www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2021
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY DISKUSE
Sezóna 2021
Sport
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
13.6. 12:00 Letkov Dětská soutěž děti
19.6. 13:00 Šťáhlavice dospělí
20.6. 10:00 Dnešice Dětská soutěž děti
26.6. 14:00 Nezbavětice 14. ročník Pohár starosty obce dospělí
3.7. 13:00 Šťáhlavy 26. ročník Pohár starosty obce dospělí
3.7. 12:00 Stýskaly ZČHL dospělí
4.7. 10:00 Nevřeň ZČHL dospělí
10.7. 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
11.7. 10:00 Štítary ZČHL dospělí
24.7. 12:00 Útušice ZČHL dospělí
25.7. 10:00 Štěnovický Borek ZČHL dospělí
31.7. 12:00 Mokrouše 24. ročník O pohár obce Mokrouše dospělí
1.8. 10:00 Mochtín ZČHL dospělí
14.8. 12:00 Robčice ZČHL dospělí
4.9. 12:00 Žákava ZČHL dospělí
11.9. 13:00 Nebílovy 6. ročník pohár SDH Nebílovy dospělí
11.9. 12:00 Horní Lukavice ZČHL dospělí
12.9. 13:00 Poslední káď Memorial Míly Pytlíka dospělí
18.9. 12:00 Horní Hradiště ZČHL dospělí
19.9. 10:00 Dolní Lukavice 4. ročník soutěže mladých hasičů O pohár SDH Dolní Lukavice děti
25.9. 13:00 Nezvěstice 19. ročník Pohár starosty obce dospělí
26.9. 12:00 Nezvěstice PLAMEŇÁK mladých hasičů děti
2.10. 10:00 Okrsek Okrsková soutěž dospělí
Letkov 13.6. foto
Družstva dětí - mladší
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Letkov 18.33 20.67
2. Mokrouše B 18.56 19.95
3. Želčany B 19.6 18.68
4. Obora A 18.88 28.11
5. Všeruby A 19.85 22.62
6. Ledce A 20.05 69.76
7. Mokrouše A 25.21 20.95
8. Želčany A 21.01 26.94
9. Druztová 28.13 32.46
10. Kaznějov A 30.49 30.35
11. Ledce C 30.2 N
12. Všeruby B N 30.39
13. Ledce B 35.99 N
14. Koterov 75.29 38.1
15. Obora B 48.35 N
16. Kaznějov 58.77 N
17. Obora C N N
17. Hořehledy N N
1B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Šťáhlavice 19.6.
Družstva muži 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1 Nezbavětice 23.46 23.09 46.55
2 Šťáhlavy 24.70 24.89 49.59
3 Tymákov 23.67 26.43 50.10
4 Chlum 24.00 27.18 51.18
5 Drahkov 26.16 27.22 53.38
6 Želčany 30.37 24.50 54.87
7 Nezvěstice 24.95 35.54 60.49
8 Sedlec 36.50 27.86 64.36
9 Šťáhlavice 28.21 120.00 148.21
10 Nebílovy 29.10 120.00 149.10
Družstva žen
1 Nezvěstice 30.07 24.92 54.99
2 Šťáhlavice 26.88 34.92 61.80
3 Nezbavětice 27.17 35.13 62.30
4 Drahkov 34.43 28.68 63.11
2B, široké hadice, nástřik, součet
Dnešice 20.6. foto
Družstva dětí - mladší
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Žákava II 30.18 23.61
2 Letkov 27.09 27.37
3 Nebílovy 29.3 33.57
4 Želčany 29.97 31.19
5 Bolevec 30.09 31.44
6 Mokrouše II 45.56 30.57
7 Dolní Lukavice 31.66 32.33
8 Hořehledy 41.02 32.44
9 Spálené Pořičí 49.82 34.38
10 Chlumčany I 35.77 37.95
11 Nepomuk 37.28 45.05
12 Radochovy 37.63 41.25
13 Chlumčany II 53.6 42.55
14 Žákava I NP 42.7
15 Mokrouše I 52.52 42.87
16 Blovice 44.77 53.2
17 Vrčeň NP 44.89
18 Šťáhlavy 77.06 NP
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Nezbavětice 26.6.
