www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2019
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2019
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Místo soutěže Název soutěže Kategorie
20.4.2019 Okrsek Okrsková soutěž v požárním sportu dospělí
11.5.2019 Chouzovy Oslavy 90. výročí založení SDH dospělí
25.5.2019 Nezbavětice 13. ročník soutěže o put. pohár starosty obce dospělí
1.6.2019 Starý Plzenec 4. ročník soutěže SDH¨v požárním útoku dospělí
1.6.2019 Budilov ZČHL v PÚ dospělí
2.6.2019 Budilov ZČHL v PÚ dospělí
8.6.2019 Šťáhlavy 24. ročník soutěže o put. pohár starosty obce v rámci 135. výročí dospělí
8.6.2019 Horní Hradiště ZČHL v PÚ dospělí
9.6.2019 Štichovice ZČHL v PÚ dospělí
15.6.2019 Šťáhlavice 20. ročník soutěže o pohár SDH dospělí
15.6.2019 Šťáhlavice doplňková soutěž dospělí
16.6.2019 Letkov PLAMEŇÁK mladých hasičů děti
22.6.2019 Štěnovice O štěnovického kance dospělí
29.6.2019 Nevřeň ZČHL v PÚ dospělí
30.6.2019 Bučí ZČHL v PÚ dospělí
13.7.2019 Chválenice Mem. M. Šebka a V. Havlíčka dospělí
20.7.2019 Útušice 2. ročník soutěže HD o pohár SHD dospělí
27.7.2019 Robčice 1. ročník soutěže HD o pohár SHD dospělí
3.8.2019 Zahorčice ZČHL v PÚ dospělí
4.8.2019 Mochtín ZČHL v PÚ dospělí
17.8.2019 Mokrouše ZČHL v PÚ dospělí
18.8.2019 Buková ZČHL v PÚ dospělí
24.8.2019 Tymákov 5. ročník soutěže HD v požárním útoku v rámci 125. výročí dospělí
24.8.2019 Vranovice ZČHL v PÚ dospělí
25.8.2019 Vranovice ZČHL v PÚ dospělí
1.9.2019 Losiná 13. ročník soutěže HD v požárním útoku v rámci 125. výročí dospělí
7.9.2019 Žákava ZČHL v PÚ dospělí
7.9.2019 Lhůta 24. ročník soutěže o put. pohár starosty obce dospělí
8.9.2019 Únětice ZČHL v PÚ dospělí
14.9.2019 Nebílovy 4. ročník soutěže HD o pohár SHD dospělí
28.9.2019 Nezvěstice 18. ročník soutěže o put. pohár starosty obce v rámci 135. výročí dospělí
2.11.2019 Nevřeň Nevřeňské bloudění děti
9.11.2019 Plzeň Poslední káď dospělí
Vyhodnocení sezóny 2019
Okrsek 20.4. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 69.87 ; 65.44 1. 26.73 25.09 1. 2
2. Nezvěstice 67.26 2. 26.06 28.48 2. 4
3.Mokrouše 68.44 4. NP 27.66 5. 9
4. Nebílovy 81.80 7. NP 27.65 4. 11
5. Losiná 79.18 5. 31.85 32.22 6. 11
6. Tymákov NP 10. 31.22 27.00 3. 13
7. Chlum 79.64 6. 35.06 NP 7. 13
8. Šťáhlavice 67.97 3. 47.32 59.34 10. 13
9. Šťáhlavy 87.45 8. 40.90 NP 9. 17
10. Nezbavětice NP 10. 55.20 35.24 8. 18
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 74.96 ; 72.45 2. 28.08 24.36 1. 3
2. Chválenice 65.21 1. 25.72 28.28 2. 3
3. Nezvěstice 81.55 ; 89.17 3. 27.73 44.88 2. 6
4. Šťáhlavy NP 4. NP 38.42 4. 8
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Chouzovy 11.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 71.28 1. 26.73 1. 2
2.Mokrouše 75.37 2. 30.22 2. 4
3. Nezvěstice 83.44 5. 31.16 3. 8
4. Šťáhlavice 80.19 3. 35.53 6. 9
5. Tymákov 87.65 7. 32.79 5. 12
6. Chlum 94.57 9. 32.22 4. 13
7. Chválenice 82.96 4. 53.67 9. 13
8. Starý Plzenec 92.66 8. 41.71 8. 16
9. Nezbavětice 84.92 6. NP 10. 16
10. Šťáhlavy 107.47 10. 40.67 7. 17
