www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2020
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2020
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
27.6. 13:00 Šťáhlavy 25. ročník soutěže o put. pohár starosty obce dospělí
11.7. 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
12.7. 10:00 Štítary ZČHL dospělí
1.8. 12:00 Zahorčice ZČHL dospělí
2.8. 10:00 Mochtín ZČHL dospělí
8.8. 12:00 Mokrouše O pohár obce Mokrouše dospělí
15.8. 12:00 Robčice 2. ročník soutěže HD o pohár SHD dospělí
29.8. 12:00 Žákava ZČHL dospělí
6.9. 13:00 Losiná 14. ročník soutěže HD v požárním útoku dospělí
12.9. 13:00 Nebílovy 5. ročník soutěže HD o pohár SHD dospělí
Vyhodnocení sezóny 2020
Šťáhlavy 27.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Želčany 21.98 22.35
2. Drahkov 23.45 29.33
3. Šťahlavy 23.45 32.99
4. Nebílovy 23.91 23.69
5. Šťahlavice 39.11 24.18
6. Nezvěstice 26.44 32.59
7. Nezbavětice 29.16 31.92
8. Holýšov 32.29 39.50
9. Šťahlavy X 32.89 NP
10. Letkov 46.37 35.85
11. Štěnovický Borek NP 37.67
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezbavětice NP 25.37
2. Nezvěstice 30.58 31.60
3. Želčany 34.71 34.48
4. Šťáhlavy NP 37.20
2B, široké hadice, nástřiky, lepší čas
Horní Kamenice 11.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,37
2.  Únětice 1911 A 17,59
3.  Chrást 17,63
4.  Nevřeň 17,72
5.  Mokrouše 17,95
5.  Horní Kamenice 17,95
7.  Vranovice Peklo 18,40
8.  Únětice 1911 B 18,69
9.  Štěnovický Borek 18,86
10.  Štítary 18,90
11.  Dehtín 18,94
12.  Útušice 18,98
13.  Mochtín 19,66
14.  Stýskaly 20,26
15.  Žebnice 20,28
16.  Želčany 20,96
17.  Křenovy 21,07
18.  Hrabice 21,78
19.  Štichovice 23,17
20.  Křelovice 24,08
21.  Bolkov, Štichovice B, Příšov, Úněšov, Robčice, Zahorčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štítary 12.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,98
2.  Horní Kamenice 17,55
3.  Únětice 1911 A 17,79
4.  Nevřeň 18,87
5.  Vranovice Peklo 18,96
6.  Želčany 18,97
7.  Chrást 18,98
8.  Štítary 19,24
9.  Mokrouše 19,35
10.  Štichovice 19,63
11.  Stýskaly 19,79
12.  Štítary B 20,10
13.  Únětice 1911 B 20,28
14.  Útušice 21,28
15.  Žebnice 21,82
16.  Hrabice 21,91
17.  Křenovy 22,10
18.  Úněšov 22,39
19.  Zahorčice 22,58
20.  Mochtín 22,78
21.  Robčice 24,55
22.  Štichovice B, Štěnovický Borek, Vidice, Bolkov, Příšov, Dehtín NP
3B, úzké hadice, sklopky
Strážov 1.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Žebnice 16,85
2.  Dehtín 18,25
3.  Robčice 18,26
4.  Hrabice 18,34
5.  Nevřeň 18,80
6.  Mochtín 18,86
7.  Chrást 19,03
8.  Štěnovický Borek 19,04
9.  Horní Kamenice 19,11
10.  Štichovice 19,11
11.  Želčany 19,23
12.  Únětice 1911 A 19,34
13.  Zahorčice 19,44
14.  Štichovice B 23,00
15.  Mokrouše, Stýskaly, Zahorčice Klasik, Štítary, Útušice, Únětice 1911 B, Úněšov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 2.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,39
2.  Dehtín 17,59
3.  Benešova Hora 17,93
4.  Horní Lukavice 18,21
5.  Robčice 18,25
6.  Horní Kamenice 18,27
7.  Únětice 1911 B 18,62
8.  Želčany 18,65
9.  Chrást 18,65
10.  Mochtín 18,77
11.  Zahorčice 19,05
12.  Štichovice 19,31
13.  Bolkov 19,45
14.  Úněšov 19,74
15.  Nevřeň 19,85
16.  Stýskaly 20,15
17.  Hrabice 20,77
18.  Štítary 21,11
19.  Mokrouše 21,71
20.  Štichovice B 22,44