Družstva muži 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 21.59 21.95
2. Tymákov 24.10 22.45
3. Nezbavětice 23.32 27.96
4. Šťáhlavy 33.29 23.63
5. Chlum 31.22 24.12
6. Nezvěstice 27.86 29.84
7. Sedlec 30.37 45.34
8. Šťáhlavice 36.28 120.00
Družstva žen
1. Nezvěstice 120.00 25.62
2. Nezbavětice 41.09 120.00
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Šťáhlavy 3.7.
Družstva muži 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Drahkov 22.11 25.51
2. Šťáhlavice 22.89 30.60
3. Šťáhlavy 23.80 24.66
4. Nebílovy 30.42 23.89
5. Nezbavětice 24.28 26.02
6. Tymákov 24.40 25.20
7. Želčany 27.21 24.90
8. Nezvěstice 34.12 26.47
9. Chlum 29.91 NP
Družstva žen
1. Nezvěstice 29.31 38.26
2. Želčany 45.22 29.53
3. Drahkov 32.23 33.54
4. Nezbavětice 37.01 34.23
2B, široké hadice, nástřik, lepší čas
Stýskaly 3.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,97
2.  Horní Lukavice 17,53
3.  Bezděkov pod Třemšínem 17,76
4.  Horní Kamenice 17,78
5.  Hlubyně 18,16
6.  Nevřeň 18,36
7.  Útušice 18,88
8.  Bolkov 19,01
9.  Žebnice 19,39
10.  Mochtín 19,69
11.  Robčice 20,01
12.  Želčany 20,49
13.  Mokrouše 21,60
14.  Stýskaly 21,66
15.  Příšov, Štítary, Dehtín, Křenovy, Zahorčice, Únětice 1911 B NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nevřeň 4.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,35
2.  Bezděkov pod Třemšínem 17,35
3.  Horní Kamenice 17,42
4.  Dehtín 17,59
5.  Horní Lukavice 17,64
6.  Mochtín 17,83
7.  Hlubyně 18,08
8.  Mokrouše 18,68
9.  Křenovy 18,90
10.  Mirošov 19,14
11.  Želčany 19,19
12.  Stýskaly 19,21
13.  Robčice 19,27
14.  Štítary 19,33
15.  Příšov 21,19
16.  Vidice 22,31
17.  Útušice 30,61
18.  Zahorčice, Nevřeň, Únětice 1911 B, Drahkov, Bolkov, Žebnice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Horní Kamenice 10.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 17,52
2.  Únětice 1911 A 17,77
3.  Bezděkov pod Třemšínem 18,09
4.  Žebnice 18,19
5.  Nevřeň 18,31
6.  Únětice 1911 B 18,38
7.  Hrabice 18,46
8.  Horní Lukavice 18,47
9.  Útušice 18,71
10.  Dehtín 18,75
11.  Bolkov 18,86
12.  Želčany 18,94
13.  Robčice 19,10
14.  Mokrouše 19,65
15.  Zahorčice 19,73
16.  Štítary 20,06
17.  Hlubyně 20,26
18.  Příšov 20,51
19.  Mochtín, Křenovy, Vidice, Stýskaly, Vranovice Peklo NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štítary 11.7. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 18,39
2.  Žebnice 18,41
3.  Bezděkov pod Třemšínem 18,53
4.  Horní Lukavice 18,59
5.  Hlubyně 18,61
6.  Horní Kamenice 18,72
7.  Hrabice 18,91
8.  Dehtín 19,08
9.  Štítary 19,72
10.  Bolkov 19,76
11.  Želčany 19,76
12.  Útušice 19,85
13.  Křenovy 20,19
14.  Mochtín 20,32
15.  Zahorčice 21,34
16.  Mirošov 21,38
17.  Nevřeň 21,66
18.  Příšov 22,15
19.  Stýskaly 26,54
20.   Mokrouše , Únětice 1911 B, Robčice, Vidice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Útušice 24.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,70
2.  Dehtín 17,26
3.  Horní Kamenice 17,67
4.  Mochtín 17,76
5.  Hlubyně 17,79
6.  Želčany 17,84
7.  Nevřeň 18,04
8.  Bolkov 18,10
9.  Únětice 1911 B 18,44
10.  Mokrouše 18,45
11.  Horní Lukavice 18,54
12.  Štěnovický Borek A 18,59
13.  Zahorčice 18,63
14.  Příšov 18,72
15.  Útušice 19,04
16.  Robčice 19,75
17.  Štěnovický Borek B 21,53
18.  Šťáhlavy 23,15