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 88.55 2. 28.18 1. 3
2. Želčany 79.07 1. 32.81 2. 3
3. Nezvěstice 90.84 3. 62.92 3. 6
4. Chlum 94.34 4. NP 4. 8
štafeta 6x60m: okno, volný úsek, překážka (koza/bariéra), roura, hasičák, hadice
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, součet pořadí
Nezbavětice 25.5. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Želčany NP 20.00
2.Mokrouše 25.81 21.71
3. Nezvěstice 27.28 22.24
4. Tymákov 24.70 22.38
5. Nebílovy 33.36 22.73
6. Chlum 23.87 25.91
7. Drahkov 24.19 NP
8. Losiná 25.67 37.26
9. Šťáhlavice 26.29 46.43
10. Nezbavětice NP 27.87
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.Mokrouše 28.08 NP
2. Nezvěstice 33.93 29.10
3. Želčany 33.98 30.03
: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Starý Plzenec 1.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Želčany 20.24 23.85 44.09
2. Tymákov 30.17 21.31 51.48
3. Šťahlavice 27.48 28.55 56.03
4. Losiná 22.98 38.03 61.01
5. Nezvěstice 26.24 46.68 72.92
6. Starý Plzenec 49.40 41.68 91.08
7. Nebílovy NP 26.35 146.35
8. Šťáhlavy NP 30.74 150.74
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 25.18 28.34 53.52
2. Nezvěstice 39.40 45.22 84.92
3. Sedlec NP 36.99 156.69
: 2B, široké hadice, nástřiky, součet
Budilov 1.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Zahorčice 16,86
2.  Únětice 17,15
3.  Nevřeň 17,98
4.  Štichovice 18,17
5.  Šipoun 18,57
6.  Mochtín 18,76
7.  Horní Kamenice 18,86
8.  Zahorčice 19,23
9.  Útušice 19,35
10.  Mokrouše 19,37
11.  Vranovice 19,37
12.  Výškovice 19,62
13.  Bolkov 19,76
14.  Oprechtice 19,81
15.  Žebnice 22,01
16.  Chrást 23,08
17.  Úněšov 26,83
18.  Dehtín, Únětice 1911, Bezděkov pod Třemšínem, Štítary, Robčice, Novosedly NP
3B, úzké hadice, sklopky
Budilov 2.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Šipoun 17,33
2.  Dehtín 17,74
3.  Nevřeň 17,94
4.  Štítary 17,94
5.  Horní Lukavice 18,22
6.  Horní Kamenice 18,22
7.  Slavošovice 18,6
8.  Mokrouše 18,67
9.  Zahorčice 18,72
10.  Budilov B 19,29
11.  Ledenice 19,33
12.  Nové Kestřany 19,52
13.  Únětice 19,75
14.  Zahořany 19,95
15.  Bolkov 20,01
16.  Zahorčice 21,05
17.  Štichovice 21,35
18.  Únětice 1911 22,07
19.  Chrást 25,65
20.  Útušice 36,6
21.  Úněšovˇ, Robčice, Novosedly, Žebnice, Bezděkov pod Třemšínem, Stýskaly, Mochtín NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavy 8.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok finále
1. Nebílovy 22.05 20.23
2. Tymákov 22.95 24.20
3. Šťahlavy 23.83 24.57
4. Drahkov 23.79 24.62
5. Šťahlavice 29.90 28.57
6. Losiná 27.17 34.16
7. Želčany 32.02
8. Nezbavětice 34.54
9. Nezvěstice 36.66
10. Holýšov 38.24
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 27.19 24.46
2. Šťáhlavy 38.21 29.64
3. Nezvěstice 32.12 55.06
4. Chlum 56.46 37.27
5. Sedlec 40.36 38.48
2B, široké hadice, nástřiky
Horní Hradiště 8.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 17,67
2.  Chrást 18,25
3.  Horní Kamenice 18,34
4.  Horní Lukavice 18,41
5.  Štichovice 18,58
6.  Dehtín 18,70
7.  Bolkov 18,72
