www.mokrouse.cz
Home> Sbor > sezona 2022
HOME SBOR OBEC 9. OKRSEK SPORT VIDEO FOTKY KONTAKT
Sezóna 2022
Sport
Sezóna 2022
Sezóna 2021
Sezóna 2020
Sezóna 2019
Sezóna 2018
Sezóna 2017
Sezóna 2016
Sezóna 2015
Sezóna 2014
Sezóna 2013
Sezóna 2012
Sezóna 2011
Sezóna 2010
Sezóna 2009
Sezóna 2008
Sezóna 2007
Sezóna 2006
Sezóna 2005
Sezóna 2004
Sezóna 2003
Sezóna 2002
Datum Čas Místo soutěže Název soutěže Kategorie
23.04.2022 10:00 9. okrsek Okrsková soutěž dospělí
24.04.2022 10:00 Nebílovy Dětská soutěž děti
30.04.2022 10:00 Chlouzovy 11. ročník - Dětská soutěž děti
07.05.2022 10:00 Chlum 7.ročník - Dětská soutěž děti
08.05.2022 10:00 Chlum O pohár starosty SDH dospělí
28.05.2022 13:00 Nezbavětice 15. ročník Pohár starosty obce dospělí
04.06.2022 13:00 Šťáhlavice O pohár SDH dospělí
04.06.2022 12:00 Útušice ZČHL dospělí
05.06.2022 10:00 Letkov Soutěž MH v PÚ děti
11.06.2022 9:00 Šťáhlavy Plameňák MH děti
11.06.2022 13:00 Šťáhlavy 27. ročník Pohár starosty obce dospělí
11.06.2022 12:00 Horní Hradiště ZČHL dospělí
12.06.2022 10:00 Štichovice ZČHL dospělí
02.07.2022 12:00 Nevřeň ZČHL dospělí
03.07.2022 10:00 Stýskaly ZČHL dospělí
09.07.2022 12:00 Horní Kamenice ZČHL dospělí
10.07.2022 10:00 Štítary ZČHL dospělí
23.07.2022 12:00 Štěnovický Borek ZČHL dospělí
24.07.2022 10:00 Buková (SDH) ZČHL dospělí
30.07.2022 12:00 Bolkov ZČHL dospělí
31.07.2022 10:00 Mochtín ZČHL dospělí
06.08.2022 12:00 Mokrouše ZČHL soutěž k 95 výročí SDH dospělí
13.08.2022 13:00 Tymákov O pohár SDH dospělí
13.08.2022 12:00 Robčice ZČHL dospělí
14.08.2022 10:00 Buková ZČHL dospělí
03.09.2022 12:00 Žákava ZČHL dospělí
04.09.2022 13:00 Losiná 15. ročník soutěže v PÚ dospělí
10.09.2022 13:00 Nebílovy 7. ročník pohár SDH Nebílovy dospělí
24.09.2022 13:00 Nezvěstice 20.ročník Pohár starosty obce dospělí
25.09.2022 12:00 Nezvěstice 17. ročník - PLAMEŇÁK mladých hasičů děti
Okrsek 23.4. foto
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí 1. útok 2. útok pořadí součet pořadí
1. Želčany 70.85 ; 62.35 1. 29.18 29.79 1. 2
2. Chlum 72.72 3. 31.81 36.88 4. 7
3. Tymákov 77.12 5. 31.78 33.98 3. 8
4. Letkov 67.94 2. 34.98 34.50 6. 8
5.Mokrouše NP 7. 31.73 NP 2. 9
6. Šťáhlavy 83.04 6. 40.01 33.25 5. 11
7. Nezbavětice 75.70 4. 41.98 35.75 7. 11
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chválenice 62.93 1. 29.54 27.32 1. 2
2. Nezvěstice 79.76 3. 31.54 39.73 2. 5
3. Želčany 74.30 2. 53.81 33.51 3. 5
4. Nezbavětice 83.62 5. 35.81 61.55 4. 9
5. Chlum 81.84 4. 50.32 NP 5. 9
muži: 3B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
ženy: 2B, široké hadice, nástřiky, lepší útok, součet pořadí
elektronické měření obou disciplín
Nebílovy 24.4. foto
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
štafeta pořadí útok pořadí součet pořadí
1. Letkov 79.30 2. 21.25 1. 3
2. Žákava 72.95 1. 23.80 4. 5
3.Mokrouše 87.78 5. 21.41 2. 7
4. Chlumčany 84.80 4. 24.03 5. 9
5. Dolní Lukavice 106.63 8. 21.90 3. 11
6. Nepomuk 80.91 3. 27.43 8. 11
7. Želčany 89.32 6. 25.27 6. 12
8. Radochovy 105.08 7. 25.65 7. 14
9. Blovice 119.86 9. 34.57 9. 18
10. Nepomuk 151.86 10. 44.91 10. 20
mladší: 2B, sklopky, štafeta požárních dvojic
Chouzovy 30.4. foto
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok pořadí štafeta pořadí součet časů
1.Mokrouše 23.64 1 94.96 2 118.60
2. Želčany 27.26 5 99.06 5 126.32
3. Radochovy 25.28 4 102.67 6 127.95
4. D. Lukavice A 23.88 3 104.50 7 128.38
5. Letkov 33.99 7 95.73 3 129.72
6. Žákava 39.94 8 94.31 1 134.25
7. Nepomuk 23.87 2 112.39 9 136.26
8. Šťáhlavy 33.86 6 108.12 8 141.98
9. Chlumčany NP 9 99.04 4 219.04
mladší: 2B, sklopky, štafeta CTIF
Chlum 7.5.