19.  Sedlec, Bezděkov pod Třemšínem, Křenovy, Nebílovy, Stýskaly NP
Družstva žen
1.  Hlubyně 16,52
2.  Dehtín 17,93
3.  Únětice 1911 17,93
4.  Štítary 18,21
5.  Hradec 18,55
6.  Štichovice 18,60
7.  Chotíkov 19,96
8.  Poděvousy 20,13
9.  Drahkov 38,98
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Štěnovický Borek 25.7.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,43
2.  Horní Kamenice 17,65
3.  Mochtín 17,87
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,88
5.  Nevřeň 18,08
6.  Zahorčice 18,13
7.  Dehtín 18,15
8.  Únětice 1911 B 18,58
9.  Hlubyně 18,85
10.  Útušice 18,95
11.  Příšov 18,99
12.  Křenovy 19,00
13.  Štěnovický Borek A 19,22
14.  Želčany 19,30
15.  Mokrouše 19,33
16.  Mirošov 19,60
17.  Robčice 20,20
18.  Štěnovický Borek B 21,79
19.  Šťáhlavy 24,11
20.  Štítary, Žebnice, Horní Lukavice, Stýskaly, Bolkov NP
Družstva žen
1.  Hlubyně 16,88
2.  Dehtín 16,90
3.  Poděvousy 18,39
4.  Štítary 18,50
5.  Únětice 1911 18,70
6.  Hradec 19,03
7.  Drahkov 19,96
8.  Želčany 20,04
9.  Štichovice 20,22
10.  Chotíkov 21,41
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Mokrouše 31.7. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Dehtín 18,07
2.  Zahorčice 18,16
3.  Robčice 18,35
4.  Mokrouše 18,83
5.  Nevřeň 18,86
6.  Mochtín 18,92
7.  Příšov 19,16
8.  Hlubyně 19,21
9.  Bolkov 19,52
10.  Mirošov 19,78
11.  Bezděkov pod Třemšínem 19,85
12.  Želčany 20,33
13.  Štěnovický Borek A 21,54
14.  Horní Kamenice 23,14
15.  Tymákov 26,47
16.  Šťáhlavy 30,84
17.  Únětice 1911 B, Únětice 1911 A, Křenovy, Štěnovický Borek B, Útušice, Stýskaly, Horní Lukavice NP
Družstva žen
1.  Poděvousy 17,93
2.  Hlubyně 18,40
3.  Hradec 18,48
4.  Únětice 1911 18,96
5.  Želčany 20,48
6.  Štichovice 20,71
7.  Chotíkov 21,35
8.  Mokrouše 21,65
9.  Štítary 29,50
10.  Mirošov 48,15
11.  Dehtín, Drahkov NP
muži: 3B, úzké hadice, sklopky
ženy: 2B, úzké hadice, sklopky
Mochtín 1.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 17,43
2.  Únětice 1911 A 18,06
3.  Zahorčice 18,74
4.  Mochtín 18,83
5.  Horní Lukavice 18,84
6.  Bolkov 18,93
7.  Horní Kamenice 18,96
8.  Štěnovický Borek A 19,29
9.  Únětice 1911 B 19,35
10.  Nevřeň 19,45
11.  Příšov 19,65
12.  Dehtín 19,68
13.  Želčany 19,75
14.  Robčice 19,76
15.  Útušice 20,07
16.  Křenovy 20,38
17.  Hlubyně 22,56
18.  Mokrouše 22,87
19.  Stýskaly NP
3B, úzké hadice, sklopky
Robčice 14.8. foto
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 16,55
2.  Bezděkov pod Třemšínem 17,14
3.  Hlubyně 17,14
4.  Horní Lukavice 17,51
5.  Dehtín 17,82
6.  Nevřeň 17,88
7.  Horní Kamenice 18,19
8.  Mokrouše 18,27
9.  Mochtín 18,28
10.  Únětice 1911 B 18,41
11.  Křenovy 18,73
12.  Želčany 19,13
13.  Příšov 19,47
14.  Štítary, Štěnovický Borek A, Útušice, Stýskaly, Robčice, Mirošov, Zahorčice, Bolkov NP
3B, úzké hadice, sklopky
Žákava 4.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 17,85
1.  Bolkov 17,85
3.  Horní Lukavice 17,92
4.  Zahorčice 18,48
5.  Robčice 18,78
6.  Únětice 1911 A 18,82
7.  Štěnovický Borek A 18,83
8.  Mochtín 18,91
9.  Horní Kamenice 18,95
10.  Želčany 19,51
11.  Dehtín 19,53
12.  Štítary 20,38
13.  Stýskaly 21,01
14.  Útušice 21,16
15.  Mokrouše 21,19
16.  Žákava 24,51
17.  Nevřeň, Hlubyně, Únětice 1911 B, Křenovy MS NP
3B, úzké hadice, sklopky
Nebílovy 11.9.