8.  Bezděkov pod Třemšínem 19,03
9.  Mokrouše 20,11
10.  Únětice B 21,15
11.  Únětice A 22,33
12.  Příšov 23,23
13.  Zahořany 24,68
14.  Útušice 24,93
15.  Robčice 25,48
16.  Úněšov, Žebnice, Chotíkov, Nevřeň, Zahorčice, Stýskaly NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 9.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,39
2.  Novosedly 16,92
3.  Dehtín 17,02
4.  Nevřeň 17,04
5.  Robčice 18,08
6.  Chrást 18,12
7.  Žebnice 18,18
8.  Štichovice 18,33
9.  Zahorčice 18,33
10.  Chotíkov 18,4
11.  Únětice B 18,87
12.  Příšov 18,91
13.  Horní Kamenice 19,44
14.  Únětice A 19,67
15.  Úněšov 25,4
16.  Útušice 27,15
17.  Zahořany 28,51
18.  Mochtín 30,15
19.  Štichovice B 58,03
20.  Stýskaly, Bolkov, Zahorčice, Horní Lukavice, Mokrouše NP
3B, úzké hadice, sklopky
Šťáhlavice 15.6. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Nebílovy 20.05 21.85 41.90
2.  Želčany 20.76 21.99 42.75
3.  Mokrouše 22.40 22.24 44.64
4.  Tymákov 22.59 22.84 45.43
5.  Nezvěstice 23.31 25.87 49.19
6.  Chlum 25.20 24.95 50.15
7.  Šťáhlavy 26.17 26.99 53.16
8.  Šťáhlavice A 28.81 25.90 54.71
9.  Šťáhlavice B 40.03 31.10 71.13
10.  Ultra Bruntal 56.80 77.76 134.57
11.  Starý Plzenec 34.91 120.00 154.91
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mokrouše 25.49 28.22 53.71
2. Želčany 29.39 29.72 59.11
3. Chlum 29.36 31.26 60.63
4. Šťáhlavice 30.73 44.01 74.74
5. Nezvěstice 31.40 50.94 82.34
6. Sedlec 47.64 60.27 107.92
2B, široké hadice, nástřik
Šťáhlavice 15.6. doplňková soutěž foto
Družstva
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Tymákov 29.29
2.  Nezvěstice 34.02
3.  Šťáhlavice A 34.08
4.  Mokrouše 38.20
5.  Šťáhlavy 40.63
6.  Chlum 40.87
7.  Želčany 46.18
8.  Nezvěstice 49.11
9.  Nebílovy NP
2B, široké hadice, nástřik, hadice 5m od základny,
Letkov 16.6. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Ledce A 15.47 15.17
2.  Nebílovy A 16.53 19.17
3.  Ledce B 18.30 16.94
4.  Nezvěstice 18.63 18.17
5.  Letkov A 26.05 19.00
6.  Horní Hradiště A 19.03 22.14
7.  Chrást A 19.22 22.75
8.  Horní Bělá A 19.39 26.05
9.  Hořehledy 25.97 19.77
10.  Želčany A 23.65 20.33
11.  Chrást B 20.90 22.65
12.  Obora A 20.52 27.16
13.  Všeruby 22.35 NP
14.  Letkov B 25.46 23.29
15. Uněšov NP 25.14
16.  Nebílovy 26.24 27.02
17.  Mokrouše B 26.40 31.79
18.  Obora B 28.00 27.03
19.  Mokrouše A 61.13 28.91
20.  Želčany B 31.92 28.97
21.  Letkov C NP 30.89
22.  Druztová D NP 31.37
23.  Druztová C 33.80 32.09
24.  Bučí 32.30 34.20
25.  Mrtník B 33.99 35.07
26.  Kaznějov 35.85 51.39
27.  Mrtník A 37.69 NP
28.  Horní Bělá B NP 37.69
29.  Druztová A 39.06 40.19
30.  Druztová B 61.20 NP
1B, široké hadice, sklopky
Štěnovice 22.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Robčice 19.83 16.62
2.  Štěnovice 18.87 18.63
3.  Tymákov 20.00 18.89
4.  Útušice 34.61 18.91
5.  Chlum 20.37 21.58
6.  Nebílovy 18.10 22.23
7.  Štěnovický Borek NP
7.  Nezvěstice NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 25.78 22.90
2. Chlum 24.99 NP
muži: 2B, široké hadice, sklopky, finále od znova