21.  Žebnice, Štítary B, Štěnovický Borek,  Útušice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 8.8. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 17,17
2.  Únětice 1911 A 17,28
3.  Želčany 18,17
4.  Robčice 18,32
5.  Štítary 18,36
6.  Únětice 1911 B 18,47
7.  Žebnice 18,52
8.  Zahorčice 18,53
9.  Štichovice A 18,59
10.  Horní Lukavice 18,74
11.  Mokrouše 19,05
12.  Mochtín 19,13
13.  Vacovice 19,39
14.  Mirošov 19,40
15.  Stýskaly 19,47
16.  Bolkov 20,78
17.  Štěnovický Borek 21,45
18.  Štichovice B 21,94
19.  Šťáhlavy - mimo soutěž 27.53
20.  Hradišťská Lhotka 34,94
21.  Drahkov, Chrást, Hrabice, Útušice, Nevřeň, Dehtín,  Štěnovický Borek B NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Poděvousy 17,32
2.  Hradec 17,80
3.  Úněšov 18,57
4.  Želčany 18,97
5.  Únětice 1911 19,83
6.  Chotíkov 20,10
7.  Žákava 21,54
8.  Dehtín 22,66
9.  Štítary 30,82
10.  Hlubyně NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Robčice 15.8.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Útušice 15.77 15.56
2.  Želčany 16.79 16.02
3.  Drahkov NP 16.18
4.  Únětice B 16.34 17.73
5.  Robčice 29.76 16.66
6.  Letiny 18.53 16.94
7.  Křelovice 18.82 18.13
8.  Nezvěstice 20.29 18.91
9.  Štěnovický Borek B 18.96 23.98
10.  Štěnovický Borek A NP 19.00
11.  Letkov 22.62 32.09
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 18.21 18.21
2.  Nezvěstice 22.40 21.62
3.  Drahkov 23.60 23.48
4.  Letkov NP 33.56
2B, úzké hadice, sklopky, lepší čas
Žákava 29.8.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 17,58
2.  Nevřeň 17,82
3.  Dehtín 18,21
4.  Únětice 1911 B 18,33
5.  Horní Kamenice 18,33
6.  Mochtín 18,39
7.  Štichovice A 18,52
8.  Želčany 18,55
9.  Mokrouše 18,83
10.  Robčice 19,50
11.  Únětice 1911 A 20,21
12.  Mirošov 21,20
13.  Štěnovický Borek 21,24
14.  Úněšov 21,27
15.  Bolkov 21,28
16.  Útušice 21,57
17.  Stýskaly 21,92
18.  Zahorčice 25,29
19.  Žákava 32,45
20.  Drahkov, Žebnice, Štítary, Chrást, Nevřeň, Dehtín NP
2B, úzké hadice, sklopky, lepší čas
Losiná 6.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Drahkov 21,83
2.  Želčany 21,89
3.  Štěnovický Borek A 22,02
4.  Šťáhlavice 24,43
5.  Losiná 25,04
6.  Šťáhlavy 25,44
7.  Štěnovický Borek B 34,29
8.  Nezvěstice 35,31
9.  Želčany IA 35,97
10.  Nezbavětice 37,07
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Želčany 26,35
2.  Nezvěstice 28,83
3.  Nezbavětice 29,80
4.  Drahkov 39,16
5.  Letkov 41,51
6.  Želčany odrostenky NP
2B, široké hadice, nástřiky
Nebílovy 12.9.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Želčany 16.83 16.41
2. Nebílovy NP 16.94
3. Štěnovický Borek A17.56 NP
4. Drahkov 21.19 18.12
5. Nezvěstice 18.29 18.78
6.Mokrouše 18.31 18.60
7. Letiny 18.67 24.31
8. Štěnovický Borek B18.69 19.29
9. Božkov 19.08 19.29
10. Šťáhlavy 19.90 NP
11. Šťáhlavice 20.03 NP
12. Chlum 20.24 NP
13. Losiná 21.99 21.03
14. Letkov 21.69 29.59
15. Oudroby 21.96 NP
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 19.55 20.14
2. Nezvěstice 22.66 20.56
3. Drahkov 22.55 21.36
4. Letkov 25.79 26.29
5. Nebílovy 30.42 26.98
6. Nezbavětice 28.35 27.22
7. Božkov NP NP
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Vyhodnocení sezóny 2020
Muži
Soutěže
umístění počet
5. 1x
6. 1x
9. 2x
11. 1x
15. 1x
19. 1x
Ligy
ZČHL 13.
9. okrsek 9.
7 soutěží + 2 ligy
Naše soutěžní družstva se letos zúčastnila 7 soutěží!