Družstva muži 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1 Nebílovy 16.41 18.20
2 Želčany 17.09 NP
3 Drahkov 19.02 18.86
4 Nezvěstice 19.58 19.21
5 Chlum 20.31 24.35
6 Nezbavětice 20.56 NP
7 Tymákov 20.86 20.98
8 Sedlec 34.38 25.66
Družstva žen
1 Želčany 18.31 NP
2 Chlum 22.03 21.69
3 Drahkov 33.75 25.02
4 Nezvěstice NP 26.41
5 Nezbavětice NP 28.02
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas
Horní Lukavice 11.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,11
2.  Horní Kamenice 17,40
3.  Nevřeň 17,82
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,89
5.  Dehtín 18,73
6.  Mochtín 19,27
7.  Bolkov 19,61
8.  Zahorčice 19,65
9.  Útušice 19,67
10.  Únětice 1911 B 19,69
11.  Želčany 19,72
12.  Příšov 19,72
13.  Mokrouše 19,79
14.  Štítary 21,21
15.  Robčice 22,67
16.  Stýskaly 24,27
17.  Horní Lukavice, Křenovy, Hlubyně NP
3B, úzké hadice, sklopky
Poslední káď 12.9.
Družstva muži
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále součet
1 Neznašovy 20.05 20.40 40.45
2 Mokrouše 19.64 21.28 40.91
3 Stýskaly 24.14 23.09 47.25
4 Ledce 22.35 25.36 47.71
5 Příšov 25.28 25.19 50.47
6 Kostelec 21.63 29.17 50.80
7 Úněšov 25.95
8 Bolevec 27.41
9 Všeruby 29.73
10 Tlučná 30.42
11 Božkov 46.40
12 Hradišťská Lhotka NP
4 krátké savice, 2B, široké hadice, sklopky, součet,
Horní Hradiště 18.9.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,95
2.  Horní Lukavice 17,36
3.  Únětice 1911 A 17,52
4.  Horní Kamenice 17,67
5.  Dehtín 17,69
6.  Sedlčany 17,76
7.  Hlubyně 18,12
8.  Únětice 1911 B 18,12
9.  Žebnice 18,40
10.  Robčice 18,49
11.  Želčany 18,66
12.  Útušice 20,44
13.  Mokrouše 20,57
14.  Zahorčice 21,36
15.  Stýskaly 21,40
16.  Štěnovický Borek 22,69
17.  Mochtín 23,33
18.  Křenovy, Nevřeň, Štítary NP
3B, úzké hadice, sklopky
Dolní Lukavice 19.9.
Družstva dětí - mladší
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok finále
1 Želčany 26.09 20.56
2 Mokrouše 25.14 21.59
3 Žákava 2 NP 22.71
4 Žákava 1 30.29 27.69
5 Dolní Lukavice 33.11 28.24
6 Nepomuk 31.27 28.38
2B, široké hadice, sklopky, lepší čas