ženy: 2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Nevřeň 29.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 17,32
2.  Novosedly 17,39
3.  Horní Kamenice 17,42
4.  Mochtín 17,73
5.  Žebnice 17,78
6.  Štítary 17,78
7.  Únětice B 17,96
8.  Nevřeň 18,04
9.  Chotíkov 18,26
10.  Štichovice 18,73
11.  Bolkov 18,85
12.  Mokrouše 19,06
13.  Příšov 19,59
14.  Obora 20,63
15.  Hrabice 22,1
16.  Útušice 22,48
17.  Štěnovický Borek 26,17
18.  Stýskaly 27,29
19.  Robčice, Horní Lukavice, Chrást, Úněšov,  Únětice A, Štichovice B NP
3B, úzké hadice, sklopky
Bučí 30.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 16,89
2.  Horní Kamenice 17,07
3.  Únětice A 17,09
4.  Žebnice 17,14
5.  Nevřeň 17,55
6.  Dehtín 17,68
7.  Mochtín 17,94
8.  Štítary 18,11
9.  Robčice 18,42
10.  Únětice B 18,46
11.  Bolkov 18,52
12.  Štěnovický Borek 18,89
13.  Zahorčice 18,94
14.  Chotíkov 19,25
15.  Chrást 19,44
16.  Mokrouše 19,63
17.  Úněšov 19,66
18.  Bučí 19,84
19.  Útušice 20,38
20.  Hrabice 20,59
21.  Obora 21,13
22.  Štichovice 21,15
23.  Stýskaly 22,65
24.  Štichovice B 23,32
25.  Příšov, Horní Lukavice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Chválenice 13.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Nebílovy 20.01 NP
2.  Želčany 21.53 23.36
3.  Nezvěstice 22.97 22.43
4.  Chlum 22.79 24.89
5.  Tymákov 24.26 23.70
6.  Šťáhlavice 23.74 37.94
7.  Štěnovický Borek 24.02 NP
8.  Chválenice 24.53 33.31
9.  Šťáhlavy 26.59 25.45
10.  Štěnovický Borek B 26.00 NP
11.  Nezbavětice 30.62 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 22.34 22.90
2. Želčany 24.69 24.65
3. Nezvěstice 26.95 25.64
4. Želčany B 30.46 27.96
5. Chlum 29.67 NP
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Útušice 20.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Robčice 17.94 15.79
2.  Želčany 16.21 16.13
3.  Únětice B 16.22 16.21
4.  Letiny 18.23 17.55
5.  Nebílovy 17.87 22.72
6.  Štěnovický Borek B 17.94 NP
7.  Tymákov 19.58 NP
8.  Šťáhlavy 20.69 20.54
9.  Šťáhlavice 22.17 NP
10.  Štěnovický Borek A NP NP
10.  Útušice NP NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 21.22 21.52
2. Želčany 22.85 25.95
2B, uzké hadice, sklopky, lepší čas
Robčice 27.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Bolkov 15.70 15.79
2.  Želčany 15.93 19.15
3.  Nebílovy 18.04 17.00
4.  Štěnovický Borek A 17.00 NP
5.  Neuměr NP 17.10
6.  Robčice 17.28 18.76
7.  Tymákov 20.74 17.91
8.  Letiny 18.15 NP
9.  Chválenice 21.23 20.48
10.  Štěnovický Borek B 20.56 21.51
11.  Robčice B 48.51 NP
12.  Útušice NP NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Poděvousy 17.36 18.78
2. Želčany 19.78 20.36
2B, uzké hadice, sklopky, lepší čas
Záhorčice ve Strážově 3.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice A 16,71
2.  Žebnice 16,85
3.  Novosedly 16,99
4.  Horní Kamenice 17,13
5.  Chrást 17,25
6.  Horní Lukavice 17,27
7.  Štichovice 17,84
8.  Bolkov 18,30
8.  Robčice 18,30
10.  Vřeskovice 18,76
11.  Chotíkov 18,80
12.  Únětice B 18,94
13.  Štěnovický Borek 19,18
14.  Dehtín 19,18