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
útok štafeta
1. Žákava 25.01 65.93
2. Nepomuk A 24.35 69.25
3. Želčany 20.79 78.00
4. Letkov 21.56 77.45
5. Chlumčany 21.19 78.00
6. Dolní Lukavice 26.92 75.20
7.Mokrouše 21.69 82.72
8. Radochovy 22.16 92.58
9. Nepomuk B 24.82 99.71
10. Blovice 60.94 85.19
11. Šťáhlavy NP 131.30
12. Dolní Lukavice ms, Číčov ms, Blovice ms, Chlumčany ms NP
mladší: 2B, sklopky, štafeta požárních dvojic
Chlum 8.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 17.65 17.18
2. Želčany 17.57 17.58
3. Chlum 18.79 19.59
4. Nezvěstice 26.67 19.66
5. Drahkov 20.71 26.35
6. Nezbavětice 22.02 22.14
7. Hradišťská Lhotka 31.28 22.54
8. Dolní Lukavice NP 24.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Želčany 20.02 19.18
2. Žákava 22.33 27.05
3. Nezvěstice 30.80 22.46
4. Chlum 23.14 38.11
5. Drahkov Ladies 24.56 23.66
6. Nezbavětice 25.71 23.77
2B, sklopky, lepší čas
Nezbavětice 28.5.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Nebílovy 21.22 26.61
2. Želčany 22.33 22.19
3. Šťáhlavice 22.73 33.22
4. Nezbavětice 27.13 24.13
5. Nezvěstice 30.12 28.32
6. Drahkov 34.87 120.00
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 28.66 25.36
2. Želčany 26.12 28.30
3. Nezbavětice 30.29 27.78
4. Chlum 120.00 28.93
5. Drahkov Ladies 38.12 31.53
6. Utušice 120.00 32.17
2B, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavice 4.6.
Družstva mužů 9. okrsek
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok součet
1. Tymákov 22.83 24.93 47.77
2. Chlum 27.18 21.27 48.45
3. Nezbavětice 25.50 23.86 49.36
4. Nezvěstice 27.27 25.49 52.76
5. Šťáhlavice 30.99 27.19 58.19
6. Letiny 25.67 33.78 59.46
7. Sedlec 29.05 39.59 68.64
8. Drahkov 42.59 30.69 73.29
9. Želčany 41.25 33.40 74.65
10. Šťáhlavy 49.70 27.69 77.39
11. Nebílovy 21.97 120.00 141.97
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezbavětice 27.70 25.59 53.29
2. Drahkov Ladies 26.15 30.04 56.20
3. Želčany 30.48 28.51 59.00
4. Nezvěstice 30.64 30.27 60.91
5. Šťáhlavice 120.00 39.73 159.73
6. Chlum 120.00 49.03 169.03
2B, nástřiky, součet časů
Útušice 4.6.