15.  Zahorčice 19,20
16.  Nevřeň 19,48
17.  Štítary 19,87
18.  Zahorčice 20,37
19.  Útušice 20,37
20.  Hrabice 21,40
21.  Stýskaly 22,45
22.  Mochtín 24,15
23.  Mokrouše, Úněšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 4.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice A 16,65
2.  Novosedly 17,03
3.  Horní Lukavice 17,24
4.  Horní Kamenice 17,61
5.  Chrást 17,97
6.  Nevřeň 17,98
7.  Žebnice 18,19
8.  Bolkov 18,71
9.  Mokrouše 19,18
10.  Zahorčice 19,32
11.  Želčany 19,48
12.  Štichovice 19,50
13.  Benešova Hora 19,63
14.  Dehtín 19,81
15.  Štítary B 20,19
16.  Úněšov 20,63
17.  Únětice B 21,02
18.  Mochtín 21,40
19.  Útušice 21,93
20.  Stýskaly 22,75
21.  Hrabice 23,12
22.  Chotíkov 23,83
23.  Štěnovický Borek 25,66
24.  Oprechtice, Robčice, Vřeskovice, Štítary NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 17.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezdědovice 17,41
2.  Nevřeň 17,57
3.  Horní Kamenice 17,74
4.  Únětice A 18,03
5.  Dehtín 18,3
6.  Želčany 18,46
7.  Novosedly 18,59
8.  Chrást 18,67
9.  Horní Lukavice 18,81
10.  Štichovice 18,83
11.  Mochtín 18,93
12.  Žebnice 19,51
13.  Mokrouše 20,25
14.  Příšov 20,40
15.  Robčice 20,90
16.  Stýskaly 21,42
17.  Úněšov 21,67
18.  Štěnovický Borek B 27,50
19.  Šťáhlavy 27,92
20.  Tymákov 32,93
21.  Štítary,  Chotíkov, Únětice B, Bolkov, Zahorčice, Hradišťská Lhotka, Útušice, Štěnovický Borek NP
Družstva žen
1.  Dehtín 17,64
2.  Únětice 17,81
3.  Hradec 18,68
4.  Štichovice 18,95
5.  Poděvousy 19,25
6.  Želčany 19,43
7.  Chotíkov 20,39
8.  Mokrouše, Štítary, Úněšov, Horní Lukavice NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Buková 18.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Štichovice 18,63
1.  Horní Lukavice 18,63
3.  Nevřeň 18,65
4.  Novosedly 18,79
5.  Únětice A 18,80
6.  Horní Kamenice 18,91
7.  Mokrouše 18,97
8.  Mochtín 19,05
9.  Robčice 19,52
10.  Únětice B 19,60
11.  Bolkov 19,81
12.  Chrást 20,60
13.  Chotíkov 20,73
14.  Dehtín 21,58
15.  Žebnice 22,37
16.  Příšov 23,13
17.  Zahorčice 26,53
18.  Stýskaly 26,85
19.  Želčany 33,73
20.  Úněšov, Útušice, Štěnovický Borek, Štítary NP
3B, úzké hadice, sklopky
Tymákov 24.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1.  Želčany 20.10 20.90 41.00
2.  Nebílovy 21.11 20.34 41.45
3.  Tymákov 20.76 25.70 46.46
4.  Nezvěstice 22.59 24.37 47.16
5.  Šťáhlavice 25.49 25.10 50.59
6.  Nezbavětice 27.12 23.77 50.89
7.  Červený Hrádek 31.67 28.18 59.85
8.  Tymákov lehce nad 50 33.12 33.64 66.76
9.  Tymákov silně nad 50 31.67 46.24 77.91
10.  Starý Plzenec 31.53 47.40 78.93
11.  Šťáhlavy 120.00 120.00 240.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 26.10 27.05 53.15
2. Nezvěstice 24.25 42.46 66.74
3.Mokrouše 44.11 27.81 71.92
4. Nezbavětice 34.81 38.97 79.78
5. Červený Hrádek 45.67 42.36 88.03
2B, široké hadice, nástřik, součet časů
Vranovice 24.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Novosedly 16,68
2.  Žebnice 16,89
3.  Nevřeň 17,35
4.  Únětice A 17,49
5.  Vranovice 17,53
6.  Bezdědovice 17,68
7.  Horní Kamenice 17,85
8.  Dehtín 18,33
9.  Mochtín 18,34
10.  Chotíkov 18,42
11.  Horní Lukavice 18,53
12.  Štěnovický Borek 18,68
13.  Robčice 18,78
14.  Mokrouše 18,99
15.  Štichovice 19,60
16.  Úněšov 19,84
17.  Oprechtice 22,65
18.  Zahorčice 25,93
19.  Bolkov, Chrást, Štítary, Útušice, Únětice B, Starosedlský Hrádek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Vranovice 25.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice A 17,28
2.  Novosedly 17,30
3.  Žebnice 17,52
4.  Nevřeň 17,56
5.  Chrást 17,72
6.  Horní Lukavice 17,83
7.  Robčice 17,92
8.  Dehtín 17,99
9.  Vranovice 18,07
10.  Starosedlský Hrádek18,32
11.  Chotíkov 18,46
12.  Horní Kamenice 18,52
13.  Únětice B 18,66
14.  Štichovice 18,85
15.  Želčany 18,94
16.  Bolkov 18,96
17.  Úněšov 19,26
18.  Mokrouše 19,33
19.  Zahorčice 19,96
20.  Útušice 20,02
21.  Hrabice 20,85
22.  Mochtín 21,28
23.  Štítary, Stýskaly, Štěnovický Borek NP
3B, úzké hadice, sklopky
Losiná 7.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 18,68
2.  Nezvěstice 22,43
3.  Tymákov 23,26
4.  Příkosice 23,49
5.  Mirošov 23,84
6.  Šťáhlavy 26,48
7.  Losiná 26,48
8.  Nebílovy 28,49
9.  Nezbavětice 29,84
10.  Hradišťská Lhotka NP
11.  Nevid NP
Družstva žen
1.  Mokrouše 26,46
2.  Želčany 26,51
3.  Nezvěstice 29,57
4.  Doubravka 30,12
5.  Příkosice 30,62
6.  Mirošov 31,28
7.  Nezbavětice NP
2B, široké hadice, nástřiky
Žákava 7.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice A 16,72
2.  Horní Kamenice 17,32
3.  Horní Lukavice 17,38
4.  Nevřeň 17,89
5.  Chrást 18,37
6.  Štítary 18,49
7.  Robčice 18,61
8.  Únětice B 18,67
9.  Mokrouše 18,78
10.  Mochtín 18,89
11.  Želčany 19,07
12.  Vranovice 19,12
13.  Starosedlský Hrádek 19,12
14.  Hrabice 19,32
15.  Chotíkov 19,57
16.  Bolkov 19,66
17.  Útušice 19,73
18.  Dehtín 21,48
19.  Štěnovický Borek 21,49
20.  Zahorčice 25,66
21.  Štichovice 29,46
22.  Novosedly, Úněšov,Stýskaly, Žebnice, Zahorčice, Žákava, Drahkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Lhůta 7.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Želčany 18.59 -
2.  Nebílovy 19.54 NP
3.  Mokrouše 30.82 20.67
4.  Nevid 21.53 21.85
5.  Tymákov 23.84 23.10
6.  Nezvěstice 24.17 25.10
7.  Nezbavětice 29.85 27.17
8.  Lhůta 35.86 27.68
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Mokrouše 25.38 33.75
2. Nezvěstice 26.22 29.52
2. Želčany NP 27.11
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Únětice 8.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice A 16,51
2.  Zahorčice 16,55
3.  Novosedly 16,79
4.  Horní Lukavice 17,04
5.  Vranovice 17,47
6.  Žebnice 17,77
7.  Robčice 17,99
8.  Dehtín 18,43
9.  Mochtín 18,45
10.  Štítary 18,67
11.  Horní Kamenice 19,14
12.  Chrást 19,35
13.  Bolkov 19,36
14.  Štichovice 19,58
15.  Úněšov 20,75
16.  Drahkov 22,03
17.  Útušice 27,59
18.  Želčany 30,74
19.  Mokrouše, Zahorčice, Hrabice, Štěnovický Borek, Únětice B, Stýskaly, Chotíkov, Bezdědovice, Nevřeň NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nebílovy 14.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Nebílovy 17.76 16.67