Družstva mužů
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Lukavice 16,68
2.  Žebnice 16,82
3.  Horní Kamenice 17,17
4.  Únětice 1911 B 17,17
5.  Želčany 17,35
6.  Bezděkov pod Třemšínem 17,52
7.  Robčice 17,75
8.  Únětice 1911 A 18,21
9.  Stýskaly 18,45
10.  Mochtín 18,48
11.  Útušice 18,67
12.  Bolkov 18,88
13.  Mokrouše 18,93
14.  Štítary 18,97
15.  Nebílovy 21,53
16.  Hlubyně,  Zahorčice NP
3B, úzké hadice, sklopky
Letkov 5.6. foto
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Ledce 15.47 14.77
2. Nezvěstice 20.40 16.69
3. Žákava 16.88 19.69
4. Želčany A 19.83 17.52
5. Nebílovy A 18.03 120.00
6. Kaznějov 18.15 22.64
7. Dnešice A 19.96 18.73
8. hořehledy 22.85 19.71
9. Koterov 21.18 23.69
10. Úněšov 21.53 39.78
11. Nebílovy B 22.20 30.80
12. Božkov 22.96 59.03
13. Radochody 120.00 23.15
14. Číčov 23.60 52.84
15. Dolní Lukavice 27.34 23.79
16. Chlumčany 56.75 25.89
17. Tlučná 29.38 40.58
18. Šťáhlavy 29.87 32.94
19. Dnešice B 30.05 43.26
20. Nepomuk 47.96 32.79
21. Úněšov 120.00 33.10
22. Úněšov B 120.00 43.82
23. Druztová 75.42 50.40
24. Mokrouše - mimo soutěž 33.04 28.50
Družstva mladších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Letkov 17.78 17.73
2. Chlumčany A 18.39 19.17
3. Mokrouše 37.38 19.82
4. Koterov 19.92 22.71
5. Dolní Lukavice 20.60 21.11
6. Žákava 20.89 23.11
7. Hořehledy 34.68 21.32
8. Ledce 39.16 21.61
9. Želčany 23.55 26.76
10. Nepomuk 23.77 24.58
11. Šťáhlavy 38.75 27.24
12. Radochody 29.00 39.06
13. Chlumčany B 29.70 45.11
14. Druztová A 30.24 95.47
15. Druztová B 31.34 65.29
16. Tlučná 120.00 31.93
17. Kaznějov 39.72 34.00
18. Úněšov A 120.00 35.83
2B, sklopky, lepší čas
Šťáhlavy 11.6.
Družstva mladších
Místo Družstvo mladších Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1.Mokrouše 26.86 28.08
2. Šťáhlavy A 32.67 43.87
3. Šťáhlavy B 35.59 33.06
Družstva starších
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Chlum 23.76 31.54
2. Šťáhlavy 28.88 26.30
3. Nebílovy 33.15 28.13
3. Nezvěstice 39.48 NP
2B, nástřiky, lepší čas
Šťáhlavy 11.6.
Družstva mladších 9. okrsek
Místo Družstvo mužů Čas (sekundy)
1. útok 2. útok
1. Šťáhlavy 23.43 NP
2. Tymákov 29.12 25.01
3. Nezvěstice 25.50 27.46
4. Nezbavětice 25.61 26.62
5. Šťáhlavice 37.49 26.36
6. Chlum 27.97 NP
7. Město Touškov 34.18 31.70
Družstva žen
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1. Nezvěstice 26.80 25.85
2. Chlum 26.27 28.57
3. Šťáhlavy 34.00 30.80
4. Nezbavětice 31.37 32.85
2B, nástřiky, lepší čas
Horní Hradiště 11.6.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Únětice 1911 A 17,40
2.  Horní Kamenice 17,41
3.  Mokrouše 17,66
4.  Dehtín 17,72
5.  Horní Lukavice 17,80
6.  Žebnice 17,93
7.  Mochtín 18,24
8.  Hlubyně 18,66
9.  Útušice 18,78
10.  Bolkov 19,03
11.  Příšov 19,23
12.  Zahorčice 20,22
13.  Únětice 1911 B, Bezděkov pod Třemšínem, Stýskaly, Robčice, Želčany, Štítary, Nebílovy NP
3B, úzké hadice, sklopky
Štichovice 12.6.
Družstva mužů foto
Místo Družstvo Čas (sekundy)
1.  Horní Kamenice 16,70
2.  Žebnice 16,75
3.  Únětice 1911 A 17,24
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,28
5.  Horní Lukavice 17,40
6.  Hlubyně 17,75
7.  Mokrouše 17,83
8.  Želčany 17,86
9.  Dehtín 18,03
10.  Útušice 18,21
11.  Robčice 18,24
12.  Zahorčice 18,37
13.  Štichovice A 18,96
14.  Příšov 19,13
15.  Mochtín 19,32
16.  Bolkov 19,37
17.  Nebílovy 22,43
18.  Stýskaly, Štítary, Únětice 1911 B, Štichovice B NP
3B, úzké hadice, sklopky