2.  Robčice NP 16.72
3.  Želčany 16.76 16.86
4.  Stýskaly 19.19 18.04
5.  Štěnovický Borek 18.17 21.14
6.  Letiny 19.05 18.19
7.  Nezvěstice 19.18 18.86
8.  Losiná 19.26 19.76
9.  Drahkov 19.71 22.61
10.  Tymákov 19.87 19.91
11.  Želčany B 30.19 19.98
12.  Šťáhlavy 24.37 28.67
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 19.23 19.87
2. Nezvěstice 20.73 19.98
2. Nezbavětice 24.97 24.01
2B, úzké hadice, sklopky, lepší čas
Nezvěstice 28.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1. Únětice 17.60 15.33 32.93
2.Mokrouše 18.10 15.98 34.08
3. Štěnovický Borek A18.82 16.64 35.46
4. Želčany 19.81 15.96 35.77
5. Žákava 19.51 23.39 42.90
6. Nezvěstice 20.29 23.80 44.09
7. Bolkov 20.68
8. Robčice 21.18
9. Mirošov 21.80
10. Tymákov 22.02
11. Chotíkov 24.43
12. Nebílovy 28.47
13. Šťáhlavy 37.17
14. Kamenný Újezd 39.85
15. Příkosice, Štěnovický Borek B, Nezbavětice, Drahkov NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 17.74 17.83 35.57
2.Mokrouše 19.53 20.28 39.81
3. Únětice 17.40 NP 137.40
4. Mirošov 21.66
5. Nezvěstice 22.45
6. Nezvbavětice 26.66
7. Žákava, Kamenný Újezd NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky, finále na 2B a součet
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky, finále součet
Nevřeň 2.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo součet pořadí
1. Ledce A 22
2. Všeruby 36
3. Letkov B 39
4. Letkov A 45
5. Kožlany 51
6. Chotíkov 58
7. Druztová A 60
8. Bolevec 62
9. Senec 63
10. Horní Bělá A 68
11. Obora A 72
12. Nebílovy 74
13. Stýskaly B 84
14. Mrtník A 85
15. Mrtník B 86
16. Horní Bělá B 89
17. Mokrouše 90
18. Horní Hradiště B 90
19. Bučí 91
20. Horní Hradiště A 94
21. Tlučná A 95
22. Zbůch 96
23. Tlučná B 115
24. Ledce B 120
25. Obora B 132
26. Horní Bělá C 143
27. Horní Hradiště C 162
28. Ledce D 165
29. Ledce C 209
džberovka, prostředky PO, lanová lávka, motání hadic, ohniště, topografie, uzlování, hod granátem, tajná disciplína, první pomoc, kuželky
kompletní výsledky
Poslední káď 9.11.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.  Mokrouše 19.29 19.73
2.  Chotíkov 20.76 19.42
3.  Kostelec A 21.53 20.58
4.  Neznašovy 21.52 20.76
5.  Záhorčice B 21.78 22.69
6.  Bezděkov 22.36 NP
7.  Tupadly 22.46
8.  Záhorčice A 23.53
9.  Střeziměř 23.55
10.  Hradišťská Lhotka 24.11
11.  Křelovice 24.14
12.  Kostelec B 24.70
13.  Únětice 26.06
14.  Obora B 26.89
15.  Hradiště 31.34
16.  Doubravka A 33.21
17.  Újezd 37.47
18.  Tlučná 41.76
19.  Stýskaly 43.45
20.  Litice 45.90
21. Vlčí 52.92
22.  Doubravka B, Úněšov, Kšely, Obora A, Příšov NP
2B, 4 krátké savice, široké hadice, sklopky, lepší čas
Vyhodnocení sezóny 2019
Muži Ženy Děti
Soutěže
umístění počet umístění počet umístění počet
1. 1x 1. 5x 17 2x
2. 3x 2. 1x 19 1x
3. 3x 3. 1x
4. 1x 8. 1x
7. 1x
8. 1x
9. 3x
10. 1x
12. 1x
13. 1x
14. 1x
16. 1x
18. 1x
19. 1x
20. 1x
23. 1x
Ligy
ZČHL 12. ZČHL 20.
9. okrsek 5. 9. okrsek 3.
22 soutěží + 2 ligy 8 soutěží + 2 ligy 2 soutěže
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 26 soutěží!